PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדירת מים לפנסים

עודדוש
19-01-05, 09:00
שלום
מדובר בפנס הקטן הקדמי שמשולב עם האיתות בסמוראי 93. נשרפה נורה וכשפתחתי ראיתי שכבה מכובדת של בוץ טרי ולחות שיצרו חלודה על בתי המנורות. האטימה ההיקפית בפנס גרועה והשאלה איך לשפר אותה? האם ניקוי המסילה ההיקפית ומילוי סיליקון יתן תשובה טובה? האם יש גומיות מובנות שניתן לרכוש במחיר סביר ונותנות אטימה טובה יותר? אולי רעיונות אחרים?
תודה רבה
עודד

אלון_ק
19-01-05, 21:20
הפנס הזה זוועה נוראית. הפתרון הכי טוב שחשבתי עליו הוא לקדוח בבודי ולהתקין איתותים בבודי, כמו בדגמים החדשים יותר.

כמובן, יש את האופציה השניה - תבנה פגוש נורמלי ושים בו איזה איתות שאתה רוצה. לי יש כבר את כל החומרים לקדמי ולאחורי יושבים אצלי, נשאר לי רק לבנות. מצאתי יופי של איתותים ב30 ש"ח (כולל בית, בקלית ופנס). גם יותר זול להחליף אותם אם משהו מתקלקל.

עודדוש
15-03-05, 08:46
שלום
תודה רבה אלון.
אני מתכנן פגוש חדש ורציתי קצת הכוונה לגבי אלו פנסים כדי לשים. אין לי שום מושג בנושא ואני לא יודע אפילו איפה לחפש ומה צריך להנחות אותי. אם משהו מכיר מקום באזור ת"א אשמח לשמוע.
תודה רבה
עודד

אלון_ק
15-03-05, 13:11
אני לא מכיר חנויות באזור ת"א, אבל יש יופי של פנסים נפוצים - אלו ששמתי בפגוש האחרון שבניתי. יש כאלו בשתי תצורות: אדום-אדום-צהוב (ברקס, חניה, איתות) ולבן-לבן-צהוב (חניה, לא יודע, איתות). הם עולים 30 ש"ח, כולל הבית והבקלית, אטומים מאוד מטבעם וניתנים לאיטום הרמטי פשוט מאוד. הם של ג'ון דיר (נפוצים גם בסופות ממוגנות), מגיעים עם הברגים בשביל ההתקנה, נראים טוב... אבל יש שם אור אחד מיותר. אתה יכול לשים שם נורה נוספת לחניה.

אתה גם יכול להכנס לחנויות חלקי חילוף ולשאול אם יש להם קטלוגים של אורות. יש אינסוף סוגים ומחירים, רק תקפיד לקנות משהו שיהיה זמין וקל להשגה, שלא תתקע אותו בסלע ואחרי זה תחפש 1/2 שנה אחרי עוד אחד.

יקיר גרין
15-03-05, 13:22
אלון, ב-30 ש"ח, תקנה עוד 2 שיהיה ...

-->