PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה ממומחי הבאגי ...

איתמר
13-01-05, 20:37
רציתי לדעת כאשר אני מרכיב
את המנוע סובארו עם המתאם לגיר החיפושית
איזה גלגל תנופה ופלטת לחץ + קלאץ אמור ליהיות מורכבים
על המנוע של הסובארו ?
של החיפושית או של הסובארו ?
אם למישהו שיש לו עבר בזה יוכל לתת לי מידע על מתאם בין
מנוע סוברו לגיר חיפושית אני יישמח מאוד ...
תודה , איתמר .

arnonshoshani
14-01-05, 18:41
איתמר שלום

קודם כל באיזה מנוע אתה משתמש - האם לגאסי, DL או דגם יותר מוקדם כמו כן מהו נפח המנוע?

עכשיו ...
אני מניח שאתה מדבר על מנוע 1.6 של DL
אז ככה - למנוע זה ישנו האוזינג שמחבר את המנוע לגיר וגם משמש להחזקת מחזיר השמן של גל הארכובה עם אני זוכר נכון. אות צריך לפרק לחרוט למידה (צריך לבצע מדידות) ואז לרתך אותו לפלטה מתאמת בינו לגיר שלך (במקרה הזה חיפושית).
לאחר מכן לקחת את גלגל התנופה של הסובארו לחממם את הזר שיניים בזהירות לא לעוות גלגל התנופה ואז הזר נשלף, כמו כן צריך לקחת את גלגל התנופה מהחיפושית ולהוציא ממנו את זר השיניים באותה הצורה ולאחר מכן להחזיר אותו לגלגל התנופה של הסובארו. בכך נוצר גלגל תנופה של סובארו עם שיניים של חיפושית (חשוב לסטרטר)
לאחר מכן שמים את הקלאץ ושל החיפושית (1600) ופלטת הלחץ של הסובארו.

בהצלחה ומקווה שעזרתי מעט
ארנון

חנן גולומבק2
14-01-05, 21:41
איתמר שלום

קודם כל באיזה מנוע אתה משתמש - האם לגאסי, DL או דגם יותר מוקדם כמו כן מהו נפח המנוע?

עכשיו ...
אני מניח שאתה מדבר על מנוע 1.6 של DL
אז ככה - למנוע זה ישנו האוזינג שמחבר את המנוע לגיר וגם משמש להחזקת מחזיר השמן של גל הארכובה עם אני זוכר נכון. אות צריך לפרק לחרוט למידה (צריך לבצע מדידות) ואז לרתך אותו לפלטה מתאמת בינו לגיר שלך (במקרה הזה חיפושית).
לאחר מכן לקחת את גלגל התנופה של הסובארו לחממם את הזר שיניים בזהירות לא לעוות גלגל התנופה ואז הזר נשלף, כמו כן צריך לקחת את גלגל התנופה מהחיפושית ולהוציא ממנו את זר השיניים באותה הצורה ולאחר מכן להחזיר אותו לגלגל התנופה של הסובארו. בכך נוצר גלגל תנופה של סובארו עם שיניים של חיפושית (חשוב לסטרטר)
לאחר מכן שמים את הקלאץ ושל החיפושית (1600) ופלטת הלחץ של הסובארו.

בהצלחה ומקווה שעזרתי מעט
ארנון

-->