PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה לקניית גיפ ה50 K

MosheM
27-10-11, 19:02
היי,
אני מחפש גיפ שישמש ביומיום כרכב המשפחתי (הסעות , גנים בית ספר ........),
יש לנו 3 ילדים קטנים( עם כסאות ובוסטרים),
בסופי שבוע כרכב טיולים (שטח לא אגרסיבי)',
הנהגת העיקרית תהיה אישתי ( אני על דו גלגי),
רצוי תא מטען גדול ( אוהל, מנגל ,פקל קפה, שמיכות צעצועים ועגלת תינוק),
רצוי גם שיהיה לא גדול מידי, בכל מקרה לא ארוך יותר מיונדאי I30CW, כי גם איתה קצת קשה למצא חניה.
תקציב - באזור ה - 50 אלף שקל.

תקציר - אוטומטי, עבירות סבירה, לא צורך הרבה דלק , לא ארוך מידי, מספיק רכב ל 3 ילדים, מחיר עד 50 , נוח לנסיעה, מקום גדול למטען.

אשמח לכל המלצה.

משה
[email protected]

Saar
27-10-11, 20:48
מישהו הזכיר סוזוקי ויטרה?
סער

ishc
27-10-11, 22:54
גראנד ויטרה ארוכה, הדגם עם הסרן חי מאחורה.

raanan
27-10-11, 23:10
מישהו הזכיר סוזוקי ויטרה?
סער

לא בדיוק מתאים
להזכירך, 3 ילדים קטנים (כסאות בטיחות, בוסטרים ...), תא מטען גדול .

קשה לייעץ, ישנם דרישות סותרות .
צריך ג'יפ מרווח אך לא ארוך , חסכוני .
לא בטוח שקיימת "חיה" כזאת.

או לכיוון SUV עם 7 מקומות (פאג'רו/טרופר/טראנו וכו...), או,
להידחס בגראנד ויטארה ארוכה (אם מדובר על כיסא בטיחות אחד + 2 בוסטרים לטוסיק בלבד,
אז לא אמורה להיות בעיה)

רענן

ttzz
17-11-11, 12:25
אני נמצא גם בתהליך של בדיקת אופציות לרכב הבא וראיתי שהחיסרון בגרנד ויטרה שהיא מקסימום 99 דיזל אוטו'

לאחר מכן המחיר מזנק מעל 60 65...אני טועה?

אגב גם בצריכת דלק שהשואל מדבר עליה אני קורא פה הרבה זמן וממש אין תשובה ממוצעת לא על דיזל ולא על בנזין,התגובות פה נעות בין 1.7 ל1.10 ויש גם בודדים יותר טובים,הבעיה שבעיניי זה משמעותי 1.7 או 1.10 כי (בעיניי) 7 זה מעט זלילה...

raanan
17-11-11, 15:07
אני נמצא גם בתהליך של בדיקת אופציות לרכב הבא וראיתי שהחיסרון בגרנד ויטרה שהיא מקסימום 99 דיזל אוטו'

לאחר מכן המחיר מזנק מעל 60 65...אני טועה?

אגב גם בצריכת דלק שהשואל מדבר עליה אני קורא פה הרבה זמן וממש אין תשובה ממוצעת לא על דיזל ולא על בנזין,התגובות פה נעות בין 1.7 ל1.10 ויש גם בודדים יותר טובים,הבעיה שבעיניי זה משמעותי 1.7 או 1.10 כי (בעיניי) 7 זה מעט זלילה...

לא בקיא במחירים.
לגבי שנתונים , GV ארוכה משנת 99 עד2003 . מנוע 2000 בנזין מומלץ יותר מהדיזל שלא נפוץ.
ישנם גם דגמים עם מנוע 2.7 הנקראים XL7 . פחות מומלצים לשטח עקב אורכם שגורם לזוית "בטן" בעייתית.

צריכת דלק זה נתון שהוא אינדבדואלי לכול נהג (בהתאם לנהיגה ותמהיל הנביעות) ורכב (מוגבה, ממוגן, צמיגי שטח מלא, צורך יותר דלק).

רענן

-->