PDA

צפייה בגרסה מלאה : היתלבטות לגבי קניית רכב לטיולים בלבד מדובר בסניונג קורנדו ניבדקו 2 רכבים

e-sheta
02-12-11, 21:46
הראשון ללא טורבו ומוזנח מאוד מבחינת אסטתית ליכלוך בפנים צבע חיצוני מלא נקודות חלודה בעל מיגונים ובולמי רנצו מתכווננים פנאומאטי לוקרים ידניים וצמיגי 245\75\16 שטח מלא שחוקים ביותר , רשומים ברישיון מנוע מזיע קלות אך לא מטפטף מערכת ההגה מרעישה ייתכן שמדובר במסרק הגה תקול ההיגוי מאוד קשה ברכב . ו השני בעל טורבו ומוזנח מאוד מבחינה מערכת פרונט סטנדרטי למעט קפיצי ספירלה מוחלפים וצמיגי 31\10.5\15 כימעט חדשים אך ניזוקו מהפרונט הדפוק ,שמור ביותר מבחינה אסטתית כולל חיצונית ופנימית נזילות סולר ניראות לעין ונזילות שמן מהמנוע בעמידה במקום רואים טיפטופים ,מערכת ההגה גם מרעישה .איזה מבין השניים כדאי לקנות
האם מישהו יודע להגיד לי כמה כסף עלות החלפת כל רכיבי הפרונט כולל זוג בולמי זעזועים קידמיים ובוקסות משולשים וכמה עולה מסרק הגה לרכבים האלה .
תודה לעונים.

e-sheta
03-12-11, 16:24
מישהו ....

nirs
03-12-11, 17:27
אני לא מכיר את סוג הרכב המדובר אך בתור בחירה לרכב טיולים בלבד, יש לי בראש רשימה של לפחות 5 רכבים, והנ״ל ממש לא ברשימה.
מדוע בחרת דווקא בו?
אגב לא ציינת את השנתון של האקסמפלרים שבדקת, מה המחיר המבוקש (או שאתה רוצה להוציא) וכו׳

דרור ברלי
03-12-11, 19:21
למה לקנות מכונית מוזנחת? אני לא רואה סיבה טובה למעט מחיר ממש נמוך ומפתה.

e-sheta
03-12-11, 19:52
עלות קנייה יחסית זולה רוצה להוציא כמה שפחות בקנייה שנתון גבוה יחסית אוטומטי הגה כוח מנוע אמין שילדה של SIX מרווח לאנשים מבוגרים לא מהיר בכביש לא פופולרי אצל הגנבים לדעתי אולי מישהו רוצה לתקן אותי על כך

omri_t
03-12-11, 20:16
תחשוב גם על המוסו... אולי יותם מתאים למטרה אליה אתה מכוון.

דרור ברלי
03-12-11, 20:16
אין לי בעיה עם הבחירה שלך בקורנדו. אני רק שואל למה נדלקת דווקא על שני רכבים מוזנחים.

sos4u
03-12-11, 20:17
חרא של אוטו. מהלך מתלה של צפרדע בגבס עם התכווצות שרירים.
אמינות שסופה נראית כמו מייבאך לידה
זבל שבזבלים אל תיגע עם מקל של מטר.
יש אחד כזה זרוק ליד הבית שלי כשנה ומשהו לדעתי עוד לא בא אחד לראות אותו.
חלקים לא זמינים ולא בדיוק תואמים לסופה, סרן דנה 44 מאחור, אבל שונה במהות מ סרן סופה בכל מה שקשור לאטמים לגרים וכו'
לא הייתי נוגע בכלל.

e-sheta
03-12-11, 20:44
תגובה לדרור מוזנחת מכנית ומיכלולים או חיצונית בצבע ובריפודים הפנימיים ...

e-sheta
03-12-11, 21:31
חרא של אוטו. מהלך מתלה של צפרדע בגבס עם התכווצות שרירים.
אמינות שסופה נראית כמו מייבאך לידה
זבל שבזבלים אל תיגע עם מקל של מטר.
יש אחד כזה זרוק ליד הבית שלי כשנה ומשהו לדעתי עוד לא בא אחד לראות אותו. אשמח לקבל טלפון של בעליו ולהגיע לראותו איזה מודל הכול עיניין של מחיר
חלקים לא זמינים ולא בדיוק תואמים לסופה, סרן דנה 44 מאחור, אבל שונה במהות מ סרן סופה בכל מה שקשור לאטמים לגרים וכו'
לא הייתי נוגע בכלל. לגבי חלקים אני צריך ההייה להיתמודד בהשגתם במידה והחליט לקנות

raanan
04-12-11, 00:24
עלות קנייה יחסית זולה רוצה להוציא כמה שפחות בקנייה ...
על זה נאמר, "אני לא מספיק עשיר בכדי לקנות דברים בזול ...."

אם אתה בכול זאת מתעקש, מחר אשתדל לזכור להעתיק ולפרסם לך מספר של קוראנדו המוצע למכירה (כמה חודשים) בפרדס חנה
(צבע לבן ונראה חיצונית טוב).

רענן

e-sheta
10-12-11, 08:42
הקראנדו מודל 2000 טורבו בפרדס חנה ניבדק על ידי והוא הרכב המוזנח במיכלוליו במערכת ההיגוי והפרונט הבחור דורש 22 אלף בפועל אפשר גם בפחות לסגור איתו נטול שיפורים והגנות בעל צמיגים חדשים יחסית טט עד מרץ 12 כולל אזעקה וקודן ומצבר חדש .
הקראנדו השני ניבדק על ידי בכפר סבא מודל 97 נטול טורבו עגלה ללא כוח גם צבע לבן מוזנח גם חיצונית וגם פנימית מערכת היגוי ופרונט לקוייה גם בעל מיגון תחתון בולמי ראנצו על כיוון אויר וקומפרסור וצמיגים רשומים ברישיון במידה 245.75.16 המצריכים החלפה טסט עד אוגוסט 12 ביום הבדיקה בעל הרכב הוריד מחיר ל 16,000 אלף לדעתי למי שמעוניין ניתן להציא לו 13000 ייתכן וימכור כולל אזעקה .
בדקתי רכב נוסף במהלך השבוע הרכב ניראה מטופל שמור כחדש מודל 2000 וכמובן גם ניקנה לבסוף בעל ליקויים קטנים ביותר שכבר תוקנו אחרי שלוש שעות ממועד הקנייה נישאר עוד כמה דברים קטנים ולבדוק אותו בשטח .

שגיא S
10-12-11, 08:52
תתחדש! זזה אחד הרכבים שיותר מעניינים אותי..
ככה שאני אשמח אם תשטף באחזקה ובשיפורים שלו.

הרכב מכפר סבא, הלבן, אמור להיות משופר לא? יש לו נעילות?

e-sheta
10-12-11, 09:22
בעל הרכב קנה אותו משופר לדעתי הוא לא יודע בדיוק מה יש לו בידיים במידה והיה יודע לתחזק אותו {הוא נהג משאית }הוא חושב שזה כלי כמו משאית לצערי עלות החלקים לתקן את הרכב במחיר חלקים מהחברה {יש בידי הצעת פרופורמה לפני הנחה } ולפני עבודה עומדת על כ 10 אלף .הייתי מוכן לשלם על הרכב את המחיר שהוא מבקש במודעה ביד 2 במידה והרכב היה ללא ליקויים .

Saar
10-12-11, 16:53
תתחדש.
למען הבאים שיקראו את השרשור,
אחד הדברים הפחות משתלמים בד"כ הוא רכישת רכב מוזנח.
עלות החלקים והתיקונים מאוד גבוהה ביחס למחיר הרכב.
סער

omri_t
10-12-11, 20:03
מברוק!!

אני חושב שהניסיון של רוב באי האתר עם הרכב הנ"ל לא גדול- ולכן יהיה נחמד אם תוכל לשתף ביישור הקו וברשמים האישיים שלך מהרכב.

תהנה! ושילך חלק!

-->