PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה על סכיני דימונה

Jacob80
19-11-11, 22:20
מה יותר מאתגר, לעשות את המסלול מכיוון מזרח למערב או הפוך, מדימונה מזרחה?

אני מעוניין לעלות את מעלה סילון, כמריר, מעבר הנקיק, ציר הטראסות, אמבטיית כמריר ועוד.
תודה למשיבים,
קובי

sgill
19-11-11, 22:24
מערד לדימונה תעשה את המעלות האלה בכיוון העליה.

sos4u
20-11-11, 00:25
קובי,
החלק הראשון אתגרי יותר בכיוון מערד לדימונה. החלק האחרון המכונה "הסכין הדרומית" הרבה יותר אתגרי, ובמידה מסויימת יותר בטוח, במילהפך... מכיוון דימונה לערד. יציאה דרך כביש 80 ...
מתי אתה מתכנן? המסלול ארוך לימי החורף, גם בלי גשמים ...

Jacob80
20-11-11, 08:07
מתוכננים לצאת ביום חמישי הבא (ראשון לדצמבר), יש לנו את כל יום שישי למסלול - מהבוקר עד הערב.

קובי

sgill
20-11-11, 09:09
אם תתחילו בסביבות 8, לא תהיו שיירה ארוכה מידי והנהגים מיומנים, אין בעיה לסיים בדימונה בסביבות 16:00.

Jacob80
20-11-11, 12:05
המסלול שיש לי מתחיל מהסתעפות של כביש ב׳ לכיוון המחצבה ואז עולים צון מערב לתחילת המסלול אבל הןא נראה קצר (לא 70 ק״מ).

מישהו יכול להעלות את המסלול של סכיני דימונה כדי שאוכל לודא שאני לא מתבלבל.

תודה

sgill
20-11-11, 14:17
מערד קח את כביש 31 לכיוון ים המלח, בצומת חתחורים ימינה לכביש 258 עד הפניה ימינה בצומת שבעמוד ענן כתוב "באר אפעה". (מסומן ירוק), אחכ תמשיך בתוך נחל דימונה עד למעלה סילון (מסומן בעמוד ענן), ממעלה סילון תמשיך דרך הנקודות עניין (מעבר 309, מעלה כמריר, אמבטית כמריר, מעבר הנקיק, הטרסות וכו עד הסכין) אין שביל מסומן במפת סימון שבילים אבל בפועל יש שביל שעובר בין הנקודות והוא ברור.
להערכתי, אם אתה יורד בסכין הדרומית ואח"כ בנחל עד דימונה, הקטע של השטח הוא כ- 45 ק"מ

Jacob80
20-11-11, 16:33
תודה

sgill
20-11-11, 16:43
מאחר ואין שביל מסומן בין הנקודות, תעביר קו דמיוני בעמוד ענן ואח"כ תעקוב אחריו. לכן לא יעזור אם ישלחו לך מסלול, הקו הדימיוני שאני שירטטתי טוב בדיוק כמו זה שאתה תשרטט.

ד ו ר ו ן
20-11-11, 17:28
אני מעוניין לעלות את מעלה סילון, כמריר, מעבר הנקיק, ציר הטראסות, אמבטיית כמריר ועוד.
תודה למשיבים,
קובי
בסכיני דימונה יש 6 אפשרויות לעלות/לרדת, ככה שאפשרויות המסלולים רבות.
דוקא האפשרות שכתבת לא ממש עוברת על סכין אבל היא היותר אתגרית לדעתי, ובהתייחס למסלול שרשמת, הכיוון היותר מאתגר הוא ממזרח למערב.

sos4u
20-11-11, 17:39
המסלול שיש לי מתחיל מהסתעפות של כביש ב׳ לכיוון המחצבה ואז עולים צון מערב לתחילת המסלול אבל הןא נראה קצר (לא 70 ק״מ).

מישהו יכול להעלות את המסלול של סכיני דימונה כדי שאוכל לודא שאני לא מתבלבל.

תודה

קובי, שלח לי מייל בה.פ
אשלח לך ריכוז של מסלולים. חלקם הקלטות, וגם של הקטעים הלא מסומנים. . . .
ככה תהיה שפה משותפת.
אם תצטרך עזרה נוספת, תגיד.
סכיני דימונה, אכן כוללים לפחות 6-7 מסלולים אפשריים, בקומבינציות שונות של קושי ואורך.

אחרי כל ה "אם-ים", אישית, אני עדיין הייתי מחכה, לימים קצת יותר ארוכים, או לפחות מגיע לשם אחרי לינה באיזור [ בממשית למשל ] ומגיע לא אחרי 8 לתחילת המסלול.
אני ממש לא מפחד מנסיעה בלילה, אבל מעדיף לעשות אותן במקומות אחרים.
בהצלחה

taylorh
19-12-11, 09:31

תודה למשיבים,
קובי

המסלול כפי שהינך רוצה הוא מצפון לדרום

-->