PDA

צפייה בגרסה מלאה : בחירת מולטיטול

עודד זנטון
09-11-11, 09:46
חבר יהיה בבוסטון בשבוע הבא (א'-ד').
חשבתי שיהיה נחמד את יחזור משם עם מולטיטול טוב למילואים.
אני ממש לא יודע מה לומר לו לקנות, לדרמנים ידועים כשבירים אבל הם מאוד נפוצים פה בארץ, אולי כי הם טובים, ואולי כי הם טובים בשיווק. לא יעודע..
מויקטורינוקס, אמרו לי להתרחק אף על פי שאני מחזיק מהשם שלהם בסכיני מטבח ובאולרים.
גרבר, אני לא מכיר בכלל.
סוג, אני חושב שהם הכי עמידים אבל קצת כבדים.

היום, אני יורד לשטח במילואים עם ארגז כלים שלם ומאוד כבד, שקבור בד"כ בעומק הזיווד בהאמר. אני מחפש כלי שיהיה עלי ויפתור אותי מלפשפש בחושך כשיורד גשם והבוץ עמוק, ההאמר תקוע ואני בכלל רוצה הביתה.
כלי חזק ועמיד שלא ישבר לי תוך כדי עבודה
צריכים להיות לו "ביטים" לצורך שימוש במפתחות אלן (תמיד חסר לי בשלוף).
קאטר בריא וחזק, חצי מהבעיות בעולם אפשר לפתור עם חוט ברזל. (את החצי השני, פוטרים באלימות, אגב...)
נוח ללחיצה חזקה (שלא יכאב ביד ללחוץ על הפלאייר כמו בלדרמנים הישנים)

ולא פחות חשוב, שתהיה אחריות יצרן טובה וזמינה כאן בארץ הקודש.

מטבע הדברים, אני צריך גם שם של חברה וגם דגם.
בשל קוצר הזמן, אני לא הולך לבדוק בחנות על מה אתם מדברים אז אנא, רק תשובות מידע, לא שמועות.

תודה כרגיל.

עודד

עודד זנטון
09-11-11, 09:48
עריכה :

תקציב: 100-120 USD (שזה בעברית, דולר...)

שוב תודה ויום טוב

tzagi
09-11-11, 10:08
לא יודע כלום על אחריות בארץ הקודש
הכלי היחידי ששוה משהו לדעתי בא מגרבר, ומהישנים לפני שהעבירו את היצור לסין
לדוגמה
http://www.ebay.com/itm/GERBER-Black-Stainless-Multi-Tool-NO-RESERVE-/260889008164?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cbe325824#ht_500wt_1198
סידרה 600, הקאטר מקארבייד, וניתן להחלפה,
ניתן למצוא את הקיט לביטים רבע אינץ' בקלות
והכי חשוב, הולך טוב עם הפיז'אמה :-)

עודד זנטון
09-11-11, 10:18
באמת הולך טוב עם הפיז'מה...
יש סיבות ללמה הוא היחיד ששוה משהוא לדעתך?
אגב, אצלכם, מערבית למגדל העמק, ניתן למצוא כלים כאלה בחנויות על הרחוב? או שאני שולח חבר לטיול ארוך ומיגע?
(לא הייתי בחיים מערבית למגדל העמק...שמעתי שקר שם.)

tzagi
09-11-11, 10:33
סיבות למה?
רק אחרי שתנסה מותג X,Z, וY תבין
בעיקרון
הכול ננעל במקום, הכול ניתן להחלפה
כלום לא הולך לצבוט לך את האצבעות, אכות מעל ומעבר למצופה
חיפוש בחנויות היום יוביל אותך-אותו למוצרים מיצרים בסין דה ז'ור, אלא אם ימצא מישהו שעוד יש לו NOS
תברר את הכתובת שבה ישהה, קנה באיבי 2-3 בפחות מחצי מהתקציב שציינת ויקבל אותם תוך 3 ימים. חבל על הזמן ועל הדלק.
באמת (אתם)תימנים לא בנויים להיות במערב למגדל העמק, 10 מעלות צלסיוס ואתם קופאים למוות.אבל אל תרגיש מיוחס, מרוקאים אותו חרא, כול חורף אותם תלונות.

Saar
09-11-11, 13:08
אני עד לדבריו של ג'ו.
בהמלצתו קניתי שניים כאלו.
~25$ לאחד משומש במצב חדש.
סער.

razzamataz
09-11-11, 23:18
כאחד שמכר כלים מכל החברות בחנות קמפינג, וגם היה מקבל תיקונים
כשאני חיפשתי כלי (תחליף ללדרמן סופרטול שנשחק עד תום ועבר בעלות) הלכתי רק על ויקטורינוקס מולטיטול...זה לא אולר שוויצרי זה כלי חזק ביותר ואצלי הוא עובר התעללות יומיומית במשך 3 שנים כבר, כולל הרבה עבודה במי ים וללא סימן שחיקה וחלודה
שם לב שיש שני כלים זהים שהסכינים בהם שונות, לאחד יש מספריים ולשני מסור, אחריות לכל החיים, סט ביטים=תוספת, ובוא נגיד שמוצרי ויקטורינוקס לא חזרו אליי לתיקון
העצה הכי טובה היא ללכת לחנות ולבדוק הרגשה ביד

המשוטט
10-11-11, 00:25
+1 לויקטורינוקס
אצלי 13 שנה ,עובד תענוג.
אפילו הנרתיק עור מקורי ,למעט החלפת סקוטץ' ,והוא עלי יום יום כל היום.

בנוסף כשהייתי צריך להחליף את הכלי בגלל ששברתי את המברג הקטן (אשמתי המלאה) הגעתי ליבואן והוחלף במקום,
וזאת בניגוד ליבואן של לדרמן שבעט את חבר שלי מכל המדרגות ,ושלח אותו לימסור בחנות.
לגבי סוג וגרבר אין לי מושג ,אני גם לא חושב שיש יבוא סדיר.

Sent from my I1

Tourist
10-11-11, 01:24
מתוך הליין של ויקטורינוקס - על מה הייתם ממליצים ?
(מסכיני המטבח שלהם, דרך אגב, אני מאוד מאוכזב)

razzamataz
10-11-11, 11:16
לא מכיר את סכיני המטבח שלהם, אבל מראה עיניים מראה שהם לא שיא האיכות

קבל קישור לסוויסטול...כמו שכתבתי שני דגמים אחד עם מספריים והשני עם מסור (לדעתי עדיף) כמו כן תוספות הביטים באות בשתי ורסיות שונות אחת מהן ראצט קטנטן, אבל אני לא השתמשתי בהן יותר מדי, והן גם עושות את הנרתיק הרבה יותר כבד על החגורה

http://www.victorinox.com/ch/category/Category/SwissTools/1008?f=category&v=1/100/1008&m=add&

BackDoorMan
10-11-11, 13:29
איך זה שאין איזה מולטיטול יפני קסום ? הרי הם אמני חישול הפלדה והמיזעור .

OFF-RoaD
11-11-11, 20:25
1. חברת ר.ד.ע תמרי מייבאת ייבוא סדיר את גרבר וסוג.
2. השירות - מעל ומעבר למצופה. בתור אחד שעבד כמה שנים בחנות טיולים - ברוב המקרים פשוט מחליפים לחדש, ולא מתעסקים עם תיקונים.
3. לדרמן - הכי נפוץ בארץ. גם מאזדה 3. אז מה? השירות הכי גרוע מכל החברות (פה בארץ). לרוב מתקנים וגובים על כך כסף (לפעמים בצדק...).
ויקטורינוקס - מתכת יחסית רכה, אבל עמידים לחלוטין מפני חלודה. פלייר מדהים, כל השאר לא אהבתי. בעיקר הנדסת אנוש חלשה.
גרבר - כלי מעולים לדעתי. אני עם ה800 שלהם (נקרא גם לגנד) כבר 4 שנים, משרת אותי נאמנה גם בטנקים וגם בהאמרים. כלי מדהים. ארחיב אם תרצה. על השירות כבר דיברנו.
סוג - גם אחלה כלים. היתרון - מערכת הגברת הכוח בלחיצה שיש בחלק מהדגמים. מעבר לכך אין לי מספיק ניסיון אישי איתם על מנת להרחיב.

BackDoorMan
11-11-11, 20:45
מחיר מצחיק באמזון (http://www.amazon.com/Gerber-08239-MP800-Legend-Multitool/dp/B000051WSH)לגרבר MP 800 לגנד.

BackDoorMan
11-11-11, 20:51
הספיידרקו שווה בדיקה

http://www.youtube.com/watch?v=Zjf7PA5embc

tamir128
24-12-17, 15:28
למי שחשקה נפשו בויקטורינוקס בהנחה יפה בארץ מבצע לימים הקרובים.

קוד קופון: sale50

https://karlweiss.co.il/

kruvi
28-12-17, 22:57
בתוראחד שהיה חסיד של לדרמן בעבר ושבר לא מעט כלים.
אחכ עבדתי 8 שנים בויקטורינוקס ישראל ואני ממליץ בחום על המולטיטול של ויקטורינוקס זה כלי לעבודה נקודה.
כיום אני עובד איתו בשמן,חומצות,דשן והרבה מים וחומרי הדברה שונים והכלי לא מחליד ועובד פצצה.

איתי

-->