PDA

צפייה בגרסה מלאה : לעבור טסט עם בודיליפט

מתי צמח
18-01-05, 06:19
היכן אפשר לעבור טסט לסופה עם הגבהות (בודיליפט)?

שאולי
18-01-05, 09:11
אל תכעס
יש אפשרות חוקית לעבור טסט עם בודי ליפט , אבל לי קשה לנדב מידע "רגיש"לאנשים שלא כותבים שום פרטים על עצמם , אז בבקשה עדכן פרטים שנדע שאתה "אמיתי "
אני העברתי בשבוע שעבר טסט , וגם הכנסתי צמיגים 33 לרישיון ללא מעכרים וללא קומבינות, הכל בצורה חוקית
רק בריאות
שאולי

נמרוד
18-01-05, 11:28
שאולי צודק. זו לא שאלה לפורום פתוח.

אני מניח שאני חושד בכשרים, ומתנצל בראש בפניך מתי, אבל אתה חבר לא מוכר, ששאל שאלות בודדות עד היום ומעולם לא טרח לעקוב אחריהן (אפשר לראות הודעות אחרונות של כל חבר בפרופיל שלו). אין שום דרך לדעת שהשאלה שלך לגיטימית.

בכל מקרה, תשובות לשאות כאלו, אם מישהו יודע או רוצה לענות - רק בערוצים פרטיים (הודעה פרטית, אימייל, טלפון) ורק לגולשים שזהותם האמיתית ברורה לכם.

מתי צמח
20-01-05, 23:56
אל תכעס
יש אפשרות חוקית לעבור טסט עם בודי ליפט , אבל לי קשה לנדב מידע "רגיש"לאנשים שלא כותבים שום פרטים על עצמם , אז בבקשה עדכן פרטים שנדע שאתה "אמיתי "
אני העברתי בשבוע שעבר טסט , וגם הכנסתי צמיגים 33 לרישיון ללא מעכרים וללא קומבינות, הכל בצורה חוקית
רק בריאות
שאולי
אשמח לקבל טיפים בנושא 054-5555053 /[email protected]
תודה מראש
מתי

קובי2
21-01-05, 22:35
שאולי שלום,

האם לדעתך אוכל להעביר טסט (בלי מאכרים) עם בודי ליפט של "8 ? (GMC סיירה 87') (ובהנחה שאגיע לטסט עם סט צמיגים "נמוכים").

ומכאן לצרה הבאה... האם יש דרך לרשום ברשיון את הצמיגים 37/12.5/16.5 ? (צמיגי האמר).

אל תרחיב כאן בפרטים, אלא תן רק תשובה עקרונית, ואם היא חיובית אז אצור איתך קשר.

בתודה קובי.

-->