PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת מסלול בפלאפון - זהירות

zerez
15-11-11, 18:52
החלטתי לשנות את המסלול שיש לבת שלי בפלאפון ולהתאים אותו להרגלי השימוש שלה - עד כאן הכל ברור, יפה ולגיטימי.
אחרי שחיכיתי הרבה זמן ושמעתי את המוסיקה המעצבנת של פלאפון ענתה לי נציגת שירות אדיבה ונחמדה שהחליפה לי מסלול אבל ביקשה שאחתום על הסכמה להחלפת המסלול בטופס שהיא תשלח לי בפקס וכאן יש מלכודת.

ע"פ הוראות משרד התיקשורת חברות הסלולר אינן רשאיות לפתוח את המכשיר לשירותי תוכן ללא הסכמה בכתב מבעל המכשיר, אני לא הסכמתי לקבל שירותי תוכן ולכן הם נחסמו.

באותיות הקטנות של טופס החלפת המסלול כתוב בין השורות שאני מסכים לקבל שירותי תוכן ואני מסכים גם לפתיחת המכשיר לחו"ל.

חוצפה שאין כדוגמתה.
פלאפון מרשים לעצמם לדחוף לי בדלת האחורית שירות שאני לא רוצה ללא ידיעתי ונציגת השירות אפילו לא מזכירה את זה בשיחה.

Saar
15-11-11, 19:19
ואת ה 99 ש"ח דמי מעבר היא הזכירה?
אצלי הם ויתרו עליהם לאחר שיחה ארוכה, בחשבונית כמובן שהם הופיעו...
שוב שיחות טלפון, מכתבים וכו' בסופו של דבר זיכו את ה 99 ש"ח.
הקטע הוא שאפילו לא עברתי מסלול, רק שידרגתי את חבילת האינטרנט ליקרה יותר...
(שם המסלול שלי נשאר זהה...)
לא נורא, עוד שנה נחזור לאורנג'.
סער

meir alony
15-11-11, 19:25
כל החברות בכל התחומים גם סלולר גם אינטרנט וגם כבלים עובדים על הלקוחות ומשקרים במצח נחושה.
סער נכוויתי מספר פעמים באורנג' (וגם בסלקום) והם לא טובים מהיתר.

דרך אגב, היום החברות מחוייבות לקבל הסכמה בכתב מהלקוח על טופס מיוחד לקבלת שרותי תוכן, טופס כזה נשלח בימים אלה בצמוד לחשבונית החדשית.

Tourist
15-11-11, 20:13
אישית הגעתי למסקנה שאין לי סיכוי נגדם. איני מבין את המסלולים, הקומבינות, העלויות, האותיות הקטנות ועל מה צריך לשלם ומה זה פשוט שיטת 'מצליח'...

הגעתי דרך חבר לחברה שעושה זאת בשבילך ומוצאת לך את המסלול הטוב ביותר לפי נתוני השימוש שלך.
החברה היא http://best4you.co.il/ והם עשו עבודה טובה בשבילי.
יש עוד לפחות 4 חברות מאותו סגנון שאפשר למצוא בגוגל בקלות אך איני מכירן אישית.

ממליץ לפחות להתקשר ולשמוע.
(לא מדובר בנדבנים - הם מרוויחים כסף טוב מהשירות אך בנתונים שלי זה השתלם)

hogi
15-11-11, 22:55
לכולם נמאס מהם, הם גונבים בראש מורם וחולבים אותנו כבר שנים. לאחרונה כחלון ישב להם על הזנב והקל קצת את המצב אבל הבשורה האמיתית תבוא במהלך 2012 שיכנסו שתי חברות חדשות ולפחות אחת מהן תפעל בשיטת 'הכל כלול' בלי התחכמויות ודברים לא ברורים בחשבון.

בתקופה האחרונה ובתקופה הקרובה כל מי שנכנס לתיקון מכשיר מוזמן לשדרג עם הצעות כאילו מפתות. אל תתפתו - כי עוד מספר חודשים הם יורידו עוד יותר את המחירים.
כשהם מנסים להגיד לי את מילת הקסם שלהם "לשדרג" - אני אומר להם שאני מעדיף "לשנמך" - לשנמך אותם קרוב ככל האפשר לרצפה.

shay_love_off_road
25-11-11, 04:24
אני עצרתי לאורנג' חשבוניות, החלטתי ללכת איתם ראש בראש, וכשהם ניפפו במכתב מעו"ד הצלחתי להגיע עד למנהל איזור
ולבטל את הכל, - כמובן שהאיום שלי היה בעו"ד ותביעה אישית נגד כל מי מהעוסקים בהטרדתי החל מרמת הפקידה ועד למנכ"ל
וכמובן איימתי לערב את התקשורת, (ג'קי לוי כתב "ישראל היום" חבר של אבא שלי) והם ממש נסוגו כמו הגרמנים ב1945.3

עם חברות סלולאר??? רק ראש בראש!

-->