PDA

צפייה בגרסה מלאה : פגוש מתכת

idosit
05-12-11, 22:07
לאחר עלילות עצובות שעברו על פגוש הפלסטיק הנוכחי,
מתחיל לפנטז על פגוש מתכת.

מס' שאלות לגבי המשמעויות , אם ישנן :
עלות [ כולל הרכבה ], משקל, צריכת דלק, חסימת רדיאטור והתחממות, צבירת בוץ, איך בכלל הדבר הזה עובר טסט, האם אין כאן מפגע בטיחותי ?

תודה

אלי ספרן
05-12-11, 22:18
ערב טוב!
ברשותי טראנו קצר עם טמבון קדמי
טמבון במקרה שלי אספיר ניתן להשיג משומש בסביבות 2000,2500 ש"ח (יש לו הכנה לכננת )שלשם זה הטמבון מיועד
1. משקל גדול על הפרונט.
2.לא משנה הרבה בצריחת דלק המשקל משפיע,
3.אין בעיות היתחממות כלל ,לא מפריע /משפיע על הרדיאטור
4.טסט ללא בעיות וללא אישורים האישורים נדרשים באים אתה מוסיף כננת ואז זה צריך להירשם ברשיונות רכב
5. מפגע בטיחותי רק במי שאתה דורס/נכנס בו הרכב שלו יתפרק(ראה וו גרירה )

mightyaad
06-12-11, 19:21
כשאתה מתקין פגוש מתכת שמחובר ישירות לשלדה במקום פגוש פלסטיק אתם בעצם מעביר את המכה ישרות לשלדה.
תחשוב שאתה פוגע באבן, אם היה פגוש פלסטיק הוא היה סופג את המכה והשלדה לא הייתה מושפעת. במקרה של פגוש ברזל המכה בעצם מועברת ישירות לשלדה.
ברוב המקרים זה לא עושה בכלל נזק אך חשוב להזהר מאחר ופגוש מתכת עושה רושם שהוא מגן על הרכב וזה בעצם בדיוק ההפך.
כנ"ל גם בתאונות למיניהם (חס וחלילה), ראה מקרים פה בפורום של מגן חזירים שנפגע בתאונה ופשוט עיקם את כל השלדה וגרם לטוטאל לוס במקום.

נקודה נוספת היא הולכי רגל/רוכבי אופניים וכו' למיניהם. פגיעה באחד מהם חס וחלילה עם פגוש מתכת גורמת לפגיעה חמורה ואף מוות.
מה שלא תמיד קורה עם פגוש פלסטיק.

אני בעבר גם רציתי לשים פגוש מתכת אך החסרונות לדעתי עולים על היתרונות.
אבל זו רק דעתי.

אם אתה דבק בעניין תחשוב על לחבר חוליה חלשה זולה כלשהי שתשבר בעת מכה בעוצמה מסוימת ותחסוך לך נזק לאוטו ולכל דבר אחר שיבוא במגע עם הפגוש.

אייל שמואל
06-12-11, 21:20
הפגוש ממתכת הקדמי מחובר בדיוק למקום שמחובר המקורי אז אין בעיה של " מכה ישירה וכד..." לא מוסיף לי צריכה של דלק אין בעיה של חסימת רדיאטור , עובר טסט ללא בעיה ושומר על הרכב בשטח ובזמן תאונה

בקיצור מומלץ

שגיא S
07-12-11, 08:48
אם אתה עם ג'ימני..אז אולי תחתוך/תקצר את הפגוש פלסטיק הקדמי..לדעתי זה הכי יפה ופרקטי לרכבים האלו.

Pilon
07-12-11, 10:35
מסכים עם שגיא.
אם אין לך כוונות להתקין כננת, חיתוך הפגוש היא אופציה בריאה יותר.
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=33183&page=1

אם בכל זאת פגוש מתכת, תשקול את הבנייה של מורי. לדעתי הפגוש היפה ביותר היום.
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=50741&

-->