PDA

צפייה בגרסה מלאה : מסיכת ריתוך אלקטרונית .

UNIX
15-01-05, 18:34
במקום העבודה שלי הרתך משתמש באחת כזו ובדקתי את זה וזה אחד הדברים המדהימים , לא צריך לשחק עם המסיכה כל שניה והריתוך יוצא מדויק וטוב .
כל הזמן זה מראה צבע רגיל ובדיוק בזמן הריתוך המסך נהיה כהה .
כמה עולה התענוג ואיפה ניתן להשיג את זה?

ארז
15-01-05, 19:11
אני משתמש בכזו בעבודה גם, מיום שהתחלתי להשתמש בה כמות הריתוכים שלי לשעה לפחות הכפילה את עצמה.
המחירים נעים בין 500 ש"ח ל1500 ש"ח, אני משתמש במסיכה פשוטה שקיבלתי מתנה מניר ל....

boaz avrahami
16-01-05, 01:01
הסביר לי פעם מישהו שאני מחזיק ממנו מבין בתחום שההבדל בין המסכות הזולות הוא בעיקר בזמן התגובה שלהם.

למסכות היקרות ע"פ רוב זמן תגובה קצר יותר ולכן ההגנה על העיניים איכותית יותר.
אם זה לריתוך יומיומי ואין לך עיניים חליפיות כדאי לפחות לבדוק את הנושא.

arnonshoshani
16-01-05, 05:33
חבר'ה שלום

אני חסיד גדול מאד של מסכות אוטומטיות.
כבר 8 שנים שאני משתמש באחת ותאמינו לי עולם אחר לגמרי.
אבל כדי לשים לב לאיכות המסיכה. יש היום מסכות גם ב300 ש"ח שאחרי שנה זורקים והאלקטרוניקה שלהם פשוט מתחברת למסיכה רגילה שמחליפה את הזכוכית השחורה ומבצעת את פעולת הסגירה ופתיחה של המצב ריתוך לעומתה יש מסיכות בקרוב ל 2000 ש"ח שמיועדות לריתוכים כבדים ושימוש בארגון והן גם מתכווננות בעוצמת השחור שלהם בדיוק כמו להחליף זכוכיות ליותר קהות.
בשביל המשתמש הביתי שיש לו רתכת ב300 ש"ח אני לא ממליץ על מסיכה רצינית כי בנוסף לקנייה הרציניצ הראשונה גם חלקי החילוף המתכלים שלה עולים יקר - סט חלונות פלסטיק שקופים יעלה בסביבות ה40 ש"ח והם מתחלפים אצלי פעם בשבוע. (אבל אני משתמש כבד).

אני ממליץ לכל אחד בהתאם לגובה הכיס שלו לרכוש מסיכה כזו וכמה שיותר טובה לו ולצרכיו.

בהצלחה
ארנון

ניר ל
16-01-05, 17:46
אני משתמש במסכה מקצועית סולארית שעולה כחדשה כמה אלפי ש"ח,
ניתן לרכוש מסיכות סיניות בעלות של כמה מאות ש"ח (300-400 ) עם בורר לדרגת הכהות, כמו זו של ארז, המסיכה מצויידת בסוללות בנוסף לתאים הסולאריים, מסתבר שעפ"י הנתונים הכתובים זמן התגובה של הסינית עם הסוללות הוא יותר מהיר מזאת שלי (הסוללות נועדו לשפר את זמן התגובה). אם המסיכה של ארז עדיין תקינה - זאת קנייה מומלצת מאד למשתמש החובב.

UNIX
16-01-05, 22:44
הרתך שלנו לרוב מרתך בארגון והוא מרתך קרוב ל 5 שעות רצוף ביום ,
יש לו 3 מסיכות , 2 מהם לטענתו לא שוות כלום ואחת איטלקית יקרה מאוד לטענתו היא משהו משהו , קצת קשה לדבר איתו כי הוא לא דובר עברית .
אגב הרתכת שלו היא כמו מחשב ויש לה את כל אופציות הריתוך שיש.
ניר כמה אמורה לעלות מסיכה כמו של ארז?

lizard
26-01-05, 01:36
מישהו יודע איפה ניתן לרכוש?

תודה
מיכה

-->