PDA

צפייה בגרסה מלאה : העלאת תמונה לפרופיל האישי

zviki
08-12-11, 19:39
העברתי תמונה מהמצלמה למחשב- ותקין. ניתן לראות את התמונה ע"י כניסה לפרופיל האישי. התמונה אינה מופיעה לאחר שליחת הודעה. ערכתי שוב ומקבל: יש להקליד את כתובת התמונה ,כמה נסיונות הקלדה [כתובות האתר, zviki , ] ומקבל INVALID FILE , נא עזרה בנדון, תודה.

נמרוד
08-12-11, 20:32
רואים את התמונה שלך בפרופיל האישי. אולי אתה מתכוון לסמלון שמופיע תחת השם שלך בכל הודעה? יש סמלון ויש תמונה בפרופיל. שני דברים שונים.

zviki
08-12-11, 21:48
הכוונה לסמלון מתחת לשם ומעל תאריך ההצטרפות, תודה

meir alony
08-12-11, 22:52
שים לב למגבלות גודל התמונה
ודבר שני כתובת התמונה במחשב שלך לא תעלה לעןלם.
או כתובת תמונה באינטרנט או העלאת תמונה רגילה ב- עיון

zviki
08-12-11, 23:29
אז בתכלס, מה עושים? [שלב אחרי שלב]

BackDoorMan
09-12-11, 00:24
התהליך לא מסובך בתנאי שהתמונה עומדת בדרישות הדרקוניות פה על מימדים.

בפורום:
1) בחר בהגדרות (למעלה ושמאלה ).
2) חפש בצד ימין של המסך בתפריט האנכי : "עריכת סמלון".
3) בחר בהעלאת התמונה מהמחשב, נווט לתיקייה בה נמצא קובץ התמונה ובחר בו.
4) בחר ב- "שמור שינויים".

ב"צייר":
לכאורה העסק פשוט, אבל ברוב המקרים צריך להקטין את התמונה לפני העלאתה.
בעיה נוספת : הפרופורציה ע"פ הדרישות בפורום לא הגיונית, 100:200 פיקסלים אומר יחס של 1:2 כשבד"כ תמונות מצולמות אאל"ט ביחס של 3:4 או 16:9.
התוצאה : תצטרך להקטין את התמונה יותר מהנדרש על מנת לשמור על היחס המקורי.

אז מה עושים ?
נניח שיש לך במקור תמונה של 500X400 פיקסלים,
אתה פותח את התמונה בעורך פשוט כמו ה"צייר", בוחר בתפריט ב "תמונה" ומקטין באחוזים זהים את האורך והגובה.
(בעקרון אפשר לכתוב משוואה פשוטה לחישוב אחוז ההקטנה ואם תהיה דרישה אנסח אותה)
אבל כדי להגיע לתמונה עם 100 על 200 פיקסלים לכל היותר, תצטרך להקטין את התמונה המקורית פי 4 ! יענו 20% מהמקורית,
כלומר תקבל תמונה של 100 על 125 פיקסלים.
כעת שמור את התמונה בפורמט JPEG,
בדוק שלא עברת את מגבלות הזכרון (בד"כ זה לא יקרה בגלל הדרישה למינאטורות המגוחכות) והיא מוכנה להעלאה.

הנה העליתי לי תמונה חדשה בסמלון.

zagi
09-12-11, 10:18
BDM , לקח לנו זמן להתרגל לכינוי שלך ועכשיו אתה שם סמלון כזה ?:confused::rolleyes::rolleyes:

BackDoorMan
09-12-11, 10:48
יש סיפור ארוך מאחורי הסימלון הזה
ובעצם גם מאחורי בחירת הכינוי BDM שהחל גם בפורום אחר (שלא קיים יותר) יש סיפור.
אני רואה שבלי הסבר אנשים מאמצים כל מיני תיאוריות.
על כך יותר מאוחר.

zviki
09-12-11, 15:05
תודה לזה שבורח עירום מהדלת האחורית על שעזר לי בהעלאת התמונה

zagi
09-12-11, 20:34
כששלושה אנשים אומרים לך שאתה שיכור - לך לישון אפילו שלא שתית בכלל .

קפיש BDM ??

כמובן , הכל ברוח טובה ואני אישית חושב שאתה אחלה גבר ( עם שתי ידים שמאליות ....) :)

BackDoorMan
09-12-11, 22:08
אני כנראה צריך להבין שרוב האנשים נוטה להבין/לפרש דברים בדרך הנוחה להם, שהיא גם השגויה בד"כ ושנגזרת מדעותיהם, והכל הולך ומסתבך מכאן והלאה.

צ'מע סיפור ישן:
כשגרתי במעונות האלף בגבעת רם אי שם בשנות ה 80, גרה בחדר ממול בחורה בת-זוג של מישהו שיצא לי להתידד איתה שטחית בשיחות מסדרון מידי פעם.
הבחורה היתה רחוקה מאידאל היופי הנשי וגם לא התברכה באופי טוב כפי שהתחוור לי מאוחר יותר, אבל מאחר והקשר היה פרוזדורי לא היה על מה להצטער.

אחת החובות של סטודנט במעונות היא משמרת לילה, סיור לילי עם נשק פעם בכמה חודשים, באחת השמירות הללו שמתי לב כי באחת המעונות בהם יש חדרים במפלס נמוך מהשביל, נוצרה זוית ראייה למקלחות הבנות והערתי על כך לשותף לשמירה, מאחר ובאותה תקופה הסתובב מציצן במעונות שלא נתפס עדיין. אני אחזור אליו מאוחר יותר.

עם הזמן באותו ביתן נוצרה אווירה טובה בין כל הסטודנטים חלקם זרים שהגיעו לשנת השתלמות והיה מיקס מענין של אנשים, באחת המסיבות הקטנות שערכנו אצל אחד הדיירים
השתתפה אותה שכנה ממול, בשלב מסויים התעייפתי ופרשתי לחדר לישון או ללמוד, לאחר מכן (אותו לילה או ערב אחריו) פגשתי בשביל בין הביתנים את אותה בחורה הפעם מלווה ב2-3 גברתנים כולל קצין הבטחון של המעונות ונראתה די נסערת, אמרתי לה שלום והקצין ביקש שאכנס איתם למשרד ליד.
בפנים הוטח בי מבול האשמות מפי אותו יצור עלוב, מסתבר כי הטיפשה נכנסה לשירותים באותו ביתן (לא היו ביתנים מעורבים אז, והיה אסור רשמית לנשים לגור בביתן גברים)
ראתה זוג עיניים מציצות בה מעל המחיצה המפרידה, והחליטה כי אותו זוג עיניים משתייך אלי!
הראייה הניצחת מבחינתה היתה כי יצאתי מהמסיבה בדיוק באותו זמן שהיא פרשה.
לא עזרו לי כל ההכחשות, החשד ניטע בקצין הבטחון שהציע לי בידידותית מזויפת מבחילה וחצופה "להנמיך פרופיל", כלומר לא היו לו הוכחה אבל הוא
חיכה למעידה כלשהי שלי או התכוון להמעיד אותי בצורה נבזית בשלב הבא.

בסוף אותה שיחה ראשונה כשכבר שתקתי יותר משדיברתי, שאל אותי הקצין אם יש לי משהו לומר לבחורה ?
עניתי לה ב- "אם הייתי מציצן, לא הייתי בוחר להציץ לבחורה שנראית כל-כך גרוע כמוך." והסתלקתי.

בשיחה הבאה עם קצין הבטחון שהחל לחקור בענין הטיח בי אותו אדיוט כי שמע מאחד השומרים שאמרתי כי יש הזדמנות להציץ למקלחות הבנות במעונות,
והזהיר אותי שוב בהצעה להנמכת פרופיל וכי עינו פקוחה אחריי, "אתה על הכוונת שלי".

הבנתי שמשהו פה מסריח מאחר והמשפט שאמרתי לשותפי לשמירה באותו לילה היה בנוסח שונה לגמרי.
זה לקח כמה ימים וחקירה עצמאית משלי עד שהצלחתי לאתר את אותו בן-זוג לשמירה שאישר את חשדותי: הוא העביר את האזהרה שלי כלשונה לרכז מעונות האלף, ומשם
הנוסח עוות.

את הרכז הכרתי היטב מקודם והייתי מיודד איתו ולכן זעמתי עליו, ברגע שמצאתי אותו, אבל הבחור שעבר את המטח הראשון הגיב בהפתעה, נשבע לי
שלא העביר נוסח שונה, ואמר שיבדוק עם קצין הבטחון את הנושא ויחזור אלי.

בפגישה הבאה עם הרכז התברר לי שלאותו קצין ביטחון שהיה המאסטר-מיינד מאחורי עיוות הנוסח, אצה הדרך ולא יכל לחכות למעידה הבאה שלי שלא קרתה,
הרכז אמר לי שהוא מאוכזב מאוד מהתנהגות הקצין, ומכך שסיבך גם אותו בדברי שקר והאשמות שווא.
זה הספיק לי, כמעט... הפעם אני יזמתי את הפגישה במשרדי בטחון האוניברסיטה, אני חושב שאת הצעקות שלי עליו הוא לא ישכח, הפגישה הסתיימה בכך
שהפעם אני הצעתי לו "להנמיך פרופיל" ושיזהר, "אתה על הכוונת" אמרתי ויצאתי משם לתמיד.

אז שאותם 3 חבר'ה מ AA ילכו לישון.

zviki
09-12-11, 23:11
וזה מזכיר לי. ........................

גברת אחת גרה ליד תחנת אוטובוס פעילה מאד. במשך הזמן שמה לב כשכל פעם כשהיה מגיע לתחנה אוטובוס- הנהג היה משתמש באגזוז ברקס מרעיש וגורם לוויברציות באוויר עד כי הארון בחדר ה שינה שלה היה רועד נמרצות ומרעיש עולמות. נמאס לה, חיפשה בדפי זהב נגר, מצאה , התקשרה: שלום אני מדברת עם משה הנגר? כן גבירתי , מה אני יכול לעזור לך. תראה אדוני כל פעם כשאוטובוס מגיע לתחנה שליד ביתי - הארון בחדר השינה מרעיש עולמות , די נמאס לי , מקצר לי את החיים. טוב גברת אני בא אליך ופותר את הבעיה תוך 5 דקות. משה הנגר מגיע אליה, שלום גברתי איפה הארון ? בחדר השינה, טוב אני נכנס לארון סוגר הדלתות , כנראה הברגים רופפים אני אחזק אותם עם המברגה, רק מבקש ממך - איך שהאוטובוס מגיע תצעקי לי- משה !!!!!!!!! האוטובוס מגיע בכדי שאתכונן. טוב בסדר כנס לארון אני אצעק לך. נכנס.אופס , בעלה מגיע פתאום, שלום פרח שלי מה שלומך כפרה? מה באת פתאום יוסף ? לא מרגיש טוב הולך לישון. נכנס לחדר השינה פותח ת'דלת- רואה שם מישהו מכופף ומכווץ, איזו שרמוטה אישתי, מה אתה עושה בחדר השינה שלי יא מניאק !!!!!!!!!?????????? ואם אני אגיד לך שאני מחכה לאוטובוס- אתה תאמין לי ??????

תחסכו ממני שזה עתיק, אני יודע :D אבל מצחיק. אף פעם אי אפשר לדעת איך יגמר היום, או ,מאיזו דלת תצטרך לברוח

BackDoorMan
10-12-11, 10:15
זה עתיק ויש גירסה יותר מצחיקה:

גברת אחת ששכבה עם מאהב בביתה שמעה קולות מדלת הכניסה, "מהר, זה בעלי שהקדים להגיע מהמילואים, תתחבא בארון" לוחשת למאהב.
הבחור מזנק עירום לארון הבגדים והאישה מספיקה לטרוק את דלת הארון, אלא שהבחור העירום לא הספיק להכניס גם את אשכיו לארון שהדלת נטרקת עליהם והם בולטים כעת מהצד השני של הדלת.

הבחור המפוחד אוזר את כל כוח האיפוק ומצליח לא להשמיע קול.
הבעל נכנס לחדר השינה היישר מהמילואים עם המדים והרובה תוהה: "שולה, מה את עושה ערומה במיטה בשעה מוקדמת כזו?"
שולה : "אהה, היה לי חם",
הבעל סוקר את החדר עד שעיניו נחות על אשכי הבחור הבולטים מהדלת,
"ומה זה" ? אומר ומצביע עליהם.
"אהה...זה...זה..פעמון שקניתי שבוע שעבר"...
"הממםםם..פעמון ? אומר הבעל, מתקרב לדלת ומכה באצבע צרידה על האשכים, והמאהב שבפנים מחניק שאגת כאב.
"הוא לא משמיע קול" אומר הבעל, "איזה מין פעמון זה?" ונותן סטירה הגונה עם כל כף היד לאשכים, והבחור שעוד מעט מתעלף בפנים מצליח לסכור את פיו.
"לא יודעת" עונה האישה, "בחנות הוא צילצל".
"אולי הוא קצת חלוד" אומר הבעל, אוחז ב M16 ומכה באשכים בכל הכוח עם הקת...
המאהב החבול שלא יכול להתאפק יותר, פותח את הדלת, יוצא כשידו האחת אוחזת באשכיו הפצועים ושואג לבעל ,

"דינג דונג, דינג דונג ...יא מאנייייייייייייק !!!!! "

shmil
10-12-11, 10:44
נו, אז בסוף כן יצאת המארון....
:)

zagi
10-12-11, 13:26
וגם מסביר למה הוא שומר את הביצים קרוב ללב ...;)

-->