PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה- ידיות לחצאי דלתות מפח- איפה משיגים?

אביעד_הלאלי
12-01-05, 20:40
טוב אין לי מושג אם ההודעה מתאימה לכאן אז מצטער אם היא לא...

אז ככה בניתי חצאי דלתות מפח ל-CJ שלי (8 קצר). ואני קצת תקוע כרגע בנושא ידיות.
כעיקרון אני מעוניין בידיות עם נעילה בסגנון של ידיות של סופה (לא כמו של הדלתות של הבית או משהו כזה) עם אפשרות פתיחה מבפנים.
כעיקרון חשבתי אולי לנסות למצוא כאלו כמו של הטנדרים טויוטה הסגורים (סגירת פיבר של הארגז) של חברת החשמל אבל אין לי מושג מאיפה להשיג אותם.

אם יש למישהו המלצות בנוגע לסוגים שונים של ידיות ומיקום בכדי שאוכל לקנות (עדיפות לאיזור הדרום) אשמח לשמוע.

תודה!
אביעד,

נמרוד
13-01-05, 16:40
אתה מתכוון כזה דבר?
http://lifestarrescue.com/paddleHandle2austinhardware.gif

אז קודם כל, זה נקרא באנגלית paddle handle בשביל לחפש בגוגל.

היתה פעם חברה בשם גוטווין, הביאו רצועות, שאקלים וכולי, היו להם מבחר גדול של כאלו דברים. הם פשטו רגל למיטב ידיעתי. לדעתי צריך להיות בחנויות פרזול רציניות, לצערי אין לי לאיפה להפנות אותך באזור באר-שבע. הכי קל לשאול את מי שמתעסק עם סגירות טנדרים. אני הייתי מרים טלפון ל"ניתוב", אלו שעושים את הסגירות עבור חברת חשמל, למנהל העבודה בשם חיים 052897320, ופשוט שואל.

UNIX
13-01-05, 17:28
כשתמצא תעדכן אותי אני מחפש נואשות אחרי רביעיה כזו .

אביעד_הלאלי
14-01-05, 02:37
תודה על התגובה נמרוד, למען האמת כאלו בדיוק אני מחפש.
אנסה ליצור קשר עם חיים בפלאפון מחר על הבקר.

ברוך, במידה ואמצא ידיות אשמח לעזכן אותך בנושא, למרות שזה נראה כאילו אצטרך לחרוש את כל הארץ בשביל זה.

אם יש למישהו עוד רעיונות היכן משיגים אותן...אשמח לשמוע.
תודה,
אביעד

רכס חיים
20-01-05, 21:08
גוטווין ניקראים היום 'נועה פירזול' והם יושבים באזור התעשיה אפק בראש-העין. אין לי כרגע את הטלפון שלהם אך אם תמצא אותם בדרך אחרת תדבר עם ישראל.

tomer s
03-02-05, 21:51
אם זה רלוונטי עדיין 0546880492 אני מוכר כאלה ידיות (בהזמנה )
וד"א אני מהדרום.... :wink:

coas
03-02-05, 21:59
אצל רוקי, יצרן ברזנטים באזור רחובות. ד"א, זה לא זול.

אביעד_הלאלי
11-02-05, 15:24
שלום לכולם ותודה על התגובות.

קצת הייתי עסוק לאחרונה אז לא התפניתי לענות על התגובות.

בכל אופן הידיות נמצאו בחברת "ניתוב" (החברה שמייצרת סגירות להיילקסים של חברת חשמל), זוג כולל מנעול מותאם, 210 ש"ח, כולל משלוח.

הידיות עדיין לא הגיעו אליי אבל אשמח להציג תמונות שלהן וכיצד הן נראות על הדלת כאשר הן יורכבו...

תודה לכולם על העזרה...
אביעד

-->