PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיאור הזוי של פעולת כדור ניקוי לכביסה

אמיר ב.א
08-11-11, 10:03
זה רק אני או מי שהמציא את התיאור הזה היה בהשפעת איזה חומר חזק בזמן שכתב את זה :

"החיכוך בין הכדוריות הקרמיות שבתוך כדור הכביסה יוצר קרני אינפרא-אדום ששוברות את מולקולות המימן מהמים (H2O) ובכך מגדילות את התנועה המולקולארית ומעלות את יכולת חדירת המים לצורך הניקוי"

הייתי חייב לחלוק את העניין הזה ...

sapog
08-11-11, 10:23

"החיכוך בין הכדוריות הקרמיות שבתוך כדור הכביסה יוצר קרני אינפרא-אדום ששוברות את מולקולות המימן מהמים (H2O) ובכך מגדילות את התנועה המולקולארית ומעלות את יכולת חדירת המים לצורך הניקוי"

יש מצב שהוא היה בהשפעת הכדור לניקוי כביסה עצמו :)

kobiarava
08-11-11, 18:12
וואו! זה כדור מעולה! אני מעוניין באחד כזה לשים במיכל הדלק! קרני האינפרא-אדום שנוצרות מהחיכוך בין הכדוריות הקרמיות גורמות להאצת חלקיקים במולקולות הדלק, מה שיגרום להן להתפצל ולהתחלק, כל מולקולה הופכת לשתיים, וכך הלאה, בכך נוצר מיכל הדלק הבלתי נגמר! אין פה שום בלוף על שיפור בצריכת הדלק (בחייאת, מי מאמין לשקרנים האלה...) הדלק פשוט ממלא את עצמו! רק חשוב לסגור היטב את הפקק כי סיכוי סביר שלמי שלא נוסע הרבה, הדלק פשוט יישפך החוצה מהמיכל...

קובי

mik_l86
08-11-11, 18:16
כנראה שהיה תחת השפעה של כדור קטן יותר שנקרא LSD...
במחשבה שנייה, בהתחשב במבנה המולקולרי של הכדור האטמוספרי, כאשר נבחן את התנועה הקוואנטית של החלקיקים הקרמיים אשר נעים מעל למהירות האור, נבין כי הם פשוט כתבו המון שטויות שנשמעות כאילו נתנו לבן 14 להוציא מושגים מגניבים מהאנציקלופדיה ולחבר אותן ביחד.

talw
08-11-11, 20:17
מה אתם מבינים ?
אישתי כבר שנים מכבסת כביסה במיקרוגל.
זורקת את הבגדים לתוך פיילה קטנה ,ליטר מיים ,שן שום נגד עיין הרע ,עירבוב טוב ,על הצלחת המסתובבת במיקרו,7 דקות על השעון ,ובום הבגדים נקיים .
מולקולות המיים משתוללות ומפרקות את הליכלוך.
אנו מצליחים לחסוך המון מיים בשיטה הזו.
אממה ,הבגדים של הילדים, עאפס,זוהרים קצת בחושך.
אולי כדאי 6 דקות.

טל

savyon
08-11-11, 22:20
אז לא לקנות את הכדור, או שכן?

ראבק, אפשר פה תשובה רצינית?

סביון

ishc
08-11-11, 22:42
אני שמעתי משני אנשים שזה עובד ועובד טוב מאוד. לא ניסיתי אבל שוקל ברצינות ברגע שתגמר האבקה. הבנתי שדרך אתרי הקופונים אפשר למצוא את זה במחיר מוזל.
לא יודע איך זה עובד, התיאור למעלה נשמע הזוי וטיפשי אין ספק.

shahav
08-11-11, 23:16

זה נשמע כמו פיפי של צ'אק נוריס, או אפילו יציאה של יאיר לפיד, תרתי משמע.

רבין

shmulikbg
09-11-11, 00:03

סביון
תקנה, סביון, תקנה.
מסתבר שאני כבר שלוש שנים מסתובב עם בגדים שמכובסים עם הכדור הזה.
אין ספק שהתיאור שאמיר ציטט נשמע הזוי לחלוטין,
אבל, תוצאות יש, ואפילו טובות.

zviki
09-11-11, 02:13
אל תצחקו, זה נכון. אני קונה את הכדורים האלה בסופרפארם, לא חייבים במרשם ומשתמש בהם כשיש לי עצירות. הם כל כך יעילים שאני מחרבן היום את האוכל שאוכל בעוד שבוע. [אני כבר לא מדבר על זה שהם מאריכים לי את השנורקל]

itayhi
09-11-11, 15:08

סביון

אנחנו משתמשים מרוצים כבר מעל שנתיים.
לא נכנסת טיפת אבקה למכונה שלנו.
ותאמין לי, הבגדים שלי לא נקיים אחרי יום עבודה ממוצע...
כולל כתמי גריז ושמן לפעמים (שלא יורדים מיד אבל נעלמים אחרי הכביסה השניה או השלישית, גם ככה אלו חולצות עבודה ככה שלא ממש אכפת לי...)
כולל טושים ובוץ מהבגדים של הילדה (ושלי)

יש מי שטוען שעדיף לקנות את הכדור "המקורי", (היותר יקר מכולם, סביב ה200 ש"ח אאל"ט)
אנחנו מוסיפים כמה טיפות שמן אתרי (רוזמרין/לבנדר) לתא של המרכך כדי לתת לכביסה קצת ריח טוב.

הקאצ'? אם לא מייבשים במייבש הכביסה יוצאת קשה יחסית, כנראה שהכדור לא מרכך את המים טוב כמו אבקה.
עוד פתרון הוא להוסיף ביחד עם השמן האתרי חצי כוס חומץ (תפוחים/סיננטי, לא חשוב) לתא המרכך ביחד עם השמן האתרי.

בקיצור, מומלץ! אצלנו המים זורמים ישר לגינה כי אין בהם טיפת דטרגנטים.

איתי

airzax3
09-11-11, 17:57
תגידו - מישהו מבעלי הכדור ניסה לכבס פעם בלי הכדור-רק עם מים? משום מה יש לי הרגשה שהתוצאה תהיה דומה...

pinister
09-11-11, 18:20
אל תצחקו, זה נכון. אני קונה את הכדורים האלה בסופרפארם, לא חייבים במרשם ומשתמש בהם כשיש לי עצירות. הם כל כך יעילים שאני מחרבן היום את האוכל שאוכל בעוד שבוע. [אני כבר לא מדבר על זה שהם מאריכים לי את השנורקל]

נו, בעזרת האינפרה אדום אפשר לראות רחוק...
וגם יוצא לך אדום (בלי האינפרה)...

zviki
09-11-11, 18:47
הדבר היחידי שהבנתי מהמניפסט שלך זה-ששיפורים הם צורך נפשי. אצלי השיפורים הם הטיפול, לפעמים אני בולע איזו מוטרה להרגעה

pinister
10-11-11, 09:14
כל עוד הרכב בתיקון/שיפוץ/שיפור אני רגוע.
ומכיוון שחלק לא מבוטל מהזמן הרכב בתיקון/שיפוץ/שיפור, אז אני בטיפול (כמעט) תמידי...
וכדורים (חוץ מכדורסל) במילא לא יעלימו את הצורך הזה.

איש הצפון
10-11-11, 13:35
זה נשמע כמו פיפי של צ'אק נוריס, או אפילו יציאה של יאיר לפיד, תרתי משמע.

רבין

יכול להיות שרק אתה ואני זוכרים את "מאמי"?

itayhi
10-11-11, 15:07
לא, לא רק אתם.
ולמען האמת לאחרונה הצלחתי להוריד באיכות סבירה את ההופעה המקורית מ86.
אבל לא הבנתי מה הקשר...? (ואני מכיר בע"פ ומתוך שינה את ההופעה)

איתי

אמיר ב.א
12-11-11, 00:35
הקשר הוא כוחו האימתני של צ'אק נוריס - עולה עליו רק כוחו הבילתי נידלה של כדור הכביסה ...

http://www.nochucknorris.com

-->