PDA

צפייה בגרסה מלאה : מועניין לקנות: סוזוקי ג'ימני ידני, סביב שנתון 2004

ניר_לב
07-11-11, 09:57
שלום לכולם,

אני מעוניין לרכוש סוזוקי ג'ימני, גיר ידני, סביב השנתון 2004 (אבל לא נמוך מ- 2003).

כמובן חובה שהג'יפ יהיה במצב טוב, אין חובה לתוספות כלשהן, אבל אני כן מתעקש (בשלב הזה) על ידני.

אם מישהו מעוניין למכור או מכיר מישהו שמעוניין למכור, אשמח לשמוע, גם בהודעה פרטית וגם בנייד- 050-8920530.

תודה רבה,

ניר לב.

GodsFather
07-11-11, 11:49
בהמשך לשיחתנו, עדכן! :)

ניר_לב
07-11-11, 15:25
כפי שאמרתי לך, הרכב נראה אחלה. דיברתי עם מורי שנשמע על הכיפאק (תודה על ההכוונה אליו), ועכשיו רק נותר לקבוע מועד לבדיקה ולקוות שתוכו של הג'יפ יהיה כברו.

תודה על הכל, אמשיך לעדכן.

ניר.

ניר_לב
09-11-11, 12:27
טוב חזרתי עכשיו מהבדיקה אצל מורי. מה אגיד לכם, אכזבה.
אמנם הרכב באמת עשה מעט מאוד קילומטרים, אבל רובם ככל הנראה נעשו בשטח- עם מוט רדיוס קדמי עקום וכשהסרנים הקדמיים והציר האחורי נוזלים, אין בכלל ספק שלצערי לא מדובר בסוכריה, רחוק מכך. עלות התיקון של האמור לעיל עומד על כ- 3,000 ש"ח.
הבחור ביקש 10,000 ש"ח מעל מחירון, היה מוכן לספוג חצי מעלות התיקון האמורה ולא יותר. נפרדנו כידידים עם אכזבה ותחושת החמצה.
ממשיך לחפש! אנא עדכנו אם שמעתם משהו.
תודה,
ניר.

GodsFather
09-11-11, 12:33
הזהרתי אותך ונראה שצדקתי.

העיקר שלרכב היה את הכיסוי גלגל הנוצץ :)

בהצלחה בהמשך.

שגיא S
09-11-11, 14:03
תשמע לפני שאני קניתי את הסמוראי בדקתי משהו כמו שישה גימנים.רובם היו די גמורים, אנשים חושבים שהוא כל יכול ולא מודעים שהם מעקמים סרן, מוטות רדיוס או הורסים את הגיר, בזמנו גם באמת המחירים היו ממש גבוהים.תמשיך לחפש, יש כאלו טובים, יש אחד שנת 2005 משופר במצב טוב מראש העין. אם הוא בתקציב שלך הייתי הולך לבדוק אותו.ותזכור זה רק גימני, הוא קשוח אבל בעיקר חסכוני..ויצא לו שם של אוטו קשוח, לא אגיד שלא בצדק אבל גם חסכו שם על חוזק המתכות..

ניר_לב
09-11-11, 14:15
יש לך פרטים של הבחור מראש העין?
אגב, בעידן של זעקה לצדק חברתי, אין לי כל כוונה לשלם מעל מחירון (משוקלל- אני הגון), אם הוא שותף לאמנה החברתית החדשה הזו:), אנא העבר לי את הפרטים.

תודה!

שגיא S
09-11-11, 14:40
הוא מופיע ביד 2, גימני ירוק מבקש 54..לא מכיר את הבחור.אבל אביעד מכיר אותו ואמר על האוטו שלו דברים טובים..ועל אביעד אני סומך בעיניים עצומות

ניר_לב
09-11-11, 15:11
תודה שגיא!

דיברתי עם הבחור, הוא נשמע על הכיפאק, גם הג'יפ נראה לא רע בכלל במודעה, בוא נראה איך נתקדם במו"מ, ויותר חשוב, איך הג'יפ עובר את מבחן מורי.

שוב תודה.
ניר.

-->