PDA

צפייה בגרסה מלאה : הנה לכם למה כדאי לשטוף את הג'יפ אחרי טיול (במיוחד אם הוא ישן)

YosSima
12-11-11, 22:46
http://cars.walla.co.il/?w=/4715/1874645

mik_l86
13-11-11, 00:43
עוד דוגמה למערכת משפט רקובה ועקומה... לצערי לא מפתיע אפילו...
תהיו בטוחים שאם זה היה רכב של שופט, פסק הדין היה נראה אחרת...

דרור ברלי
13-11-11, 10:37
אל תדאג. השופטים משרתי המערכת המנותקים והמעופפים והצבועים של מדינת ישראל לא נוסעים במכוניות בנות 16... המיסים שלך מממנים להם משכורות מספיק יפות - הם יכולים לקנות מכונית חדשה בכל חודש בחודשו.

גם לי העירייה גררה פעם, סתם ככה, ב-1992, רכב ישן מסוג אופל רקורד אולימפיה 65' 2600 שקיבלתי מאבא של חברה שקנה אוטו חדש ולא רצה יותר את הרכב הישן הזה (שהיום נחשב לקלאסי ונדיר) שהוא לא הצליח למכור, והציע לי לקחת אותו במתנה. אני קפצתי על המציאה ותכננתי מתישהו לשפץ אותו. חסרון במזומנים דחה שוב ושובאת תחיל תהשיפוץ, ובינתיים הרכב עמד בחנייה.

האוטו היה היה זקוק לרינגים ולקצת פחחות וקוסמטיקה, אבל הוא היה שלם לגמרי ועקרונית תקין, הוא הניע בנגיעה ונסע בסדר גמור (קצת עישן, מה לעשות) ואפילו היה לו טסט שהלך להסתיים. מדי פעם ניקיתי אותו כדי שייראה שמיש, אבל מין הסתם, רוב הזמן היה קצת מאובק, אבל אין חוק שמחיב אותך לנקות את הרכב שלך כל שבוע, נכון?... לפחות שדאגתי להעביר אליו את המצבר מהג'יפ CJ שהיה לי אז, להניע אותו ולנסוע בו קילומטר-שניים לפחות פעם בשבוע-שבועיים.

אולי שבוע גג אחרי שנגמר לו הטסט, עשיתי שגיאה והחניתי אותו פעם אחת ברחוב, ותוך כמה שעות עיריית חולון הצמידה לוישר שלו התרעה.
הזזתי אותו בחזרה לחנייה הפרטית שלי (בתוך חניון של בית משותף). זה לא הפריע להם לבוא אחרי שלושה ימים, להיכנס בצהריים עם הגרר לתוך החניון ופשוט לגרור את הרכב משם. למזלי, שכן שהיה מספיק עירני ירד והתווכח עם הפקח ונהג הגרר והזהיר אותם שמה שהם עושים זה הסגת גבול וגניבה, הוא התקשר אלי לעבודה והספקתי להגיע למגרש הגרירות ואחרי ויכוחים וצעקות להציל את האוטו מהידיים המטונפות שלהם ולהחזיר אותו אלי.
מה נגמר עם האוטו הזה? השיפוץ לא יצא לפועל בסופו של דבר והאוטו כבר מזמן לא אצלי, ועד היום אני מצטער על זה... אבל זה כבר עניין אחר.

ואתם חושבים שאתם חיים במדינה חופשית ודמוקרטית.... מדינה בולשביקית-טוטליטרית כבר אמרתי פעם?....

ניר ל
13-11-11, 10:53
אני מאמין שבסיפורים האלו יש שכן פונקציונר בעירייה שמתלונן על "המפגע" , הפקחים לא מגדילים ראש סתם ככה.

דרור ברלי
13-11-11, 11:37
סביר להניח.
בבניין ההוא היו גם כמה שכנים שהייתי מעדיף לגור בשכנות לנסראללה ולא אליהם. אבל עדיין יש חוקים במדינה הזו.

אני מניח שאסור לעיריה לקחת סתם ככה רכב שיש לו טסט וביטוח בתוקף, או לשלוף רכב ממקום חניה פרטי, גם אם הוא ישן ואין לו טסט.
עצם היותו של הרכב "ישן" או סתם מאובק, לא מקנה להם שום זכות לקחת אותו. עדיין... עובדה שבמקרה שהועלה כאן בית המשפט פסק נגד העיריה. הבעיה שלנו היא רק עם גובה הפיצוי. אם היה שם צדק, השופט היה צריך להוסיף עוד 0 או אפילו 00 לקנס שהטיל על העיריה. כדי שיראו וייראו להבא.

לך תדע מה המדינה הרעה הזו עוד מכינה לנו.

zviki
13-11-11, 12:37
וואלה אתה צודק, אבל כל עוד אני לא משקשק מפחד מנקישות עקבי מגפיים במדרגות שנעצרים בקומה שאני גר בה ולא רואה בקוקר מעילי עור- זה גם טוב.

shay_love_off_road
25-11-11, 04:31
שיבוא בן זונה מהעיריה ויגע לי בבהמה..... אני משאיר אותו משותק נכה לכל החיים,
וגם חותך לו את האצבעות והלשון שלא יוכל לכתוב/לדבר, ולבסוף דוחף לו מלחם רותח לעינים,

שינסו את הטריפולטאי....

tzagi
25-11-11, 06:17
טריפוליטאי זה בקושי מרוקאי לייט (ואלה רחוקים מלהיות רדנקים כהמרחק מתל אביב לדאלאס)
תגיד, שכחת(ואני מודע שזה אפשרי) איפה אתה גר?
בלי חוקה ושטח פרטי, הבולשביקים יעשו מה בא להם, למה? מאותה סיבה שכלב מלקק לעצמו את הביצים.

כי אתם מרשים להם.

-->