PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה באיתור רעש בסמו 90

afi1981
02-12-11, 17:21
היי אני אחרי שיפוץ סרן קדמי + ביצה קדמית
היום נסעתי בכביש והבחנתי ברעשים מאיזור הגיר \טרנספר
לצורך בדיקה שלבתי בטרנספר לנוטרל והתחלתי להעביר הילוכים ( הרכב מונע ) מהילוך ראשון עד שני אין כלום רברס אין רעש
משלישי מתחיל רעש חלש הילוך רביעי וחמישי רעש נורא
עשיתי עוד בדיקה לדריישאפט המרכזי יש טיפה חופש בצלב יוחלף בקרוב
שאין דריישאפט מרכזי ושהרכב מונע שיחקתי עם ההילוכים ( יודע שיוצא שמן ) הרעש יותר חלש (מלאתי שמן בחזרה )
ואם אני משלב לוקרים בלי ידית טרנספר יש רעשים חזקים ואם הלוקרים פתוחים ואני משולב בטרנספר יש רעשים
מה לפי לדעתכם הבעיה ?

הירשפלד יובל
03-12-11, 00:03
" לצורך בדיקה שלבתי בטרנספר לנוטרל והתחלתי להעביר הילוכים ( הרכב מונע ) מהילוך ראשון עד שני אין כלום רברס אין רעש

משלישי מתחיל רעש חלש הילוך רביעי וחמישי רעש נורא "

לגבי החלק הזה של הבדיקה אני חושב שאין לך מה לדאוג .אצלי למיטב ידיעתי הגיר תקין .בפעמים הבודדות שביצעתי את הבדיקה הזו גם לי היה בחמישי לפחות רעש חזק יותר .סיבה אפשרית לדעתי (ויתקנוני מנוסים ממני אם טעיתי ) היא שמכיוון שבחמישי אתה ביחס קטן מ-1 להבדיל מראשון ורברס בקצה השני לכן נשמע יותר רעש .כל זאת בהנחה שהגיר שלך תקין .

afi1981
03-12-11, 08:50
היי יובל לפי דעתך איזה עוד בדיקות אני יכול לעשות לפני שאני מפרק גיר או טרנספר

הירשפלד יובל
03-12-11, 12:52
היי יובל לפי דעתך איזה עוד בדיקות אני יכול לעשות לפני שאני מפרק גיר או טרנספר

אפי , קטונתי ויענו לך מנוסים ממני אם יואילו .בהקשר לטרנספר ולגיר אם הם היו תקינים קודם לפגיעה בביצה הקדמית הייתי בודק טוב צלבים ותושבות גיר וטרנספר.
לפי מה שאתה מתאר אם הרכבת את הסרן הקדמי נכון יתכן שיש לך בעיה בדרייבשאפט קדמי (לא מאוזן , חטף מכה ) או הצלבים שלו . יכול להיות שיש לך גם לוקרים תפושים / נעולים ורק למראית עין הם במצב free . שים את תיבת ההעברה בניוטרל או 2*4 , לוקרים פתוחים וסובב ביד את הדרייבשאפט הקדמי .הוא אמור להסתובב חופשי וחלק יחסית .אם לא הבעיה היא מכיוון הטרנספר לגלגלים הקדמים (דריישאפט , צלבים , לוקרים , ביצה ) בהנחה שהטרנספר תקין .

afi1981
04-12-11, 09:46
איפה כל המנוסים שצריכים אותם
לאף אחד זה לא קרה

-->