PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך מתגברים על הפחד? (או: מה צריך באמת למגן ברנגלר)

landY
25-11-11, 07:03
היצרן מיגן את מיכל הדלק.
ברשת יש מיגונים ברמה של לסגור את התחתית כמו בטן של צב. בהנחה שזה לא רכב שהולכים להתחרות איתו בתחרויות "שבור ככל יכולתך" - מה כן מומלץ למגן ועל מה אפשר לוותר?
מדובר על jk unlimited

hogi
25-11-11, 16:58
ברשת יש מיגונים שאפשר גם לבצר איתם את בנייני עזריאלי.
ברשת יש אינסוף מוצרים נפלאים שחלקם באים לטפל בבעיות אמיתיות שהיצרן חסך או לא טיפל בהן לצד מוצרים שאף אחד לא צריך באמת.
ברשת יש גם מוצרים ברמה ירודה שמצליחים לשווק אותם.

עזוב את הרשת -
מה הצרכים שלך?
איזה סוג נהיגת שטח אתה אוהב / צריך לבצע?
אתה נהג שטח ותיק ומכיר את הצרכים שלך - מה הם?
הרכב שלך מוגבה? [הסופה שלי מוגבהת ויש לה מיגונים אבל בצורת הנהיגה שלי ואיזורי הטיול שלי אני לא צריך - לא את ההגבהה ובוודאי לא את המיגונים, אבל אני אוהב את הפוזה שביצע בעל הרכב הקודם - או זה שלפניו או זה שלפני....], אתה אי פעם תגיע למצב של זחילה על סלעים'?

כמו שאתה יודע לרנגלר יש מוצרים נלווים שיכולים בסיכומו של עניין להגיע למחירו של הרכב עצמו. אף אחד לא צריך את כולם, רובנו לא זקוקים אפילו למיעוטם.

asafk
25-11-11, 17:12
מנסיוני הדל עם רנגלרים - בגובה מקורי ויותר גבוהים - מגיני הסף עובדים ומרוויחים את מחירם, והמיגון מתחת מיכל הדלק שווה כל גרוש (לא המיגון בעובי ציפורן המקורי, אלא משהו נורמלי).
מעבר לזה זה ג'יפ כמו כל ג'יפ - אין צורך לדעתי למגן את הסרנים, למשל. נקודת התורפה היחידה שיש בסרן הקדמי - הצ'ופצ'יק הזה שבולט בחיבור של הבולם הגה - לא זוכה למיגון גם ככה ברוב המוצרים.

אסף.

נמרוד
25-11-11, 17:48
ממה יש לך לפחד אחרי כל כך הרבה שנים עם לנד-רובר? ;)

hogi
25-11-11, 20:28
ממה יש לך לפחד אחרי כל כך הרבה שנים עם לנד-רובר? ;)

הוא דיבר על מיגונים, לא על נזילות...

landY
25-11-11, 23:07
הדיפנדר היהה גבוה, גיבור וממוגן במקומות הנכונים. כאן אני מוצא את עצמי ברכב בגובה דשא, עם כל מני חלקים חשופים.
אולי סופו של דבר הבעיה בראש ולא ברכב.

arnonshoshani
26-11-11, 09:55
היי

במידה והרכב שלך משנות הבציר 2008-2009 כדאי מאד למגן את מערכת הניתוק מייצב הקידמי
בשנת 2007 והחל משנת 2010 לא קיים ברנגלרים הניתוק מוט מייצב. (בחלק קטן מ2010 ישנו)

מיגון טרנספר המקורי חזק ביותר ואין צורך להחליפו.
מיגון הגיר גם הוא חזק מאד אבל יש צורך להחליף אותו במידה וישנה הגבהה של יותר מ 2" כיוון שאחרת הופוגע בדריישפט.
מיגון הקניסטר והאגזוז הם אופציה כיוון שהרכב ארוך זווית הבטן שלו קטנה והוא עלול לפגוע בקניסטר גאזים (פלסטיק) וזווית הנטישה שלו בערך כמו בדיפנדר והאגזוז מורכב לכל רוחבו של התחת.

מיגוני סף חשובים מאד והם עובדים קשה ברכב הזה.

ארנון שושני

ofiredri
26-11-11, 11:42
הדוד האחורי (ארנון הזכיר) מאוד חשוף לנזקים והוא לא ממוגן כלל. חובה למגן !

landY
26-11-11, 20:47
יש ניתוק מייצב.
מדרגות הגיעו במקור עם הרכב.
נראה לי שנתחיל בלמגן את הקניסטר והמייצב. מה הרעיון מאחורי מיגון של אגזוז?

-->