PDA

צפייה בגרסה מלאה : שוב פעם עזרה (עזרה באיתור תקלות נעילת בולסטר, בבקשה לכתוב כותרות ענייניות)

david4runner
07-12-11, 12:38
טוב כשמנסים לחסוך מתחיל הכאב ראש!
היה לי זמן משום שהגיפ עמד, התקנתי בעזרת גיסי {בעל מוסך } את הנעילה בולסטר, ניבדקה על שולחן העבודה עבדה פיקס +קומפרסור שעבד והפסיק כעבור מ"ס שניות,תקין עד כאן.
הקייס ניקדח הושחלה הצינורית הוברגה, חזר והורכב לרכב .
כעבור שבוע [עובדים אין זמן] שילמתי לחשמלאי רכב [שכן] פדנט רוסי עובד נקי ומסודר להתקין את הקומפרסור ,פועל יוצא אויר ,
1]הקומפרסור לא מפסיק.
2]אין נעילה !
3]בדקתי בריחת אויר מהצינורית שמתחברת לקיס,אין.
4] כמה זמן\ שניות צריך לעבוד הקומפרסור ומה הסיכוי שהיונית נישרפה.
אמור לצאת שמן מצינור האויר? לאחר שבדקתי בריחת אויר ,פירקתי את הצינור מהקיס ויצא קצת שמן!

טל חסיד
07-12-11, 14:00
או קי ניסית לחסוך אם גיסך (כמה נעילות הוא הרכיב בעבר?), עכשיו המלצתי פנה למי שמכר לך את הנעילה (היא חדשה) כלומר היבואן והוא יעזור לך בפיתרון הבעיה, אולי משהו לא נכון עשית בהרכבה או פגם בנעילה.

טל

asafk
08-12-11, 00:49
אם יוצא שמן מהצינור, יש בעיה. (לא, לא אמור לצאת שמן)
אם המדחס לא מפסיק - או שהיוניט לא תקין, או שהוא לא מחווט נכון, או שהאוויר הולך למקום אחר (השסתום לא נסגר)

אם לא מנסים ולא טועים - לא לומדים.

אסף.

david4runner
14-12-11, 10:41
קודם כול אסף תודה רבה הכול תקין , הבעיה באמת היתה היוניט היא לא חוברה כלל ,חשמלאי טוב אך לא הכיר את תפקיד חוטי "הספייר"
ולמי שרוצה לדעת חסכתי פה הרבה כסף ולא התפשרתי גיסי מוסכניק מוכר ומומלץ ואני סומך עליו בעניים עצומות ,אמין כשהוא לא יודע הוא פשוט אומר לא יודע ,
ביגלל זה החלק החשמלי פניתי לחשמלאי רכב, ולא תמיד מתקין מורשה אמין בלי לינקוב בשמות ,פניתי לאחד בשביל בעיית היוניט והדגשתי יוניט ואותו בעל מוסך מורשה שמתקין את אותם נעילות דרש בלי ליבדוק 1500 ש"ח!!! כי אולי ה"שימסים" לא מורכבים טוב.
בקיצור אם לא מנסים ולא טועים לא לומדים וכימעט נעקצים!
תודה לכולם.

david4runner
14-12-11, 10:48
סליחה כמובן אם חלילה פגעתי בדרך עקיפה אחרת בחברת בולסטר, שהיו מאוד אדיבים ואנושיים ועזרו מאוד, כול " התקלות " הקטנות לאורך הדרך היו כתוצאה מלהט הרגע וחיפזון שלי ולא אף אחד אחר.

david4runner
19-12-11, 12:08
יום שישי האחרון עשינו נסיעת מיבחן בשטח שליד מחלף אייל עעעולללללללללללללםם!!! אחר כאילו החלפתי רכב, וזה רק נעילה אחורית בלי בולמים והגבהות , חבר שהיה איתי נהג על סוזוקי ויטרה נעולה לוקרייט, איזה שוני ופריוילגיה לנטרל וליבדוק את מיגבלת הרכב ואז לעבור את אותו מיכשול בלי בעיה ממש תענוג שווה כול שקל וכול דקת עבודה.

-->