PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני רוצה לבנות מחסן לגינה בסיגנון של ׳כתר׳ מאיזה חומר?

סופת המדבר
26-11-11, 16:24
אני מעוניין לבנות מחסן קטן לגינה בסגנון של המחסנים של כתר משהו בגודל מטר וחצי על שתיים רק שבכתר רוצים איזה 3אלף יש לי המון ניסיון בבניה קלה ואני גם מסגר(ועוד הרבה דברים) אבל אני מחפש משהו (זול) שיהיה יותר יפה מאסכורית לפעמים אני נתקל בפחים לבנים טיפה גליים כמו פח של קיר פנל אבל רק הפח אני רואה את זה הרבה במתחמים של מיחזור מאיפה אפשר לקנות פח כזה או אחר שיענה על הדרישות ? (כמובן שתיהיה קונסטרוקציה מתאימה)

lizard
26-11-11, 16:53
לדעתי זה יקר יותר מאיזכורית כי זה פחות נפוץ. איזכורית עולה 24 ש"ח למטר עבור פח של עד 2 מטר, 23-22 למטר עד 4 מטר אם אני זוכר נכון.
חשבת אולי על עץ? 2-3 ס"מ עובי. את הגג תעשה מאיזכורית. את הדפנות מעץ ואם הוא נשען על קיר אז רק 2 דפנות ודלת כפולה לפתוח אותו.
יכול לצאת מאוד דקורטיבי ויפה.

פלג_
26-11-11, 17:21
שלום

אני בניתי את המחסן הזה לבית שלי, בגינה.
מסגרות ברזל, בדפנות ובגג זה פלטת ווילה בורד (מאוד דומה לצמנטבורד, רק יותר עמיד)
ובחזית זה לוחות עץ של צו'ל, רציתי שהיה כמו הדק, רק שאת הדק הספקתי לצבוע ואת הדלתות עוד לא.

הלוחות של הווילבורד צבועות בצבע ירוק, מאוד עמיד לחוץ.
זה הצבע של הרעפים מפח (רב רעף).

זאת תמונה של המחסן היום, שזה כבר 3 שנים מאז שבניתי אותו.
הכנתי הכל בעבודה, ולקחתי אותו ב 4 חלקים, אחרי שעה כבר הוא כבר היה בנוי.
כמובן ששני הדלתות נפתחות.
ובפנים מסודר עם מדפים, וכונת כביסה וכו'..

בהצלחה
פלג_

zivo
26-11-11, 18:20
סבלנות - תחפש SALE ואז תקנה.
אני קניתי מחסן פלסטיק (של נווה איתן) ב 2400 ש"ח.
זה מחסן 2X3 מטר. הרכבתי אותו ב 4 שעות (וכבר פרקתי והעברתי למקום אחר).
גם אם אתה לא מחשיב את הזמן שלך, אני בספק מה המחיר האמיתי של החומרים, כלים, פחת וכו...

עידו לוריה
26-11-11, 20:56
אני מעוניין לבנות מחסן קטן לגינה בסגנון של המחסנים של כתר משהו בגודל מטר וחצי על שתיים רק שבכתר רוצים איזה 3אלף יש לי המון ניסיון בבניה קלה ואני גם מסגר(ועוד הרבה דברים) אבל אני מחפש משהו (זול) שיהיה יותר יפה מאסכורית לפעמים אני נתקל בפחים לבנים טיפה גליים כמו פח של קיר פנל אבל רק הפח אני רואה את זה הרבה במתחמים של מיחזור מאיפה אפשר לקנות פח כזה או אחר שיענה על הדרישות ? (כמובן שתיהיה קונסטרוקציה מתאימה)

הפח שאתה מחפש נקרא קוריגציה (http://www.biad.co.il/Templates/showpage.asp?DBID=1&LNGID=2&TMID=84&FID=224) ( קישור ליצרן שאני עובד איתו ) , כל יצרן איסכורית מיצר אותו , זה פח עם רוחב כיסוי יותר גדול מאיסכורית ( איסכורית רוחב 1 מ' לאחר חפיפה ופח קוריגציה הוא ברוחב 1.2 מ' ) הפח מגיע עם גל קטן בלבד .
אני לא הייתי פוסל את הבניה מפנל מבודד , קל מאוד לבניה , במבני קטנים אינו דורש קונסטרוקציה , נראה טוב , קל מאוד להגיע לרמת גימור גבוהה , מחיר למטר בניה סביר , בידוד מעולה , מגיע בכול מני עוביים כך שניתן לקנות עובי דק למחסן ולהזיל את המחיר .
עידו

מויש
26-11-11, 21:36
יש לוחות פלסטיק גליים של חברת פלרם , מגיעים במס' גוונים , הלבן עולה כמו איסכורית הצבעוני מעט יותר, חומר חביב למדי ( במיוחד לגינה )

סופת המדבר
26-11-11, 22:03
אני מכיר את רוב החומרים שהועלו פה וכבר עבדתי איתם הרבה (פנל, איסכורית, סנטף ,עץ וכו')
אני רוצה להימנע מה''כיעור'' של איסכורית מהכובד של עץ
להימנע מה''בלאגן' של הפנל (צריך להזמין\ לחכות וכו') אני יודע איך עובדים איתו (בניתי את כל הבית \קראוון שלי איתו) אני יודע שזה
יחסוך לי קונסטרוקציה אבל זה עבה מידי ולא יהיה נייד במקרה הצורך
בקיצור חשבתי על קונסטרוקציה עדינה מפרופיל 30X30 והפח הזה שדיברתי עליו בדפנות והגג מאיסכורית (אין ברירה)

אודי פ.
26-11-11, 22:06
אני לא הייתי פוסל את הבניה מפנל מבודד , קל מאוד לבניה , במבני קטנים אינו דורש קונסטרוקציה , נראה טוב , קל מאוד להגיע לרמת גימור גבוהה , מחיר למטר בניה סביר , בידוד מעולה , מגיע בכול מני עוביים כך שניתן לקנות עובי דק למחסן ולהזיל את המחיר .
עידו
1+ לפנל מבודד, יחסוך לך הרבה עבודה - אין קונסטרוקציה כמעט. וגם הכי מבודד.
אני בניתי מלוחות עץ OSB. בדיעבד הייתי שם עוד קצת כסף על פנלים.
אודי

אודי פ.
26-11-11, 22:08
אם אתה בכל זאת רוצה פלסטיק, תחפש ביד2.
אודי

-->