PDA

צפייה בגרסה מלאה : נהג חדש

amimiller
01-11-11, 22:45
בתי בשעה טובה קיבלה רשיון נהיגה. השאלה כיצד עוברת בחורה צעירה טסט, מבלי שיהיה לה מושג וחצי מושג על חניה או על נסיעה ברוורס? כיצד מורה מלמד נהיגה מבלי לשים דגש על נושאים אלה?

elro
01-11-11, 22:51
בשביל זה יש אותך ואת חברת הביטוח... :p

שגיא S
01-11-11, 22:56
מורי הנהיגה היום מלמדים לעבור טסט ולא לנהוג.

tzagi
02-11-11, 06:28
זה די פשוט,
ויש כמה אופציות,
1.אתה שם אותה לפני המסך ומראה לה את הסרט CARS
עד שהיא יכולה לנהוג ברוורס בלי לסובב את הראש (ע'י המראות הלבד)
2. ללמד אותה לנהוג ברוורס עם נגרר מתחילה (עובד מעולה)
3. לשלם ללובייסטס לשנות את החוקים ולשנות את גיל הרשיון לנשים ל25 (מומלץ)

GodsFather
02-11-11, 07:22
בתי בשעה טובה קיבלה רשיון נהיגה. השאלה כיצד עוברת בחורה צעירה טסט, מבלי שיהיה לה מושג וחצי מושג על חניה או על נסיעה ברוורס? כיצד מורה מלמד נהיגה מבלי לשים דגש על נושאים אלה?

היא קיבלה רשיון כמו שכשאישה נכנסת למכון טסטים עם עגלה וסוס וטפסים של סופה ועוברת את הטסט כשכולם מחייכים.

Saar
02-11-11, 09:48

חשוב שציינת בתחילת ההודעה שמדובר בבתך.
אחרת זו הייתה יכולה להיות התחלה של שרשור "מעניין".
בכל אופן, כמו שכתבו, מלמדים לעבור טסט,
לפעמים לנבחן יש מזל.
ואולי כשאבא שלה לא לידה היא נוהגת רגוע יותר ומצליחה לחנות?

דרור ברלי
02-11-11, 10:37
היא קיבלה רשיון כמו שכשאישה נכנסת למכון טסטים עם עגלה וסוס וטפסים של סופה ועוברת את הטסט כשכולם מחייכים.

שכחת לציין שהאשה הנ"ל צריכה ללבוש גופייה שקטנה עליה בשני מספרים לפחות, ללא חזייה כמובן, גם מיני קצרצר שחושף רגליים חטובות עוזר מאוד.

עמי, מה אתה מתפלא?
לימודי נהיגה בישראל לא מלמדים לנהוג.
הם מלמדים שינון של תמרורים וחוקי תנועה וכמובן לעבור טסט. לנהוג באמת? את זה הבת שלך כבר תלמד לבד, בעצמה. או שלא... וחניות ורוורסים זו הבעיה הכי קטנה, תאמין לי. לבלום כמו שצריך היא יודעת? לקחת סיבוב בלי להתהפך היא יודעת?

עכשיו, כשכבר יש לה רשיון, אני ממליץ לך להסביר לה שמעכשיו, כל מה שמורה הנהיגה לימד אותה נמחק. לא קיים יותר. אתה זה שתצטרך ללמד אותה לנהוג בתנאי החיים האמיתיים מההתחלה, מאפס.

GodsFather
02-11-11, 10:39
אישתי צנועה יותר בלבושה ממה שאתה מתאר, עבד לה יופי :) אבל העיקרון והמסר הועברו לקהל הלקוחות

Tourist
02-11-11, 11:59
אני חולק עליכם מעט.
לדעתי אין אדם בעולם שביום שעבר טסט גם יודע פתאום לנהוג.
יקח הרבה זמן וקילומטרים עד שיהפוך לנהג.
עברתי תיאוריה ראשונה וטסט ראשון (בימים שלפני נהג מלווה) ובמשך שנתיים אפילו לא ניסיתי להחנות את האוטו החדש של אמא בעיר... הייתי עוצר, נועל והולך, איפה שלא יהיה.
רק כשבעבודה הייתי צריך לנהוג במשך חודשיים על פורד טרנזיט ענקית וחבוטה עם מראה וחצי למדתי לחנות גם על סיכה.

אשתי (בת 33) בשלבי סיום לימוד נהיגה.
אני דוחף כבר שתעשה טסט.
מיד אחרי קבלת רשיון (ב"ה בקרוב...) ולאחר שלמדה תקופה ארוכה על סקודה סופרב שנת 2009 - הרכב הראשון שהיא תאלץ לנהוג עליו הוא הפרייבט המשפחתי (דיפנדר 110 שנת 94...), אין לנו רכב נוסף.
אני מעוניין שתקבל כבר רשיון ותצבור (יחד עם המלווה - אני) קילומטרים ושעות נהיגה.
יש לה מורה מעולה, ואני עדיין לא בונה על זה שתדע לנהוג בסוף התהליך.

דרור ברלי
02-11-11, 14:50
מי שלא מרגיש בטוח ב-100% שהוא יכול ללמד את האשה/בן/בת לנהוג כמו שצריך, יכול לשלוח את הנהג/ת הטרי/ה לקורס נהיגה מתקדמת.
יש כמה מדריכים וקורסים ממש טובים (און יעקבסון, אלטרנתיבי, דני G) לדעתי ממש כדאי ומומלץ ושווה כל שקל.

Tourist
02-11-11, 18:18
ובכמה

שקל
מדובר ?

(בערך?)

amimiller
03-11-11, 15:22
עלות מפגש(לנהג מתחיל) של 4 שעות עם מדריך צמוד- .1450ש"ח. אין אפשרות לתשלומים.בררתי רק אצל און יעקבסון.

Tourist
06-11-11, 21:02
עלות מפגש(לנהג מתחיל) של 4 שעות עם מדריך צמוד- .1450ש"ח. אין אפשרות לתשלומים.בררתי רק אצל און יעקבסון.

תודה על הטירחה ! (דא עקא, המחיר גדול עלי...)

ינון
07-11-11, 10:12
בשביל מה יש אבא? נתקעים קוראים לאבא חונים קוראים ל....

-->