PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיסקו , פוראנר , טראנו

tomerbt
11-01-05, 20:45
אני מבקש חוות דעת על שלושת הרכבים הנ"ל , אני מתלבט כרכב חדש בין דיסקו בנזין, טויוטה פוראנר או ניסן טראנו בנזין, הרכב הוא רכב ג'יפ ראשון שלי והוא משמש להרבה נסיעות עירוניות מתוקף העסק שלי, אבקש דעותיכם בנושא צריכת הדלק, עלויות התחזוקה השוטפת ובאופן כללי התרשמות, תודה מראש

יוני5
12-01-05, 08:14
כרכב חדש? כמדומני יש רק את הטראנו. פורראנר הכי חדש שתמצא זה 96 ודיסקו בנזין, לדעתי הביאו עד 98 (ואולי כמה אקזמפלרים בודדים אחר כך).

נראה לי ששכחת את הנתון המרכזי ביותר - סכום הקנייה.

תשובה אינסטנט: לך על הטראנו. הכי חסכוני מבין השלושה (שני האחרים מגדירים את המושג 'צריחת דלק'), יכולת שטח סבירה (אם כי נופלת גם בבסיסה וגם מבחינת יכולת השיפורים מהשניים האחרים), אופציה לקצר או ארוך.

יוני5

tomerbt
12-01-05, 17:52
הכוונה היא ל שנות ייצור 94- 96 ,
והאם ידוע על ג'יפ מסוג טראנו ארוך בנזין למכירה?

KOOKE
12-01-05, 18:21
אני הייתי נזהר מטראנו בנזין.

הוא אכן יותר חסכוני מהדיסקו ומהפוראנר ואפילו הרבה יותר חסכוני - אבל, יש קושי רב להשיג מנוע בנזין - או חלפים כמו ראש מנוע וכו' -

שלמה

tomerbt
12-01-05, 20:04
הבעיה שלי היא שאני צריך רכב גדול כמו סטיישן אבל אני רוצה ג'יפ אז השילוב של זה יוצא ג'יפ 7 מקומות בנזין , כי אני עושה בסביבות 15K בשנה והתקציב שלי הוא 40K אפילו אם מאמצים 50K אז אודה לכם על עצות בנושא ועזרא בבחירה.

יוני5
12-01-05, 21:32
כל רכב שתבחר מהשנים הללו הוא בן 9 עד 11 שנה. יש לזה משמעות בסוגיית מחיר התחזוקה.

נמרוד
12-01-05, 21:39
הבעיה שלי היא שאני צריך רכב גדול כמו סטיישן אבל אני רוצה ג'יפ אז השילוב של זה יוצא ג'יפ 7 מקומות בנזין , כי אני עושה בסביבות 15K בשנה והתקציב שלי הוא 40K אפילו אם מאמצים 50K אז אודה לכם על עצות בנושא ועזרא בבחירה.

האם ברכבים הנדונים יש בכלל 7 מקומות ישיבה? בפוראנר למיטב זכרוני לא. תבדוק טוב לגבי הטראנו. בדיסקברי בחלק מהדגמים יש, לא בטוח אבל שתמצא משהו טוב, במחיר הנכון, וגם עם המושבים האחוריים.

אופציה נוספת, נדירה יותר, אבל אם אתה צריך גודל, והקילומטראז' לא גדול - סברבן, או ונדורה 4X4! למה לא?

עוד אופציה אפשרית בהחלט אם אתה מוכן להתעלל בנוסעים - סופה ארוכה סגורה, אבל עם ספסלי האורך המקוריים - 8 נוסעים. בתנאי מחיה של גולאג, אבל 8 נוסעים.

tomerbt
12-01-05, 21:58
האמת הכוונה הייתה שאני צריך את הספייס כי יש לי מספרה לכלבים (לא לצחוק בבקשה!)
ומה שאני עושה זה שרות של איסוף כלבים מבתי לקוחות ולפעמים גם אנשים אז אני צריך בתכלס טנדר אבל בגלל שיקולים כלכליים אני החלטתי שאני צריך פרייבט ו אם כבר גדול אז ג'יפ, כדי שאני אוכל גם להנות בסופ"שים וגם כי אני נגמל מאןפנועים

KOOKE
15-01-05, 19:39
בטרנו יש שבעה מקומות.

גם ברוב רובם של הדיסקו יש שבעה מקומות...

לא מסיעים כלבים בטנדר פתוח מאחור !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כשמסיעים כלב בטנדר פתוח, במקרה הרע זה נגמר בדלקות עיניים ו/או אוזניים ובמקרה הגרוע זה נגמר בכלב שנמחץ מתחת לגלגי הרכב....!!!!!!!!!!

אם טנדר- אז רק טנדר עם ארגז סגור.

אתה יכול להשיג בתקציב הזה גם טנדר בנזין כמו - איסוזו איפון.

שלמה

asafk
15-01-05, 21:18
אה, כלבים.... על זה שמעתי.
http://imgsrv.pic4u.co.il/af844e18f477c32ffe4a2fb249a10fa0030000.a spx

:D

ובלי קשר, תחשוב על ונדורה 4X4. גם יש מקום למלא כלבים, גם אפשר לשטוף עם צינור בסוף היום אחרי שהכלבים חירבנו והקיאו באוטו (אי אפשר באף ג'יפ מלוקק לשטוף עם צינור), גם 4X4 סביר (עבירות כמו של, נגיד, טראנו), גם מאוד זול לקנות אם זה בנזין, או לא מאוד יקר אם זה דיזל, חלפים זולים ויש הכל בפירוקים, ואמינות אמריקאית- מהצד הטוב שלה.

אסף.

גיא
16-01-05, 00:15
ובעניין הזה, תחפש מכרזים של מד"א ....

-->