PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בנוגע לקרבורטור של ויטרה וסמוראי בשיפועים.

mightyaad
06-11-11, 16:54
אם אני עולה עליה של 2 ק"מ (בכוונה אני מגזים) יכול לקרות שבאיזשהו שלב לא יגיע דלק והרכב יכבה?
או אם אני בשיפוע צד/ירידה?

השאלה היא בנוגע לויטרה וסמוראי.

תתקנו אותי אם אני טועה: בהזרקה אין סיכוי שדבר כזה יקרה?

צביקה קרבורטור
06-11-11, 17:07
שלום רב !
גם בסמוראי וגם בוויטרה(או בכל גיפ אחר), אסור שיקרה מצב שדלק לא יגיע והמנוע יתכבה !
תא המצוף בכל קרבורטור בנוי כך שגם בשפועים חדים לא יורגש מחסור דלק, כך שאין סיבה שהמנוע יתכבה, והדבר נובע מקרבורטור לא תקין\ ו/או לחץ חלש של משאבת דלק מכנית או חשמלית, גם יחד !
בברכה
צביקה

צביקה קרבורטור
06-11-11, 17:11
אם אני עולה עליה של 2 ק"מ (בכוונה אני מגזים) יכול לקרות שבאיזשהו שלב לא יגיע דלק והרכב יכבה?
או אם אני בשיפוע צד/ירידה?

השאלה היא בנוגע לויטרה וסמוראי.

תתקנו אותי אם אני טועה: בהזרקה אין סיכוי שדבר כזה יקרה?

שלום רב !
מכיוון שמערכת עריכת הודעות לא תקינה, קרא את השרשור הבא :

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=56556

mightyaad
06-11-11, 17:20
אוקיי...

בכללי...האם יש דימיון בין שתי מערכות הדלק של ויטרה וסמוראי או שהכל שונה לגמרי?

צביקה קרבורטור
06-11-11, 17:43
אוקיי...

בכללי...האם יש דימיון בין שתי מערכות הדלק של ויטרה וסמוראי או שהכל שונה לגמרי?

שלום רב !
בכללי כל הקרבורטורים דומים בעל מערכות שונות, אך לא זהות !
לא ניתן להסב קרבורטור של סמוראי לוויטרה ולהפך !
מצד שני הגיעו אלי עד היום סמוראים רבים עם קרבורטור מוסב של סובארו.
סמוראי מוסב למנוע גימיני עם קרבורטור פזו 205 ועוד..
קרבוטור סמוראי וויטרה שונים מאד במכלולים, ולא ניתן להשתמש בשום חלק של סמוראי בווטארה ולהפך, אם זו כוונת שאלתך
במידה וקיימת ברכבך בעייה מסוימת הקשורה למחסור בדלק, או למנוע כבה בעליות התמקד בנושא זה ,וספק פרטים רבים בנושא,ככל האפשר, ואל תתפתה לקומבינות !
בברכה
צביקה

mightyaad
06-11-11, 19:07
לויטרה גם אפשר להסב קרבורטור סובארו או משהו אחר?

GodsFather
06-11-11, 19:18
הכל בר הסבה עם מתאמים, השאלה היא למה ?

צביקה קרבורטור
06-11-11, 20:53
שלום רב !
אמיר ידידי שאל שאלה מצויינת ,למה? !
והוא כמובן צודק, בשביל לקבל תשובה מקצועית ומפורטת, עלייך להציג פרטים רבים ומפורטים, ולא להסתיר מידע !
בברכה
צביקה

ishc
06-11-11, 21:38
צביקה, יכול להיות שהשאלה נובעת מסקרנות. כמו אצלי. בסמוראי עושים את ההסבה הזו כי קרב' סובארו נגיש ונפוץ. לדעתי אחרי שנה עם קרב' מקורי ועוד שנה + עם קרב' סובארו. הסובארו בעיקר אמין יותר. בויטרה אני יודע שיש בעיה להשיג קיט שיפוץ עבור הקרב'. הסבה לסובארו יכולה להוות פיתרון מצויין.

צביקה קרבורטור
06-11-11, 22:35
שלום רב !
השאלה שנשאלה ומתבססת גם על הכותרת של השרשור לא מדברת כלל על הסבה של קרבורטור סובארו לוויטרה, אלא של הסיבות של כבוי מנוע של סמוראי או וויטרה, דגמי קרבורטור בשפועים.
לכן השאלה של אמינות קרבורטור סובארו לעומת קרבורטור וויטרה, לא רלבנטית במקרה זה בלבד.
בברכה
צביקה

tomerbt
08-11-11, 09:34
אצלי הייתה בעיה דומה בויטרה 1990 , החלפתי את המשאבה החשמלית העגולה לתואמת סובארו(מרובעת) , הוספתי שסתום בועות שכל זה אני לא יכול להגיד ששיפר את המצב, אח"כ עשיתי שיפוץ מלא לקרבורטור וכל זה אחרי דיונים רבים בפורום ושאלתי במוסכים שכל אחד העלה סברה אחרת ורעיון "יצירתי" לפיתרון הבעיה. מה שפתר את הבעיה סופית זה היה סתימת חור באגזוז בחיבור לסעפת פליטה. אז..... תבדוק את מע' הפליטה

-->