PDA

צפייה בגרסה מלאה : חידת מקום פשוטה:

PW
28-11-11, 18:38
בנוהל:
מה?
מי?
מתי?
בשביל מה?
נגד מי?
ולמה עכשיו?

בין הפותרים נכונה יוגרל סוס.

PW
29-11-11, 09:44
רמז: הצעיר נולד רוזן, הפך למלך, התדרדר לחייל ומת פרש.

whisky
29-11-11, 18:29
אני לא סגור על עצמי, אבל ייתכן ולידו הוקם מלון בסוף המאה ה19 שעבר גלגול מוזר למקום שקט?

אני צריך לנסוע לשם לראות איך נראה המקום כי שנים שלא עברתי בו, ואז אתן תשובה מלאה, אם זה יהיה הפתרון מגניב אם לא, הרווחתי טיול לכיוון ת"א

יריב

PW
29-11-11, 19:57
אני לא סגור על עצמי, אבל ייתכן ולידו הוקם מלון בסוף המאה ה19 שעבר גלגול מוזר למקום שקט?

אני צריך לנסוע לשם לראות איך נראה המקום כי שנים שלא עברתי בו, ואז אתן תשובה מלאה, אם זה יהיה הפתרון מגניב אם לא, הרווחתי טיול לכיוון ת"א

יריב
יקירי,
לך על זה. אתה בכיוון (אם כי "לידו" זה קצת, אפעס, מבלבל).
אחרי שתצליח, אמכור לך הלצה הגונה על המקום השקט.
PW

דידין
01-12-11, 06:01
מאחר ויש (המון) אתרים בארץ שנראים כמו התמונה שהביא PW אין לנו להסתמך אלא על הרמזים.
כפי שכבר כתבתי(במקום אחר) , הרמזים מביאים אותנו לריצאד לב ארי ש...
-נולד כבן שלישי (לא יורש העצר) לכן היה רוזן במהותו.(דוכס אקווטין שבצרפת-אימו הייתה צרפתיה)
-בעקבות מלחמות ירושה ומרידות פנימיות הפך למלך אנגליה (פרופ' הרסגור ז"ל היה עושה מסיפור זה צימס)
-הנהיג (עם אחרים) את מסע הצלב השלישי(1191-1192), אולם לא הצליח לכבוש את ירושלים וחזר חפוי ראש לאירופה.
-נאסר ע"י האוסטרים ובעקבות שיחרורו (בעד כופר נפש)"נהפך" לבעל אחוזות בצרפת.
-נהרג בעת קטטה עם פיאודל צרפתי אחר(סיכסוך אדמות) .בעת שרכב על סוס "חטף"פצע מחץ - הפצע הזדהם וכך קיפח את חייו
-קבור בצרפת !

למה עכשיו ? אולי בגלל ש(אם התמונה ששם PW צולמה במבצר לטרון)
בחורף 1191-1192 ,'לטרון הייתה המקום הקרוב אליו הגיע ריצרד לב ארי -בדרך לירושלים !

אם כול האמור למעלה לא נכון- לפחות הירווחתם "קצת",היסטוריה

לסיום ממש תמונה של חומה מאוד דומה בתל ירמות(כאמור רק מהתמונה של PW אי אפשר לדעת הרבה)

http://www.fastup.co.il/images/67927302.jpg

http://www.fastup.co.il/images/4847187.jpg

PW
01-12-11, 08:10
מאחר ויש (המון) אתרים בארץ שנראים כמו התמונה שהביא PW אין לנו להסתמך אלא על הרמזים.
כפי שכבר כתבתי(במקום אחר) , הרמזים מביאים אותנו לריצאד לב ארי ש...
-נולד כבן שלישי (לא יורש העצר) לכן היה רוזן במהותו.(דוכס אקווטין שבצרפת-אימו הייתה צרפתיה)
-בעקבות מלחמות ירושה ומרידות פנימיות הפך למלך אנגליה (פרופ' הרסגור ז"ל היה עושה מסיפור זה צימס)
-הנהיג (עם אחרים) את מסע הצלב השלישי(1191-1192), אולם לא הצליח לכבוש את ירושלים וחזר חפוי ראש לאירופה.
-נאסר ע"י האוסטרים ובעקבות שיחרורו (בעד כופר נפש)"נהפך" לבעל אחוזות בצרפת.
-נהרג בעת קטטה עם פיאודל צרפתי אחר(סיכסוך אדמות) .בעת שרכב על סוס "חטף"פצע מחץ - הפצע הזדהם וכך קיפח את חייו
-קבור בצרפת !

למה עכשיו ? אולי בגלל ש(אם התמונה ששם PW צולמה במבצר לטרון)
בחורף 1191-1192 ,'לטרון הייתה המקום הקרוב אליו הגיע ריצרד לב ארי -בדרך לירושלים !

אם כול האמור למעלה לא נכון- לפחות הירווחתם "קצת",היסטוריה

לסיום ממש תמונה של חומה מאוד דומה בתל ירמות(כאמור רק מהתמונה של PW אי אפשר לדעת הרבה)

יקירי,
התיאוריה שלך בנויה לתלפיות.
ברם,
אולם,
היא לא נכונה. (אבל הסיפור טוב)

המדקדקים בתמונה הראשונה ימצאו רמז משמעותי למיקומו.
אבל אני זורם אתך.
הנה, כך זה נראה מהצד השני ומלמעלה. עכשיו זה צריך להיות ממש קל.

מידבר
01-12-11, 09:10
פארק קנדה ?

meir alony
01-12-11, 09:16
התמונה השנייה צולמה מכיוון מנזר השתקנים לכיוון נווה שלום.
במפה יש סימן לשרידי מבצר צלבני.http://img404.imageshack.us/img404/6605/01122011091942.jpg

מידבר
01-12-11, 10:23
תל אילון
וגם למדנו על פולק מאנזו

תודה רבה P

PW
01-12-11, 14:14
תל אילון
וגם למדנו על פולק מאנזו

תודה רבה P
יצאת צדיק! (וצודק)

-->