PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בחילוץ (ZX16V )

BackDoorMan
06-12-11, 12:52
זהו, אז למי שלא זוכר (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=42906&page=3&highlight=ZX16V) , ה 16V הושחלה במבצע הנדסי מורכב וארוך לחצר בסיועו הנדיב של דרור, המשימה להעביר אותה 5 מטר לצד המוצל נכשלה ונדחתה.
הערב החל לרדת ודרור היה חייב לחזור לעבודתו, אז ויתרתי ובמילא לא רציתי להעמיד אותה שוב בתוך אדמה שהופכת בוצית בגשמים.

בינתיים הספקתי לרצף את המקום המיועד לה בבלטות מדרכה כבדות, בטיפשות מסוימת שכחתי את אזהרת הרופא מהנפת משקלים מעל 15 ק"ג והנזק
המאיים על הראייה ועשרות הבלטות שוכבות עכשיו בהמתנה לגברת חסרת הלב שתגולגל עליהן.

הבעיה: אני זקוק לכננת ידנית ואיזה רעיון לקבע אותה בקו ישר ומקביל לאוטו סרבן הגלגול.
גם קומפקסור נייד יעזור לניפוח הצמיגים.

למחלץ הנדיב מובטחת הפוגת אנטריקוט ושאר ירקות +קפה ממתכון סודי.

http://i223.photobucket.com/albums/dd162/zx16v/Home/ZX16V/P1000758.jpg

ishc
06-12-11, 12:58
מאיפה אתה בארץ?

BackDoorMan
06-12-11, 13:05
חולון.

דרור ברלי
06-12-11, 15:01
קומפרסור בשביל לנפח לך אויר בגלגלים זה ממש לא בעיה, רק שאי אפשר להיכנס לחצר שלך עם הג'יפ (זה היה פותר לך גם את בעיית הזזת האוטו...) יש לך מצבר בשלוף? אם כן, אני אקפוץ אליך.

זרקו
06-12-11, 20:00
יכול לבוא עם הרכב והמצבר שלי - לנתק ולהתניע.
יש גם קומפרסור.
אבל זה יכול להיות רק בערבים.

lizard
06-12-11, 20:30
מה יש מול לרכב? הכוונה מעבר לגדר והאם הגדר מאפשרת מעבר כבל? אם כן, שיעמוד מולך ג'יפ עם כננת ושימשוך את הרכב לחלק המוצל.

דרור ברלי
06-12-11, 20:41
אין מאיפה להעביר כבלים או להיכנס עם ג'יפ לחצר הזו, למעט עם גלגלות דרך השיחים לרחוב, אבל הרחוב הזה צר ויש בו תנועה כל הזמן, ובאמת אי אפשר לחסום אותו.
דרושה כאן כננת ידנית בלבד או כמה גברתנים שיכולים לבוא ולתת יד בדחיפה - פשוט כי האוטו הזה מרגיש כבד בטירוף ומסרב סתם ככה להידחף על ידי זוג ידיים אחד או אפילו שני זוגות ידיים... לא יודע למה. הבלמים שלו לא תפוסים או משהו כזה. זו היתה קריעת תחת לא נורמלית להזיז אותו בדחיפה. למעשה, הרבה יותר קל לדחוף סופה על ארבעה פנצ'רים מאשר את ה-ZX הזו.

BackDoorMan
06-12-11, 21:31
לא יודע אם סופה מפונצ'רת מתגלגלת יותר קל מה ZX16V, אבל עם צמיגים נפוחים הופתעתי לגלות עד כמה היה לי קל לדחוף את הסופה שלך.
אני מתחיל חשוש שגם כננת ידנית לא תצליח במשימה.

דרור ברלי
06-12-11, 22:40
אני מאמין שארבעה גברים חסונים יצליחו לדחוף את הסיטרואן הסרבנית.

קודם כל, צריך לנפח הרבה אויר בצמיגים. תתארגן על מצבר כלשהו, אולי מהסיטרואן השניה?... אני יכול לקפוץ אליך עם קומפרסור ביום שישי בבוקר, נדחוס 40-50 PSI לתוך כל גלגל וננסה שנינו לדחוף. לא ילך? תצטרך להזעיק עוד כמה זוגות ידיים. הבעיה שלי היא שאני לא יכול להישאר הרבה זמן. יש עוד כמה תכנונים בלו"ז...

BackDoorMan
06-12-11, 22:45
מצבר זה לא בעיה, אם הכבל חשמל מספיק ארוך (אני אחנה את ה 1400 קרוב לשער) אפשר גם בלי לפרק, אבל אם צריך אפרק.
מקווה שיום שישי יהיה יבש.
הבעיה שאני מנוע מהפעלת כוח שקול להרמת 15 ק"ג ומעלה (רשתית בסכנת קריעה)

BackDoorMan
08-12-11, 09:03
אז אין כננת ידנית להשאלה ??

-->