PDA

צפייה בגרסה מלאה : ויגו 2011 -החלפת מנעולים ושינוי קידוד בעיקבות גניבת מפתחות

המשוטט
08-12-11, 10:28
כמאמר הכותרת ,איך ניתן להחליף את המפתחות ולשנות קידוד בלי לימכור כליה?

או רק להחליף מחשב כמו שהוצע לי?

תודה

אביחי
Sent from my I1

tzagi
08-12-11, 10:35
אם יש לך לפחות מפתח אחד
תריץ חיפוש, כתבתי על הפיתרון
אם לא,
חזרה למכירת הכליה.

המשוטט
08-12-11, 10:42
היי ג'ו ,
הפתרון הנ"ל לא טוב לי כי יש מפתח שמתרוצץ חופשי ,ואני לא ממש סומך על המערכת איתור שתמנע גניבה.

תודה בכל אופן.
Sent from my I1

איציק - 4X6ZH
08-12-11, 14:04
בדרך כלל יצרני המערכת מאפשרים מחיקת מפתח בודד ( ואז אתה יכול למחוק רק המפתח שנגנב )
או מחיקת כל המפתחות ותיכנות מחדש .
כמובן שבמידה ויש מפתח בידי הגנב הוא עדין יוכל לפתוח את הדלת אבל לא הניעה את הרכב
הפתרון לפתיחת דלת הוא החלפת מנעולים

איציק

תומר א.
08-12-11, 20:53
כל גנב מתחיל יודע לפתוח דלת.
גנבים רציניים באים עם סט מחשב+לוח שעונים+מפתח משלהם

tooshey
08-12-11, 20:56
תבדוק האם גניבת המפתחות יכולה להחשב כמקרה הביטוחי בביטוח הרכב המקיף או כל ביטוח אחר שיש לחברה.
אולי תוכל לחסוך את הכיליה ליום אחר...

בברכה,טושי

חנן-ג'יפולוג
09-12-11, 05:31
כמו שכבר נכתב כאן ע"י תומר, יש לגנבים "סט פריצה" (או מחשב מנוע שהוסרה ממנו תכונת האימובילייזר באחת ממעבדות מחשבי הרכב הרבות שפזורות בארץ) שמאפשר להם לגנוב את הרכב למרות כל הקידודים המתוחכמים של יצרני הרכב. מה שסטנדרטי, גם נפרץ באופן סטנדרטי ע"י גנבים סטנדרטיים. בשניות.
בנה לך מע' הגנה חלופית, לא סטנדרטית. אפילו ההגנות המטופשות ביותר כמו ברז דלק או חשמל עוצרות במקרים רבים גנבים, אלא אם כן מדובר בגניבה מיוחדת, מוזמנת. הגנבים לא מתעסקים עם אבחון תקלות. הם פשוט באים מוכנים מראש למערכות מיגון סטנדרטיות.

ד ו ר ו ן
09-12-11, 07:42
המפתח אבד או נגנב?
אם הוא נגנב אתה בנקודת יתרון יחסית מול הביטוח.

אלי טמבור
09-12-11, 10:18
בוקר טוב וחג שמח .........

א.שכפול מפתח נוסף [מפתח עם שלט ] 850 שח

ב.שכפול מפתח נוסף ללא שלט 300 שח

ג.שינוי מנעולים מכאני בכל המנעולים דלתות ןסוויץ 800 שח

ד. מחיקת מפתח שאבד כולל שינוי קוד אלקטרוני בכל המפתחות

ה. תקבל בסופו של עיניין 2 מפתחןת שונים מהמקורי אחד חדש ואחד קודם שונים בקומבינציה המכאנית והאלקטרונית ממה שהיה .

כוס קפה ללא עוגיות ללא חיוב
אני מקווה שכליה לא תצטרך למכור בשביל מפתחות

בהצלחה ............

המשוטט
09-12-11, 12:05
ראשית תודה לכלל העונים ,נתתם כיוון מעודד....
האם חברת הביטוח מכירה בגניבת מפתחות כאירוע ביטוחי או שלא שווה להפעיל בשל העליות הנמוכות (כפי שמסתמן)?

אלי טמבור ,איפה אפשר לבצע את השינויים שאתה מציע? הבנתי שנושא הקידוד בויגו 2011 עדיין בעייתי.

אביחי

Sent from my I1

ד ו ר ו ן
09-12-11, 23:35
כשניסו לגנוב את הגמל לקחו איתם את הצילינדר, כנראה מתוך רצון לחזור עם מפתח משטכפל.
בהתחלה הביטוח רצה להחליף רק צילינדר אחד ולהשאיר אותי עם 2 מפתחות שונים, אחרי הבהרה קצרה שאולי כדאי להם לשלם על החלפת כלל המנעולים כולל סוויץ' מאשר לשלם לי על רכב שלם הם הבינו את הפואנטה וכיסו את ההחלפה.

-->