PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך עזרה (הגבההת נוואדה, הכותרת שונתה כדי שיבינו מה אתה רוצה)

sh19792
28-10-11, 21:18
יש לי שברולט נוואדה שנת 98 אני מעוניין להגביה את האוטו רציתי לגעת מה האשרות ועלויות של זה

e-sheta
28-10-11, 21:27
האם להגביה את הבודי בלבד או גם את השילדה

sh19792
28-10-11, 22:06
גם את השילדה

e-sheta
28-10-11, 23:01
חוקית ורישום בניירת מסודרת לא ניתן להרים את שילדה ללא בעיות במכוני הרישוי ובמשרד התחבורה ,ניתן להגביה את הבודי על ידי אוספת קפיצי עלה ועירגול מאחור מקדימה ניתן להגביה על ידי מתיחת מוטות פיטול למצב מקסימלי או בהתקנת מנגנון הגבהה מיובה מחול המחליף את המנגנון המקורי , במידה וברכב מותקן וו גרירה תהייה הגבלת גובה לגובה הוו מבחינת גרירה של ניגררים .
לגבי הגבהת שילדה ניתן לעשות זאת על ידי מעבר למידת צמיגים 285/75/16 במקום הקיים 245/75/16 שינויי זה לא יאושר בצורה חוקית , במידה ותצליח להשיג אישור יבואן או יצרן למידה זו אז נושא הניירת יהייה קל לסידור כחוק .
מניסיון שלי לאחר בדיקה לא ניתן אבל שווה לנסות .
בהצלחה .

asafk
28-10-11, 23:28
להגביה? לאיזו מטרה? להכניס גלגלים גדולים יותר? בשביל פוזה? להגביה חזרה לגובה נורמלי של רכב חדש כי הקפיצים עייפים?

אסף.

kobiarava
29-10-11, 10:16
חוקית ורישום בניירת מסודרת לא ניתן להרים את שילדה ללא בעיות במכוני הרישוי ובמשרד התחבורה ,ניתן להגביה את הבודי על ידי אוספת קפיצי עלה ועירגול מאחור מקדימה ניתן להגביה על ידי מתיחת מוטות פיטול למצב מקסימלי או בהתקנת מנגנון הגבהה מיובה מחול המחליף את המנגנון המקורי
בהצלחה .[/B]

איש שטח, נראה לי שקצת התבלבלת. הדרך להגבהה שתיארת וכינית הגבהה לבודי היא הגבהת השלדה. מי שרק רוצה להגביה את הבודי מתקין בודי-ליפט, לא מומלץ ולא קשור לעניינינו. שינוי מידת צמיגים הוא הגבהה, טכנית, ואולי ההגבהה הכי טובה ונכונה מבחינת השיפור בקלירנס ובעבירות, אבל זה לא מה שנהוג לכנות "הגבהה" במונחים המקובלים.

קובי

-->