PDA

צפייה בגרסה מלאה : קשקאי

zviki
18-11-11, 03:22
מתגבשת הצעה לעיסקת טרייד אין. מבקש חוות דעת על ניסן קשקאי לא כג'יפון ורכב פנאי שטח אלא כרכב פרטי בלבד [פרייבט] מבעלי ניסיון עם הקשקאי. תצרוכת דלק? מחלות? התאקלמות בארץ? וכל פרט אחר- אובייקטיבי שלא בא מאנשי מכירות. סחירות, ירידת ערך,מבחני ריסוק, זיהום אוויר וכו' לא רלוונטים בשלב זה , אבל אם יש מידע אשמח לשמוע. תודה

דרור ברלי
18-11-11, 09:27
כל הכלים בקטגוריה הזו של "ג'יפוני מדרכות" הם אנדרוגינוסים.
בטח שלא ג'יפ, אבל גם לא בדיוק פרייבט. לא ממש קטנים, לא בדיוק חסכוניים בדלק.
מה שבאמת עושה אותם אטרקטיביים, במיוחד למי שכבר לא גמיש כמו לוליין, זה שתנוחת הישיבה גבוהה ושולטת וקל להיכנס ולצאת - כיהכלי לא נמוך אבל גם לא גבוה מאוד.

לקשקשאי (הטעות במקור ומכוונת... מבטאת את דעתי) יש גיר רציף - וזה משהו שאני אישית מאוד לא אוהב ברמת אופי הפעולה של הגיר. חוץ מזה מדובר ברכב מצויין, ועד כה לא שמעתי על בעיות מיוחדות.

klam
18-11-11, 10:16
אמין, צריכת דלק גבוהה בהרבה מנתוני היצרן. פחות מרווח בפנים ממה שנדמה. נוחות נסיעה טובה, למרות שלטעמי הוא קצת קופצני.
חן

היפה והחיה
18-11-11, 13:07
לפני שנתיים, שכרתי קשקאי לשבוע באירופה.
רכב דיזל עם שישה הילוכים ידניים.
נסעתי איתו בכביש ומעט בשבילים ונהנתי מכל רגע.
צריכת דלק של 1:18. יצא לי לתדלק מכל ורבע.
לא מבין למה לא מביאים כאלה לארץ.
רכב נוח וחסכוני מאד.

zviki
18-11-11, 16:24
לפני שנתיים, שכרתי קשקאי לשבוע באירופה.
רכב דיזל עם שישה הילוכים ידניים.
נסעתי איתו בכביש ומעט בשבילים ונהנתי מכל רגע.
צריכת דלק של 1:18. יצא לי לתדלק מכל ורבע.
לא מבין למה לא מביאים כאלה לארץ.
רכב נוח וחסכוני מאד.
לא יודע למה, באמת שלא.אולי אני שמרן מדי. לא אוהב דיזל למרות כל השיפורים שחלו בנושא הביצועים איתו. ונהגתי הרבה בדיזלים. אין לי את ההרגשה של פררר, פרררר, כמו בבנזין

רון נחמן
18-11-11, 18:08
לאבא שלי יש אחד, בערך שנה אצלו.
הוא לא "מבין" כלום ברכב. כלום. אבל הוא כן עושה קילומטראז' מכובד (כ-40-50 אלף ק"מ בשנה), והוא לא בחור קטן ולא צעיר- אוטוטו בן 60, מטר שמונים ומשהו.

הוא מאוד שמח על הרכישה. נהנה לנהוג בו, להיכנס ולצאת - ועד כה (טפו טפו טפו) אין צרות.
אגב, הוא קנה את ה-2x4. העץ נפל רחוק מהתפוח.

zviki
18-11-11, 19:33
לאכפת לי 4X2 . אני מתאר לעצמי שזה גם יותר זול. אגב- אביך נ"י הוא עולל על ידי, כשאני הייתי בכיייייייייתה ב' הוא הגיח לאוויר העולם.:rolleyes:

דרור ברלי
19-11-11, 11:21
אם כבר כלים כאלה, אני ממש ממליץ לקנות 4X2 ולא 4X4.
הגרסאות כפולות ההנעה של קרוסאוברים מהסוגים הללו לא יקחו אותך הרבה יותר רחוק ב"שטח". אבל הן יקרות יותר לרכישה וצורכות יותר דלק בכל מצב.
לנוכח יכולות ה"עבירות" המצחיקות והפער במחיר, אין שום הצדקה.

zviki
19-11-11, 13:41
אם כבר כלים כאלה, אני ממש ממליץ לקנות 4X2 ולא 4X4.
הגרסאות כפולות ההנעה של קרוסאוברים מהסוגים הללו לא יקחו אותך הרבה יותר רחוק ב"שטח". אבל הן יקרות יותר לרכישה וצורכות יותר דלק בכל מצב.
לנוכח יכולות ה"עבירות" המצחיקות והפער במחיר, אין שום הצדקה.
ממילא העיסקה הספצפית ירדה מן הפרק בשל חוסר הגינות משווע מהצד השני. כן דרור, מתקיימים התנאים שציינת לגבי הגמישות והלוליינות עקב מחלתה של אישתי לצערי. זה אומר להעמיס הליכון או כסא גלגלים בדרך לטיפולי פיזיו , בדיקות,קופח, [מצב זמני בעזרת השם] האלמרה קטנה מדי בשביל זה, ואתה צודק גם לגבי הגובה ונוחיות הכניסה לישיבה. אין לי כל כוונה להיכנס לשטח איתו [די לי בסופה] ולכן גירסת 4X2 תספק אותי.נכון שאי אפשר להשוות מוצרים שונים מאותו יצרן, אבל האלמרה כל כך סיפקה אותי, אוהב אותה,עד שחשבתי ללכת עוד פעם בליינד על ניסן. מתנצל על עודף הפרטים האישיים אבל זה המצב, הקשקאי קפץ לי בראש מייד, כאמור, עקב נסיוני הטוב עם המותג ניסאן.

-->