PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ לפני קניית גרנד שירוקי 2000

ערן_א
29-11-11, 16:25
שלום
ראיתי מודעה של גרנד 2000 יד שנייה עם 300K
הרכב נמצא במגרש בירושלים ונותן אחריות מנוע וגיר
רוצה 40 K מאמין שפשר להוריד קצת
האם שווה להתקרב עם ק"מ כזה במידה וכל השאר תקין ובמצב סביר לגילו?
תודה ערן

שגיא S
29-11-11, 16:29
תיקח לבדיקה ותראה מה המצב...בק"מ כזה הרוב צריך כבר להתחלף, מבחינתך זה יכול להיות גם יתרון, תוכל לשדרג כל מה שאתה מחליף.

קח בחשבון שהרכב בא מסוחר..משמע הוא לא מפסיד עלייך, לדעתי הרכב שווה פחות, כי עם ק"מ כזה אתה תשקיע עליו לפחות את מחיר הקנייה...
בקיצור - אני הייתי מתרחק, או פותח שבע עיניים בבדיקה, ומוכן מראש להוצאה כספית יחסית גדולה.

ori abr
29-11-11, 16:30
היי ערן

נראה לי שאתה יכול למצוא יותר טוב בסכום כזה.
על פניו אישית אני בדרך כלל מעדיף לקנות ממישהו שמכיר את האוטו כלומר היה שלו.
מקווה שעזרתי.

ערן_א
29-11-11, 16:32
תודה
מה צריך לשים דגש בראיה ראשונית.

Jacob80
29-11-11, 20:21
אני הייתי מתרחק מזה כמו מאש

eysham
29-11-11, 20:51
תודה
מה צריך לשים דגש בראיה ראשונית.

על הדלת. של המיגרש. להישאר בחוץ....

אל תתפתה לעסקאות.
מה שזול הכי יקר...

שווה להשקיע עוד עשיריה או שתיים ולקבל שקט לאורך זמן.

איל

zik5
30-11-11, 08:04
תחפש בפורום . בעיות במערכת חימום וקרור תא נוסעים.
יש לקחת בחשבון שבמודל 2000 מ"ע קרור מנוע פחות טובה (פאן קלאץ) במודלים מתקדמים יותר(מאוורר הידרו חשמלי).

vortec5700
30-11-11, 09:06
אני לקחתי 5 רכבים מסוחר רכבים במגרש - תמיד אותו אחד. אני לא רואה בעייה עם קנייה של רכב מסוחר מורשה ממגרש שידוע כאמין. גילויי נאות בא לטובת הקונה.
במקום לטייל בכל הארץ (כל פעם יום חופש + הוצעות על דלק) ולהתאכזב כל פעם מחדש מרכבים שראיתי, לבוא למגרש עם רכב אחד ולצאת באותו יום עם רכב אחר - זה נוח מאוד. זה עולה כסף, אבל חוסך זמן ועצבים.
3 רכבים שרכשתי מידיים פרטיות, באחד החלפתי מנוע, בשני כחלפתי גיר וגם השלישי לא היה להיט בהרבה מובנים. כך שמבחינתי כל עוד לא מדובר על סוחר קומבינה שמוכר רכבים שעברו תאונות קשות, הרכבים לטעמי יהיו לפחות באותו המצב כמו רכבים בשוק החופשי.

אני לא אומר לרוץ למגרש ולקנות. אני אומר שבמקום לפסול על הסף, אני ממליץ להפעיל שיקול דעת ולבחון כל מקרה לגופו. זה נכון שהסוחר קיבל את הרכב הרבה יותר זול ממה שהוא מוכר, זה לא אומר כלום על הערך היחסי של הרכב לאומת אחרים שנמכרים בשוק החופשי. זה רק אומר שבעלים קודמים החליט לחסוך מעצמו את העצבים של לנסות למכור רכב. פעם ניסיתי למכור רכב ובא עליי קונה שניראה אמין, בדק את הרכב ואמר שהוא רק לוקח הלוואה בבנק ובא לקנות. לא קיבלתי עוד טלפון ממנו, אבל למחורת הפסדתי קונה.

zik5
01-12-11, 10:19
תבדוק גם אם הדשבורד 2 צבעים ברכב הנ"ל זה מקורי או שהוחלף....

ערן_א
01-12-11, 15:57
תודה על התגובות
המגרש הוא מורשה קרייזלר (ככה הוא טוען )
בכל אופן אני בירושליים ביום א ,אני אקפוץ אראה אין מה להפסיד

-->