PDA

צפייה בגרסה מלאה : מנגנון דלת של סופה

taz
31-05-03, 02:31
יש לי שאלה בנושא מנגנון הדלת של הסופה
יש לי קושי לפתוח ולסגור את הדלת עם זה בפתיחה של הדלת מבחוץ או בדלת השניה לפתוח מבפנים בכול המוסכים אומרים לי שהמנגנון דפוק ויש לקנות חדש ולהחליף כי הכיוון של המנגנון לא נכון ואני חושב שיש פה משחק של כיוון המנגנון נכון שיש שם כל קומבינה של חוטים אבל אני כדי לסדר אתהמנגנון צריך לדעת או יותר נכון להבין איך לעשות כיוון (לדוגמא כאשר אני מצליח לסדר שהדלת מבפנים תפתח אז מבחוץ אני לא מצליח או להפך) מישהו יש לו את השרטוט או הסבר מפורט איך מסדרים את הדלת אני השמח מאוד

Taz

asafk
31-05-03, 12:52
תפתח את הכיסוי, תבין איך השטנגות עובדות. יש לך שטנגה שצריך לקצר או להאריך. בשביל הניסוי, כופף אותה קצת ותראה איך זה משפיע.
לא בטוח שצליח להגיע לתוצאה הרצויה- יכול להיות שאחד החורים של השטנגה שחוק.

אסף.

שאולי
31-05-03, 19:00
שלום
קצת קשה להסביר את זה בצורה כזו, אבל כפי שכתבו לך תפתח את הכיסוי, תראה מוטות שמחוברים מצד אחד לידיות הפתיחה ומצד שני למנגנון.
הקצה שמתחבר למנגנון בנוי מהברגה, והוא יושב בתוך קליפסים שחורים. לדעתי שם הבעיה כי זה מתרופף ואז למוט אין מספיק אורך כדי לפתוח את הדלת
מה שצריך לעשות זה פשוט לחזק את החיבורים, "ולמתוח" שוב את המוטות שלא יהיו רופפים
והבעיה תיפטר
בהצלחה

דרור ברלי
02-06-03, 01:10
תוריד את הכיסוי.
תוריד את כיסוי הפח מעל למנגנון.
תסתכל טוב על השטנגות. יש להן הברגה בקצה, שיושבת בתוך הקליפסים. זה מתרופף עם הזמן, וההברגה "בורחת". תכוון בעדינות ותהדק עם פלייר שפיץ.
בדוק אם הדלת נפתחת טוב מבפנים ומבחוץ. לא עובד 100%? תמשיך לכוון עד שזה עובד חלק.
התופעה תחזור על עצמה פעם-פעמיים בשנה. אתה תתרגל וגם "תתמקצע" עם הזמן. לי זה לקח פעם שעה שלמה, והיום שתי דקות מקסימום.

יוני5
02-06-03, 10:08
עדיין יש חלקים שנשחקים ואין מה לעשות מלבד להחליפם. הייתי שם....

שאולי
02-06-03, 14:35
אפשר לשים על ההברגה בקצה, אם יש מספיק " בשר " מוטרה קטנה ואז זה מחזיק ולא בורח

נועם הרשקו
05-06-03, 22:52
האם מישהו מכיר מענולן מנוסה שמתעסק במנגנוני דלת סגורה מלאה לסופה?
3 מנעולנים שונים אמרו לי שהם לא מתעסקים בזה.
ואחד אמר לי שגם אם הייתי משלם לו כפול הוא לא היה מכניס את הראש לזה....

asafk
06-06-03, 17:02
נועם, מה הבעיה?
אתה יכול לעשות הכל לבד, זה רק דורש קצת זמן.

אסף.

-->