PDA

צפייה בגרסה מלאה : עצומה | חוף ג'יפים

Tourist
31-10-11, 21:10
אני לא מאמין גדול בעצומות ומחאות אבל מאחר ונתקלתי בזה הריני מביא את העצומה בפניכם... שלא תגידו 'לא ידעתי'.

http://www.atzuma.co.il/jeep

זהו תיאור מטרת העצומה מתוך הדף:
גם לגיפים מגיע חוף מסודר , יש חופים לכלבים , מופרדים לחרדים , לחד מיניים ולכל קטגוריה עם לובי מסודר .
הגיפאים נופלים כקורבן ולא רק בגלל יחסי ציבור קלוקלים .
הג'יפאים שסובלים מדימוי של פורעי חוק ,הם אוהבי טבע אמיתיים , הנרתמים ומתנדבים בכל אירוע של חולי סרטן ועוד ,
עוזרים למשטרה בכל דרך אפשרית גם במחיר פגיעה ברכבם ואני יכול להמשיך ולהמשיך בכך.
פורעי חוק וסדר שלצערי נוסעים על כלי רכב שמכנים אותם "ג'יפ"(לא תמיד זה נכון), מכפישים את החלק הארי , שומר החוק ואוהב הטבע .
כואב ומזעזע 2 מקרי הדריסה שהיו בחופים מוסדרים , שאני אישית לא מבין איך הגיעו לשם גיפים .
אבל בטון הזה אפשר לאסור לנסיעה כמעט כל כביש שבו נהרג חף מפשע???
חוף מוכרז לג'יפים , ימנע את הצורך לפלוש לחופים אחרים ולגרום לנהגים להיות עבריינים .
יש לי 3 מקומות מתאימים , שלפי דעתי , המניעה היחידה לאישור החוף המוכרז , היא שלא יהיה ניתן בעתיד לגזול
את החוף לבניה ורווחים של בעלי ממון (ויש דוגמאות של חופים שלווים שנחטפים מתחת לאף )
חוף מוכרז לג'יפים -הכוונה לא חוף למירוצים , כי אם חוף למנוחה ובילוי שליו לים המים והג'יפ היקר , נסיעה לאורך קו המים לא תאפשר
אלא רק במקביל עד ליד קו המים , לחניה והורדת כלי שייט .
אודה לכל אחד על עזרה באשר היא וכמובן תודה על החתימות
שלומי

אור .ס.
01-11-11, 09:41
קשקושים במיץ...
לדפוק את הראש בקיר.
(בהצלחה למארגנים, שבמקרה מכר טוב שלי)
(זה כמו להגיד למשטרה שלא יחלקו יותר דוחות על אי חגירת חגורות בטיחות, הורדת להם ערוץ פרנסה מכניס) וזה מבלי לדבר על התוצאות שיגרמו.

סטובצקי
03-11-11, 21:08
אני רואה שכבר הקדימו אותי
והעלו את העצומה לאתר (תודה רבה )
וגם לקטול ,סבבה .
התחלתי מהלך ולא מתכוון לחדול עד לתוצאה .
אודה לחברים כאן, על הקדשת דקה מזמנם ולחתום על העצומה (גם מי שחושב שזה "קשקושים במיץ")...
לא ירחק היום שאצטרך כל קול לנושא.
וכמובן אם יש כיוון שיכול לעזור ,אשמח תמיד .
תודה
שלומי

יונתןמצפה
03-11-11, 22:51
וכמובן אם יש כיוון שיכול לעזור ,אשמח תמיד .
תודה
שלומי

לדעתי תתחיל בלהבין איך הדברים האלו עובדים במדינה שלנו:
http://www.sviva.gov.il/bin/en.jsp?enPage=BlankPage&enDisplay=view&enDispWhat=Object&enDispWho=Articals^l1303&enZone=sea_beach
אם אחרי שתעשה את שיעורי הבית (זה לוקח כמה שנים...), אתה עדיין תחשוב שיש סיכוי להצליח בעצומה הזו אני מבטיח לחתום.

נ.ב. - מצטער על הציניות אבל אני כבר הבנתי כמה דברים לגבי האופן שבו המדינה שלנו עובדת.

cj 64
03-11-11, 22:51
מה זה לחתום על "עצומה"
מה אתה משחק בקקה...
צריכים ללכת לחוף,שייקבע מראש,300 500 ג'יפים,לסדר אותם יפה,בשורה,לחכות לפקחים,לנסות לקבל דוחות לכולם,ואז ללכת יחד,אם זה יהיה במועדים שונים
או שיגמר לפקח הפנקס,כולםצריכים
לבוא כעדים לבית המשפט,לפוצצ את הבניין,באנשים וגם לגבות את כל מי שקיבל קנס!!
זה פחות או יותר המתקון הבסיסי,מפה ,אם יש זויות ראייה שונות ,אייך זה יזוז מי ?איפה?תעלו רעיונות..
ולא לשקוח להכין עו"ד מתנדב,אמבולנס לפקח,וכו...
אשמח לקחת חלק במבצע!!
גל

רפאל
04-11-11, 08:34
שלומי.....

את הקול שלי קיבלת :)

רפי

דרור ברלי
04-11-11, 11:49
לדעתי תתחיל בלהבין איך הדברים האלו עובדים במדינה שלנו:
http://www.sviva.gov.il/bin/en.jsp?enPage=BlankPage&enDisplay=view&enDispWhat=Object&enDispWho=Articals^l1303&enZone=sea_beach
אם אחרי שתעשה את שיעורי הבית (זה לוקח כמה שנים...), אתה עדיין תחשוב שיש סיכוי להצליח בעצומה הזו אני מבטיח לחתום.

נ.ב. - מצטער על הציניות אבל אני כבר הבנתי כמה דברים לגבי האופן שבו המדינה שלנו עובדת.

+1.
שלומי, את הקול שלי קיבלת אוטומטית, בשביל העיקרון... אם כי יש לי תחושה שזה מהלך דון קישוטי משהו.
מה ה"חשיבות הלאומית" של הקצאת חוף לירידה עם רכבי שטח ואופנועי ים? הרי אתה לא טייקון מושחת ומקורב לשלטון שהולך לבנות על החוף שכונות יוקרה ותענוגות למיליונרים. אתה גם לא יחידת קומנדו מהוללת או בסיס לניסויי טילים, שבכמה טלפונים לאנשים הנכונים יכולים לנכס לעצמם חוף פרטי.

וגם אם יקרה הבלתי צפוי וזה יעבור בהצלחה? למי שלא זוכר את רצועת החוף בין בת ים לראשל"צ לפני כמה שנים טובות... תחשבו על רצועת חוף אחת של קילומטר נניח, שמצטופפים בה מאות ג'יפים. עגלות של אופנועי ים שחותכים את המים ואף אחד לא יכול להתרחץ בבטחון, רעם מנועים, מוזיקה בלתי נסבלת בווליומים בלתי נסבלים, עשן של מנגלים, צעקות, בלגן אחד גדול . זו לא היתה בדיוק מנוחה שקטה עם המשפחה ליד המים... כן, גם אני הייתי שם כמה וכמה פעמים, אבל מעט מאוד יחסית לאלה ששרצו שם כל שבת. פשוט כי כבר אז זה לא היה הכיף הכי גדול בלשון המעטה.

בכל זאת אני בעד. בשביל העיקרון.

zviki
04-11-11, 12:59
שלומי , גם את הקול שלי קיבלת כבר אתמול. אבל זה לא נגמר בחוף אחד,מה עם הצפוניים, הדרומיים,? למה להם כן ולנו לא? . מה יקרה עכשיו באכיפה המוגברת לכל בעלי האופנועים הימיים? רוצים לקחת רוורס לחוף להוריד את האופנוע , ירשו להם לעשות את זה בכלל ? ואח"כ יתרחקו 100 מטר מקו המיים ? כמה מבאס שהרכב לא לידך.בקיצור דרעק

אור .ס.
04-11-11, 15:00
שלומי, כמי שמכיר אותי טוב מאוד, אתה בוודאי זוכר כמה החוק הזה פוגע בי.
למי שלא מכיר, לפני האכיפה, הייתי מגיע כל שישי בערב כשהחוף ריק מאדם ויוצא בשבת בערב בין אחרון האנשים בחוף.
אחרי האכיפה ? בדיוק פעמים שרדתי את המסע של הבאת הציוד מהאוטו אל קו המים, ולא אני לא יגיע עם הרכב לקו המים יפרוק ויזיז את הרכב, אין לי את המזל הנדרש בשביל זה (אני ככ נאחס שאם חתול שחור עובר ברחוב לידי, הוא יורק).
אז כן, זה מאוד כואב לי, אבל הבנתי והפנמתי את העניין, בדיוק כמו שכואב לי שעוצרים אותי לביקורת רישיונות "כי בא לנו על הג'יפ שלך" "מה אתם סתומים ? אני רואה אתכם אתם מפרים ומפריעים לשקט והשלווה שלי."

ושוב אני אומר: אנחנו ערוץ פרנסה מכניס להם כסף, כי איך אמרת לי פעם שלומי ? "אתה רק בעלים של ג'יפ ואתה כבר עבריין, גם אם לא עשית כלום"
כלומר, אני ילד טוב כזה אשכנזי חנון (שיש בחוץ שמש הולך עם כובע נייק, אבל נשבע לכם לא אני קניתי אותו! ), לא מזיק לאף אחד ולא מתפרע על הכבישים, קניתי את הג'יפ שלי נטו להנאה ואני מאוד משתדל שלא לנסוע בו בכבישים, אבל כשאני כן נוסע אני איכשהו הופך לעבריין בגלל שיש הרבה ג'יפים כאלו שהבעלים שלהם משתוללים.
אז נכון אני ממשיך להחזיק את הג'יפ ולא מתייאש מהביקורות סרק המטופשות, אבל בדיוק כמו שאני לא מנסה לשכנע שוטר במשטרת ישראל להכניס במסוף "בג'יפ זה נוהג ילד אשכנזי חמוד שאינו מזיק לזולת, אין טעם לעצור אותו לביקורת כל יום", אני לא אנסה לשכנע מישהו לתת לי לנסוע על חוף הים כי הויכוח הזה לדעתי מיותר וחסר תועלת.

אני מאחל לך ולכולנו שהעצומה הזו תביא לאיזה שינוי כלשהו ופרצה קלה בחוק, ואם יהיה איזה כיוון חיובי ולא בדיחה שרק תזיק עוד יותר לענף הזה, אני אפילו אתמוך.

סטובצקי
04-11-11, 17:02
תודה על התגובות
כך אני למד יותר על הדרכים הנכונות לבצע את המהלכים
אני מודע לכך שמדובר בתהליך לא קצר וגם לא זול ,
אבל מי שמכיר אותי יודע שאני כמו רכבת ישראל (איטית , מעצבנת אבל מגיעה)
ברגע שנכנסתי לעניין , נגלו לעיני דברים שונים ,שלא נגלים באופן יום יומי ,דרך העבודה מול הרשויות
היא ממש אומנות חדשה שעדיין עלי ללמוד .
בחרתי ל"נגוח" בקטע של החופים , למרות שיש עוד הרבה סעיפים שמקפחים ומזלזלים בנו כבני אדם ומשום מה התחביב שלנו הופך ללא לגיטימי.
הסקפטיות שלכם , יתכן ובמקום , אבל מי מכם באמת יודע , אולי דרור ברלי צדק , מבלי לדעת , ביחוס שלי.........
בכל מקרה , החתימות שלכם עוזרות כרגע למורל לי ואחר כך לתהליך עצמו , שום חתימה לא מתבזבזת .(אז בבקשה - מי שלא הספיק)
ולגבי פעולה אקטיבית , לא הייתי רץ להתנגח , אפשר פשוט לחדול מכל מעשינו הסטנדרטיים והמובנים מאליהם ,עד שיתייחסו אל
התחביב שלנו כתחביב לגיטימי ושוחר טבע .
אנחנו רק התחלנו את הצעדה (כמשל הסיני) ואני מצפה למצטרפים רבים .

תודה
שלומי

אור .ס.
04-11-11, 21:43
גודל הציפיות כגודל האכזבות, ואני אומר את זה מנסיון שעדיין כואב לי.
בהצלחה, אני אשמח לשבת בחוף הים בצורה חוקית ומאושרת.

boaz avrahami
05-11-11, 00:44
גם אני בעד חוף אחד כזה לפחות.
מקום שירכז הרבה רעשנים שלא מתחשבים בסביבה.
דאווינים, השתולליות, מטקות, מנגלים, נרגילות ומוסיקה מזרחית בפול ווליום.
מקום שימשוך הרבה כאלו וישאיר את המקומות האחרים יותר נעימים למי שאוהב קצת פחות המוניות.

ItayWitzer
06-11-11, 00:14
גם אני בעד חוף אחד כזה לפחות.
מקום שירכז הרבה רעשנים שלא מתחשבים בסביבה.
דאווינים, השתולליות, מטקות, מנגלים, נרגילות ומוסיקה מזרחית בפול ווליום.
מקום שימשוך הרבה כאלו וישאיר את המקומות האחרים יותר נעימים למי שאוהב קצת פחות המוניות.

עמדתי לכתוב שאולי חוף לג'יפים זה לא רעיון כל כך טוב,
והתגובה שלך הרבה יותר טובה מכל דבר אחר שיכולתי לכתוב

jase
06-11-11, 00:54
חברים אני עקרונית איתכם.... רק מה...
נניח שיהיה חוף כזה.. מה זה יגרום בסוף? הרי אלו האוהבים טבע אוהבים מרחבים אוהבים ירוק כחול ושקט.. לא יבואו לחוף מלא ג'יפים אין ספור
בו ילדים עם אדרנלין וג'יפים מצועצעים עושים תחרויות וצלחות בחול... מוסיקה ישר מהמערכות המוגזמות של כל הערסים שבינינו... (ואין לי בעיה עם ערסים או מוסיקה כזו או אחרת.. אבל אני לא חושב שאבוא לחוף כזה.. ואני אוהב .. מאוד.. את הים.. אז מה כן? ואם יש תשובות לזה אני אשמח לשמוע..

מה התכנון שלכם בקשר לחוף הזה? איך יאכפו את הבלאגן שזה יכול ליצור? (ואפשר)..
מה הכוונות שיהיה שם?
מה גודל החוף? מיקומו?
חוף מסודר.. דורש מציל, ניקיון, מישהו שינהל אותו... אני לא יודע מה עוד.. סתם אלו דברים שעלו לי כרגע..

בכל מקרה.. אני אשמח לבדוק את העניין משפטית.. מה זה אומר ואם יש תקדימים בארצות אחרות.. זה יכול לעזור..
וגם אשמח לעזור ללא קשר לתחום הזה.. אם יש צורך
וגם לקבל תשובות על השאלות הנ"ל אם יש..

תודה... שבוע טוב
ואיזה כיף יש בוץ!!!

zviki
06-11-11, 08:48
שלומי, מהפכות עושים אנשים עם להט בחזה, אנשים שאכפת להם ורוצים לשנות דברים. לא קקרים שמתלוננים ועומדים מהצד . זה באמת מסע רגלי של 1000 ק'מ כפי שהחכם הסיני אמר. אבל אם זו האמת שלך, אתה מאמין בהצלחה,יוקד לך - לך על זה. [הלוואי ושהיה לי אתגר, משהו להילחם עליו, הייתי מגייס את כל הכוחות שלי למען המטרה אם הייתי מרגיש שאני צודק, אתה עוד צעיר ויש לך עדיין את המרץ] אולי כדור השלג יתחיל להתגלגל, מי יודע? אל תאבד תקווה ולפחות תוכל להגיד לעצמך ניסיתי. בהצלחה ,אני בצד שלך.

סטובצקי
21-11-11, 22:15
אני יושב מול המחשב ופשוט חושב לעצמי מדוע הפכנו לטרף בידי כולם .
סגרו לנו את החוף ,לא קטעים ,לא אזורים -סגרו הכל (דרך אגב זה כולל את הנחלים ....)
במקום לנסות לעשות משהו נגד גחמה פוליטית זו , אנחנו אפילו מברכים עליה :כך יפסקו כל ה
"דאווינים, השתולליות, מטקות, מנגלים, נרגילות ומוסיקה מזרחית בפול ווליום".
אני יושב כבר כמה חודשים וקורא כל סיבה ומחקר שהמציאו עבור הרחקתנו מהחוף ואני לא מוצא שום צידוק
פרט לכמובן , ל"וואקום " שיווצר ואז יוכלו לבנות במקום (מה נראה לכם לכם שיקרה אחרי שיפנו את בסיס פלמחים לדוגמא- ויפנו!)
כל הרעש ה"ירוק" על הצבים , מסתכם ב30 צבות שמגיעות ל3 חודשים בשנה ומטילות במקומות קבועים .
ולשאר המפגעים? חוף מוכרז או אפילו עצם החסימה הפיזית יוצרים מפגעים גדולים יותר (בדוק ).
אממה , סגרנו את החופים ואף אחד לא מצייץ , עכשיו אפשר לסגור את השבילים המסומנים מכוון שג'יפים מהדקים את הקרקע .
חוסר פעולה שלנו בנושא זה , שמהווה פגיעה אמיתית בזכויות האזרח , תוביל לסגירות נוספות (ואני לא מדבר על שיקום או החזרת חיות לטבע )
וכך כאשר אנחנו לא נסתובב יותר בשטח , יהיה קל יותר לכרות את כל החול בדיונות , להרחיב מפעלים וכו' (אני חושב שאני כבר מובן )
הדרך בה בחרתי היא ארוכה ומייגעת , אבל זו זכותי ואני לא מתכוון לוותר עליה
ולו רק כדי שיבינו שלא ניתן לדכא אוכלוסיות שלמות ולצאת שלמים(וזו לא קריאה לאלימות).
בעצומה שפתחתי , חתומים כבר 80 חברים , אין לכם מושג כמה כח זה נותן לי .
אז אם לא בשבילכם ,אז לפחות בשביל השבילים תנו לי את חתימתכם ואל תשבו בצד .
שלומי

אור .ס.
21-11-11, 23:45
תגיד שלומי, למה לך כל המאבק הזה ? הרי בינכו וכו אין לך ג'יפ ואתה בקושי מטייל

-->