PDA

צפייה בגרסה מלאה : למי שקונה רכב חדש - עבודה בעיניים מצד היבואן - במקרה הזה קרסו-מוטורס

אמיר ב.א
05-12-11, 20:02
למי שיש כסף לקנות רכב חדש (לא אני...)

רכשה ניסאן נבארה חדש, וגילתה יום מאוחר יותר, כי הרכב נפגע בתאונה ותוקן לפני שנמסר להם.
היבואנית טוענת ובצדק כי אינה מחוייבת לדווח על פגיעות קלות...רק בישראל!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4154663,00.html

BackDoorMan
06-12-11, 13:19
מזכיר לי סיפור ישן של אדוארד אטלר שהיה בשנות ה 70 בעליה הגאים של אופל GT, אז החלו בעיות מים והוא ניגש ליבואן קנה משאבת מים והחליף, רק כדי לגלות כי לאחר זמן קצר המשאבה שוב דולפת, אחרי מספר החלפות כושלות נמאס לו וחשדו התעורר, הוא הזמין ישירות מגרמניה משאבה חדשה שהותקנה ועבדה למופת.
רק בשלב יותר מאוחר הוא גילה כי היבואן הנוכל מכר לו משאבות משומשות דולפות כחדשות.

אחרי זה האופל נמכרה למנהל קבוצת בית"ר ירושלים שהבעיות בצמד הקרבורטורים הכפולים (דלאורטו אאל"ט) הדירו שינה מעיניו וגרמו לירידת הקבוצה לליגה הארצית,
עד היום מקללים ותיקי הירקנים במחנה יהודה את האופל ההיא.

טל חסיד
06-12-11, 13:57
יש לך רק משהו קטן שאתה צריך לתקן ,כל היבואנים עושים את זה לא רק קרסו בטויטה ראיתי את זה גם.

טל

דרור ברלי
06-12-11, 14:03
תן לי היום אופל GT כזו.... בשביל אחת במצב מקורי וטוב אני מוכן שכל ליגת העל תרד לליגה ז'.

BackDoorMan
06-12-11, 14:27
כשהייתי נער המכונית הזו היתה מכונית החלום הישראלי שלי, עמדתי מרותק ובוהה חצי שעה מול הצהובה, אח"כ השחורה עם הנשר על מכסה מנוע, ואח"כ הכתומה בירושלים עם מדבקת ה NRG שהיתה שייכת לזוהר ארגוב באחד מגילגוליה הרבים, בעליה הצעיר זיעזע אותי כשהצהיר על כוונתו להתקין דלתות מספריים במקום המקוריות, רק בשלב יותר מאוחר גיליתי כי למרות הביקורות הפושרות מדובר במבנה מנוע קידמי-מרכזי, אבל אז נתקלתי במירוץ הראשון באשקלון ברנו 5 טורבו 2 לבנה עם כסאות אדומים והתאהבתי בגוצה הצרפתיה
הרחבה במקום הגרמניה-אמריקאית ארוכת הגפיים.

דרור ברלי
06-12-11, 15:09
איזה ארוכת גפיים... בסה"כ מכסה מנוע ארוך. שיהי מקום למנוע אופל 1.9 ליטר ארבע צילינדרים מעפן. לפחות חיצונית, זה נראה כמו דגם מוקטן בקנ"מ 1:2 של הקורבט מהשנים ההן.
לא נהגתי ב-GT, סתם אני מאוהב בעיצוב שלה. יפהפיה אמיתית. אני מניח שאחרי שיפורים קלים היא גם תיסע לא רע.

לעומת זאת, בקורבט של תחילת שנות השבעים עם 420+++ סוסים כן נהגתי ולא מעט (תודה ליריב) ואני כבר אומר לך - כנראה שבאמת אין מה להשוות. המקור האמריקאי זה הדבר האמיתי. לא רק מרהיבה למראה, אלא גם ובעיקר - וואחד בהמה. וצריך גם להיות עירני בטירוף ולדעת לנהוג, כי אחרת תמצא את עצמך תוך שברירי שניות בסיטואציות לא נעימות...

BackDoorMan
06-12-11, 17:00
הבעיה שהאמריקאים לא יודעים לעצב מכוניות קצרות יותר מ 5 מטר, והקורבט על המיתלה האנכרוניסטי שלה משום מה אף פעם לא משכה אותי.
אני מקורב למועדון הקורבט ותמיד הצחיק אותי איך בגירסאות הותיקות הבעלים נוהגים על קצות האצבעות בפניות מהירות מפחד להרגיז את המפלצת הרדומה.

טל חסיד
06-12-11, 19:53
אכן כן קורבט זה הדבר האמיתי במיוחד עם גיר ידני וכן יש לה עוקץ בזנבה סטינגריי צריך לדעת לסובב אותה אחרת חוטפים עקיצה!!!

טל
52982

-->