PDA

צפייה בגרסה מלאה : טנדר 4X4 ב50K ?

קוקו
22-11-11, 13:27
מתלבט בין היילאקס ומגנום, הטנדר ישמש כרכב שני בבית לטיולי שטח קלים ונסיעות קצרות במהלך השבוע, מכוון לדיזל ידני... איך זה שהיילקס עולה כמעט פי 2 ממגנום באותה השנה? איזה מבניהם מומלץ יותר?

אודי פ.
22-11-11, 22:29
מתלבט בין היילאקס ומגנום, הטנדר ישמש כרכב שני בבית לטיולי שטח קלים ונסיעות קצרות במהלך השבוע, מכוון לדיזל ידני... איך זה שהיילקס עולה כמעט פי 2 ממגנום באותה השנה? איזה מבניהם מומלץ יותר?קודם כל העצה הכי טובה שקיבלתי - תקנה את הרכב במצב הכי טוב (ק"מ, יד, מצב וכו') שאתה מוצא ואל תינעל על דגם ספציפי.טנדרים 4X4 דומים למדי אחד לשני ממילא. ההבדלים ביכולות בשטח לא מתבטאים בטיולים קלים וגם לא בינוניים.מה רע באיסוזו? מאזדה (אם נכנס ה- B2500 החדש במחיר)?חוץ מזה מה הצרכים שלך? כמה אנשים? חשוב לך רכב חזק? אמין? נוח?באופן ספציפי בין טויוטה למגנום אני חושב שקל בהרבה למצוא מגנום שמור משנתון חדש יחסית לעומת היילקס.אודי

erez_matas
23-11-11, 12:09
ממליץ מאוד על ניסן ווינר

קוקו
24-11-11, 00:17
קודם כל העצה הכי טובה שקיבלתי - תקנה את הרכב במצב הכי טוב (ק"מ, יד, מצב וכו') שאתה מוצא ואל תינעל על דגם ספציפי.טנדרים 4X4 דומים למדי אחד לשני ממילא. ההבדלים ביכולות בשטח לא מתבטאים בטיולים קלים וגם לא בינוניים.מה רע באיסוזו? מאזדה (אם נכנס ה- B2500 החדש במחיר)?חוץ מזה מה הצרכים שלך? כמה אנשים? חשוב לך רכב חזק? אמין? נוח?באופן ספציפי בין טויוטה למגנום אני חושב שקל בהרבה למצוא מגנום שמור משנתון חדש יחסית לעומת היילקס.אודי תודה אודי, אני דווקא חשבתי ללכת הפוך ממה שאתה מציע - קודם לבחור דגם ואח"כ לחפש אחד במצב הכי טוב שאני יכול להשיג בתקציב... אם כל הטנדרים דומים אחד לשני אז בכל זאת איך זה שהיילאקס משומש עולה פי 2 ממגנום מאותה השנה? לא רע באיסוזו שום דבר, פשוט מחיפוש ברשת נראה שיש את הטיוטה ואז יש את כל השאר ... ? חשוב לי מאד נושא האמינות, זמינות החלפים וקלות הטיפול (מתכוון לטפל בו לבד) בנוסף, נראה לי שהטויוטה הוא פלטפורמה יותר טובה לשדרוגים אם אני אחליט גם להיכנס לשטח יותר קשה בעתיד ?

איתמר_DRZ
24-11-11, 11:32
במידה ואתה קונה רכב ידני כולם יהיו אמינים מאוד, אני ממליץ על מגנום(היה לנו כזה במשפחה 4 שנים) רכב אמין מאוד עם עבירות לא רעה בכלל, לא נופל מהיילקס בכלום חוץ מבמוניטין.

landY
24-11-11, 20:45
ממה מגיע המוניטין?
לא יודע איך זה היום,אבל תבדוק עלויות חלפים של מיצובישי, אולי זו התשובה.

-->