PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילת דיפרנציאל אוטומטית אחורית לקאיה סורנטו מודל 2003 - 2006

אורי.ר
05-12-11, 21:23
שלום חברים,

קיבלתי דיווח שסוף סוף הנעילות (TF)הגיעו, יחד עם כול האביזרים הנילווים (כמו הקייס), הרבה מאד זמן מאז הפירסום הראשוני.

בע"ה נעלה תיעוד של ההתקנה לאתר עבור הדורות הבאים שירצו להשתתף בחגיגה.

לטענת קאיה יפו התקינו בעבר לסורנטו אחת שחורה מירושלים נעילה כזו, שמח להיות אחד "הפיונירים" שיתנו חוות דעת מיד ראשונה לחברים באתר.

ההתקנה נקבעה למחר בבוקר ,תאחלו לי בהצלחה שלא יהיו פישולים.

hadtomer
06-12-11, 20:05
היי אורי, תתחדש!

הבנתי שנושא הנעילות לסורנטו התעכב הרבה זמן בגלל קושי באספקת הקייס. גם אני שמעתי שהנעילות הגיעו.

לגבי הרכב השחור- שייך לבחור שעוסק בתעופה. הוא גם שינה את הגריל של הרכב. כשהוא התקין את הנעילה אז עלינו את המשלט עם האוטו שלי ועם האוטו של אריאל. הבחור עם הסורנטו בא בגישה של "עם סורנטו אפשר לעבור היכן שעובר טריוס ואולי טיפה יותר, אז תכינו רצועות", ואז עלה בלי בעיות (שזה בעצם מה שעושה כל רכב נעול במשלט...) הבחור היה בהלם מהשינוי. הוא לא הפסיק לחייך. הבנתי שהוא עלה כמה רמות ברמת המסלולים שהוא עושה. אם וכאשר תרצה לצאת קצת לבדוק מה הנעילה עושה, תעשה טלפון. קפה נח'לה עלי.

אורי.ר
06-12-11, 22:11
תומר שלום,

מודה לברכה, הייתי התקנתי והתחדשתי, התחושה הפנימית של סיפוק, לעומת זאת צריך להתרגל לכול הפיצוצים , התיקתוקים והפירפורים שבאים עם הנעילה.

רוצה גם להודות לדורון , אריאל ואבי ממוסך קאיה יפו.

אשמח לקבל הצעתך, הייתי רוצה לבחון את הנעילה. לגבי הקפה אני כבר יכול להריח את הארומה שלו , בנוסף שישיה בירות קרות עלי.

בעקרון אני פנוי בימי שישי. ביום שישי הקרוב (אם לא יד גשם) משעות הצהריים המאוחרות משהו בסביבות 15:00. שבוע אחרי זה מהבוקר.

לגבי טלפון אשמח עם תשאיר לי הודעה בפרטי שאוכל לבדוק אתך מתי יכול להתאים (בעיקר לך)

הנייד שלי 4972309 - 054

בכול אופן תודה על ההזמנה מחמם את הלב.

אורי.ר
14-12-11, 19:43
סרטון קצר שהכנו בעת התקנת הנעילה.

http://www.youtube.com/watch?v=efuSh8odwd4

-->