PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכשירי תנועה/מוסך סוזוקי ראו הוזהרתם!

mightyaad
26-10-11, 12:36
היום הלכתי להזמין מחזירי שמן ובוקסות לסרן האחורי לויטרה שלי.
ברוב תמימותי חשבתי שאני הולך לשלם סכום זעום של 50 שקל ליחידה פחות או יותר.

ביררתי בכל מיני חנויות של חלקתי חילוף וכולם אמרו שאין להם ואפשר להזמין רק מהחברה.
לאחר שהלכתי למוסך מורשה של סוזוקי וביקשתי להזמין הם רצו 400 ש"ח על שני מחזירי שמן ושתי בוקסות לפני מע"מ!!
לא האמנתי למחיר והחלטתי להתקשר ישירות למכשירי תנועה בתל אביב. יאמר לזכותם שהם ענו תוך שניות לטלפון והשירות היה מהיר ומקצועי.
לאחר שהוא בדק לפי השנה של הרכב הוא היקש עבור כל מחזיר שמן כ-10 ש"ח ועבור כל בוקסה כ50ש"ח (לפני מע"מ)
כלומר סך הכל כ-210 ש"ח לאחר מע"מ.

מזועזע מההפרש המוגזם חזרתי בעצבים למוסך סוזוקי ואמרתי להם שהתקשרתי ליבואן והראיתי להם את ההפרשים.
הם היו בשוק שהתקשרתי ליבואן ולא הייתה להם תשובה לתת לי. הוא גמגמם ואמר טוב אז אני יעשה לך ב300 ש"ח כולל מע"מ.
הנחה כזאת לא באה סתם. כנראה שהוא ידע איזה פח הוא ניסה לטמון לי.

זה לא נגמר כאן. הוא טען שצריך לשלם עוד 60 ש"ח על מונית שתביא את החלקים מת"א. אמרתי לו שיביא את זה עם המשלוח הרגיל.
הוא לא כל כך רצה ואחרי כמה דקות הוא אמר: "מה...חשבתי שזה נורא דחוף לך". ואז הוא אמר שזה יגיע מחר במשלוח הרגיל.

ועדיין יש כאן 90 ש"ח הפרש בין המחירים. אני גר רחוק מת"א ולכן זה עדיין יוצא לי יותר זול אבל אין הצדקה לכזה הפרש.

פשוט בושה לראות איזה קופה עושים על הצרכנים. ראו הוזהרתם!!

im_ri
26-10-11, 13:01
אתה מדבר על פתח תקווה?

ishc
26-10-11, 13:04
פ״ת זה לא רחוק מת״א ויש להם מחסן חלקים שלהם שזהה במחירים למחסן בת״א

4ראנר
26-10-11, 13:37
טוב לדעת
מה הטלפון של מכשירי תנועה לבדיקת מחירים?

im_ri
26-10-11, 14:30
בדיוק באתי להגיד שבפ"ת זו צרה...
לא יודע איך מחיר החלפים שם, אך רמת המקצועיות מאוד נמוכה.

ishc
26-10-11, 15:20
לא דיברתי על המוסך (שאני לא מכיר אך הוא מלא ביקורות רעות) אלא על מחסן החלפים.

GodsFather
26-10-11, 15:47
הלכת למוסך המרכזי בפ"ת או למוסך מורשה סוזוקי בפ"ת ? יש הבדל משמעותי.

לגבי המשלוח - זכותו לדרוש ממך תוספת כסף אם זה "דחוף" וצריך להוציא שליח לזה, גם אם יש לו קטנוע שעולה לו 20 שקל. בתכלס, זכותו של כל בעל עסק לדרוש ממך כמה כסף שהוא רוצה ואם לא מתאים לך, לך למקום אחר.

יכול להיות גם שהמוצרים שדיברו איתך עליהם בטלפון היו שונים ממה שהוא קיבל כשהוא בירר מחיר כי הוא טעה בהזמנה - וגם זה קורה לא מעט ולא רק בסוזוקי.

לא שאני בא לסנגר פה על אף אחד ובטח לא על מכשירי תנועה, אבל לפני שאנחנו קופצים שוב, שווה לשאול כמה שאלות לוודא, כי כבר ראינו שחצי סיפור אינו מתאר את מה שקרה באמת.

אגב, לאלה שמכירים את אנשי המחסן בתל אביב (ואני אחד שכזה), אחד מוותיקי העובדים נפטר השבוע - דוד "דדה" לוי, הבחור בעל המבטא הצרפתי ותודעת השירות היותר טובה מהאחרים שם. ינוח על משכבו בשלום. עבד שם יותר מ40 שנה.

חמוצי
26-10-11, 16:28
חברים אתם שוכחים שזה לא כולל עבודה...וגם המוסך שממנו רצית להזמין צריך להתפרנס ( ולשלם משכורות, ביטוח ,פרסום , כלים ,וכו' ) .... אז נכון שזה יקר..אבל זה מחיר הפנאי ( 4*4 ) .... אז קבל זאת באהבה וצא לטייל

אלי אהרוני
29-10-11, 21:59
למי שביקש - מכשירי תנועה ת"א - 036841300
לפעמים הם דווקא מגזימים..
השבוע קניתי יוניט חום מנוע ב 60 ש"ח כשבמכשירי תנועה רצו 280 ש"ח לפני מע"מ..
אבל תמיד שווה לבדוק לפני.
אין כמו מקורי.

-->