PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרויקט דיפנדר 110 בטורקיה המון המון תמונות

BlackStar
30-10-11, 18:00
אחרי ציפה של חצי שעה באינטרנט הגעתי לאיזה פרויקט טורקי של דיפנדר 110
הבחור לא יודע לקליד אנגלית אבל לצלם הוא יודע ( או שיש לו יותר מידי זיכרון פנוי במצלמה )
הוא לא חסך בתמונות :)
יש המון המון המון תמונות מכול זווית לכול בורג שקיים בדיפנדר
לי לקח שעה וזוג בירות חצי ליטר ושלוש מלברו אדום
אני מותש מהתמונות לא פיספסתי אחת

תהנו

http://www.landroversonly.com/forums/f10/defender-110-story-rebuild-47785/

rantop
30-10-11, 19:25
וואו מעולה

whisky
30-10-11, 20:31
בהחלט אחד הפרויקטים המושקעים יותר שראיתי

whisky

Tourist
31-10-11, 01:00
טוב, קודם כל ירדו לו 10 נקודות על זה שהוא טורקי....

שנית, ברור שלבן-אדם יש יותר מידי זמן פנוי (רק להעלות כ"כ הרבה תמונות יקח לי שבועיים), והרבה יותר מידי כסף (למה הוא לא קנה פשוט דיפנדר חדש ?) !

חוץ מההערות האלו - גם אני רוצה !
(ואיזה תענוג לראות כ"כ הרבה דיפנדרים מדוגמים למשעי בטיול !)

BlackStar
31-10-11, 07:18
אתה עדיין מחפש פחח לדיפנדר?

יש אחד מקצוען בטורקיה עם רק היה אפשר לעבור תגבול לסוריה אחחחחח יא חביבי

KOOKE
31-10-11, 19:03
פרוייקט בהחלט מדהים...אבל אם כבר השקיע ימבה כסף והוא גם אוהב עבירות קשה למה לא השקיע עוד קצת בשיפורי עבירות מינמליים כמו נעילות דפ' קדימה ואחורה..לך תבין תראש של הטורקים האלו....

BlackStar
31-10-11, 19:24
למה לא החליף קפיצים ---- וצבע אותם
למה לא החליף בולמיייייים ---- וצבע אותם

טורקים טורקים מעניין אותם לסבן אחד את השני בחממאם מה לעשות

Tourist
31-10-11, 19:44
וגם... כמה משקל הוא הוסיף לרכב שהוא (בעצם) לא שיפר ?

כנראה שהעיקר איך שזה נראה, גם בתמונות מהטיולים הבחור לא מתלכלך יותר מידי ומקפיד שמבעד לבוץ תבצבץ צללית הציפור שעל הדלת.

ואני עדיין מה זה מקנא :)

ארז
31-10-11, 20:07
לא מבין על מה מלבד ההתלהבות, מלבד הפחחות יש כאן רק דבר אחד משמעותי שהוא עשה והוא משפר בצורה ניכרת את הרכב וזה הבידוד שגם אותו הוא עשה חלקי ושיטחי מאוד.
כל שאר העבודות בצעו סתם(לצבוע קפיצים???) מדובר על רכב סטנדרטי עם כלוב חיצוני שאנחנו לא רואים לאן הוא מחובר והאם הוא מחובר נכון..

Tourist
31-10-11, 20:20
לא מבין על מה מלבד ההתלהבות, מלבד הפחחות יש כאן רק דבר אחד משמעותי שהוא עשה והוא משפר בצורה ניכרת את הרכב וזה הבידוד שגם אותו הוא עשה חלקי ושיטחי מאוד.
כל שאר העבודות בצעו סתם(לצבוע קפיצים???) מדובר על רכב סטנדרטי עם כלוב חיצוני שאנחנו לא רואים לאן הוא מחובר והאם הוא מחובר נכון..

מסכים עם הכל, אבל כאחד שכשהוא מחבר את הטלפון להיטען ממצת הרכב הולכת לו הקליטה ברדיו... הייתי מת לראות את מערכת החשמל שלי מפורקת ומחווטת מחדש.
והתענוג של לקלף את הרכב ולחדש את כל חלקיו...

אבל אכן, כפי ששאלתי בהתחלה - סך העבודות שהוא עשה מבחינת עלות ותוצאה - כבר היה קונה חדש לא ?

ארז
31-10-11, 21:00
בכללי לא הייתי ממליץ לאף אחד לקנות דיפנדר חדש...אם למישהו יש את התקציב הייתי לוקח TDI 300 עם בודי כמה שיותר נקי ומצב מכני כמה שיותר גרוע ובונה אותו מחדש.

lowrider
31-10-11, 23:11
למה לא החליף קפיצים ---- וצבע אותם
למה לא החליף בולמיייייים ---- וצבע אותם

טורקים טורקים מעניין אותם לסבן אחד את השני בחממאם מה לעשות
הפתגם הטורקי אומר - אם זה עובד אל תיגע!.
עבודת פחחות וצבע מדהימה! כמות התמונות כבר גובלת בהפרעה...

gali
05-11-11, 16:19
מסכים עם ארז, לא רואים כאן משהו מיוחד מעבר לדיגום ושפצור.
אם החמאר לא חיבר את הכלוב לשלדה הוא יצר מלכודת מוות.
בנושא הבידוד לא מבין למה צריך, זה דיפנדר. אם בכל זאת רוצים לבודד אז ישנם חומרים טובים יותר ושיטות מתקדמות יותר כדי להגיע לתוצאות.
מה שכן הייתי נותן לו את שתי הדלתות של הדיפנדר שלי שיעבוד עליהן קצת :)

מעבר לזה כואב לראות כמה זמן מושקע על הרכב בעבודה וצילומים כאשר מרבית ההשקעה היא עם צבע ועוד צבע; משהו אמר ערבי?

gali
05-11-11, 16:42
ד"א מה זו הנאבה הזו של הגלגל הקדמי בעמוד 12? לא נראה כמו מקורי.

ארז
05-11-11, 18:13
אתה טועה לגבי הבידוד, אם היה לי היום דיפנדר ההשקעה הראשונה שהייתי שם עליו מבחינת כסף הייתה בידוד איכותי וכמה שיותר כולל, אנשים לא מבינים כמה דיפנדר שמבודד טוב משפיע על נוחות הנסיעה ועל העייפות, בלי זה זה כמו לנסוע בתיבת תהודה אחת גדולה...רק אחרי שעושים עבודה מקיפה מבינים כמה זה מפריע

gali
06-11-11, 15:59
ארז אני מסכים איתך כאשר מדובר בסגור, אני על פתוח ולא נראה לי שבידוד בתחתית ובדפנות ישפרו את איכות החיים.

-->