PDA

צפייה בגרסה מלאה : חור ברדיאטור

yossivarman
17-01-05, 16:04
יש לי נזילה מהרדיאטור
מהחלק התחתון שלו
מה עושים בדרך כלל יש מה לתקן? - האם סתימה בעזרת חומרים יעילה???
האם צריך להחליף??
האם יש לכם המלצה לרדיאטוריסט באזור המרכז??
מה המחיר של חדש???

tayrie
17-01-05, 16:10
סמי ראדיאטורים , א.ת. הרצליה.
אחד העתיקים בתחום.

שעיה כליף
17-01-05, 18:18
היה לי גם חור ברדיאטור והבעלים הקודם סגר אותו בחומר - נדמה לי אפוקסי שמתאים ללחצים וחום גבוה - העסק עובד, אין נזילות. :D

נמרוד
17-01-05, 20:29
פרופוקסי זה תיקון שדה מצויין שיכול להחזיק הרבה זמן. אבל אם אתה לא תקוע בשטח, שווה בהחלט לגשת לבעל מלאכה שיתקן את הנזילה כמו שצריך על ידי הלחמה. זה לא אמור להיות סיפור יקר במיוחד.

סמוראי 92
18-01-05, 06:09
אם אתה רוצה לבד אפשר גם עם מבער (ברנר) כזה של מיכל חד פעמי לרתך את החור עם בדיל.
זה נראה לי הרבה יותר חזק מהאופקסי שהוא חומר חזק בפני עצמו אבל הוא גם יכול להתפורר עם הזמן.

zagi
18-01-05, 09:56
אם אין לך נסיון עם ריתוכי נחושת בברנר , אל תתעסק עם זה , אתה יכול להזיק יותר מאשר להועיל .
חוץ מזה , לא עושים את הריתוך הנ"ל עם בדיל אלה עם אלקטרודת נחושת יעודית לפחות ...( אלקטרודת כסף עושה את העבודה יותר טוב )
אם אתה רוצה הדרכה בריתוכים כאלה , אתה מוזמן אלי לשיעור קצר וממצא ( בחינם כמובן ...)
ד"א - גם אם אתה יודע לעשות ריתוכים כאלה , אתה צריך להכיר את המבנה של הרדיאטור ע"מ לעשות תיקון יעיל
המלצה שלי - לך לרדיאטוריסט , עבודה מושלמת עם אחריות ובד"כ ממש לא יקרה .
שגיא .

yossivarman
18-01-05, 10:38
הלכתי הבוקר למתקן רדיאטורים
הרדיאטור נמצא מפוצץ בכמה מקומות
- הפיתרון הוא החלפה
עכשיו צריך רק לחפש חדש
אני מקווה שלא נצטרך להגיע לגזלנים הגדולים - "מכשירי תנועה"
עדכונים בהמשך

היי שגיא ותודה על ההצעה - (זה אני עם שני הכלבים - מטיול הגמדים 2 )
תודה גם לכולכם
אני רק מתבאס עכשיו - שאם זה להחליף אחד באחד - יכלתי להחליף לבד :evil:

עודדוש
18-01-05, 13:37
שלום
צר לי על הרדיאטור שלך, בכל זאת על תתקרב למכשירי תנועה יקחו לך פי שלוש ויותר. החלפת רדיאטור במכון לרדיאטורים צריכה לעלות סביב 900-1000 ש"ח לפחות באזור תעשיה רחובות. אם תעשה לבד יתכן וימכרו לך בפחות אבל השאלה אם משמעותית פחות.
בהצלחה
עודד

yoav
18-01-05, 17:01
יוסי- אחרי שנים של שיטוטים ביחד בפארק עם הילדים, התכתבות בדואר, החלפת כספים, ושיעורי החלפת שמנים פילטרים ופלאגים- סוף סוף תמונה משותפת (אני כותב את זה פה כי אני יודע שזה שרשור שתעקוב אחריו, ומיד מרכין את ראשי ל"כאפה" שבוא תבוא ממנהלי האתר,,ובצדק :oops: ). כאן אתה עוד מחייך כי הרדיאטור לא נוזל..... ואני מסתיר את הפנים כי אני יודע שהוא ינזל לך באשמתי:twisted:
http://www.pic.co.il/Files/C38C2B88D36E4760AED277939049CD5E/norm_FC96C07804264D91A10DA98FC612F0FC.JP G

yossivarman
18-01-05, 17:23
אכן - הבאת לו מנחוס קטן
להזכירך - ואצטט מדבריך

אני עדיין אוהב אותו, הוא עדיין חמודובינתיים עושה כל מה שאומרים לו, ואולי התסכול נובע מההשוואה לסמוראי המטופח כ"כ של וורמן (תהיה לי בריא יוסי- הרסת אותי עם הרכב תצוגה שלך! )

אבל אל תדאג עוד נפגש בסיבוב :D

yossivarman
18-01-05, 17:35
או שאתה טוען שזה בא בגלל הטיול האחרון המשותף שלנו
מודה - בשנה האחרונה - עם בוא העוללית שלי
האוטו לא נסע הרבה בשטח - מקווה לחזור בקרוב

אני אוסיף ואשאל - איפה היית שאני גרתי בב"ש? :shock:

yoav
18-01-05, 17:53
איפה הייתי? בפארק וינגייט עם שמחה כשקספר מנסה לאנוס אותה על ימין ועל שמאל :twisted:
וכמו שאמרת- אשמה כפולה- על הניחוס ועל הטיול שאירגנתי לך....(חמסה חמסה חמסה, טפי טפי טפי, בן פורת יוסף.. :lol: )

חנן א.
18-01-05, 18:11
***אל תהפכו את הפורום לצ'ט***

yossivarman
18-01-05, 18:48
טוב אני יחזיר את הדיון לפסים הנכונים
הרדיאטוריסט טען שמי קירור המכילים זרחן - כמו פרסטון הצהוב
תוקפים רדיאטורים מאלומיניום
האם יש אמת בדברו ???

yossivarman
25-01-05, 09:25
לאחר שהחלפתי רדיאטור - כדי לשמרו
הייתי מעוניין לדעת באיזה מים מומלצים אתם משתמשים ???

נ.ב. - מצטער אם אני יקה - פוץ (מילה שמורה של אלון) :D

חנן א.
25-01-05, 09:43
"דלקול" של "דלק" - זה מה שאמנון מ"רדיאטור מודיעין" המליץ עליו. הוא גם המליץ על משהו צהוב אחר שהיה אצלו, אבל את זה היה ניתן להשיג רק אצלו, אז העדפתי את ה"דלקול" שזמין הרבה יותר. מדובר בנוזל מוכן לשימוש, בלי כל ההתלבטויות של "עם אילו מים למהול? " .

yossivarman
25-01-05, 10:02
אני אוסיף עוד מידע
הרדיאטור מאלומיניום - סוזוקי מה לעשות

אלון_ק
25-01-05, 15:54
מתפתחת בפורום מגמה של התעלמות מחנן?

yossivarman
25-01-05, 16:03
טוב אני אמנע מלכתוב הודעות לחודש הקרוב :roll:
אני אתאפק :x

דן דן
08-12-08, 22:42
מחייה את השרשור הישן הזה.
עקב התפוררות הרדיאטור שלי (סמוראי 97), מחפש כבר שבוע באיזור המרכז רדיאטור תחליפי ולא מוצא. במכשירי תנועה דורשים 1400 ש"ח כולל מע"מ האם זה סביר?
התחליפי היחיד שמצאתי אצל "בשן"דורש יותר מידי שינויים מבניים שאני לא מעוניין לבצע.
האם מישהו נתקל ברדיאטור תחליפי חדש שלא מצריך את אותם שינויים והיכן או שפשוט גם הפעם נתרום את כספי למכשירי תנועה?

Nash
08-12-08, 22:57
היי,
תחליפי ל- 96 מצאתי די בקלות אצל האחים חדד בכפ"ס, לקחו ממני בסביבות ה 700 שקל, הרדיאטור עם דוד מתכת התאים בול, אבל... יש אבל קטן...

הכונס דרש כל מיני התאמות, חתכתי אותו מכמה כיוונים וחיברתי אותו עם אזיקונים...

Nash

-->