PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלת ליסינג: יונדאי I35 או פורד פוקוס?

elro
13-12-11, 11:00
כמו בכותרת, מה דעתכם, יונדאי I35 או פורד פוקוס (האצ'בק כנראה)?

chengreen
13-12-11, 11:15
אני היתי באותה התלבטות לפני חודש ובחרתי בפוקוס סטישין

אחרי יותר מ 5000 ק"מ אני מאוד מרוצה מהאוטו הוא מאוד נוח לנהיגה שקט ולמרות שהוא 1600 די זריז

הגיר הרובוטי מאוד מוצלח ואני אומר את זה אחרי 5 שנים עם C4 פיקסו

האיבזור הבסיסי מצויין וכולל דיבורית BT מובנית במערכת אם יכולת לחיוג קולי ועוד המון צעצועים

אם כבר פוקוס אז לדעתי רק הסטישין ניראית מעולה!!

חן

elro
13-12-11, 11:38
תודה על השיתוף.
הסטיישן (או הטורר ע"פ פורד :) ) גדול לי מידי.

sapog
13-12-11, 11:44
מבחינת פוקוס -
בסדאן תא המטען נוראי.
ההאצ'בק נראית מצויין.
הסטיישן הכי פרקטית (גם מגיעה עם השחרה של החלונות האחוריים).
(אגב, לפי איש המכירות היא ארוכה בשלושה ס"מ בלבד ביחס לסדאן)
מה שכן - משענות הראש במושבים האחוריים לא נוחים (כל גרסאות הפוקוס).

ה-I35 מרווחת יותר בפנים הרכב (מהתרשמות שלי)

בשורה תחתונה - הייתי הולך על פוקוס (האצ'בק ללוק או סטיישן לפרקטיות).

נימי
13-12-11, 13:41
אני בחרתי בפוקוס טורר בדגם הבסיסי עם מנוע 2 ליטר
הרכב מאוד מאובזר ומעוד נוח (גם מאוד חזק)
הבנתי מחבר שהיה בדילמה כמו שלך ולקח את הטורר 1.6 ליטר שה i35 יותר מרווחת (כמו שאמרו לפני) אבל עדיין הוא העדיף את הפוקוס

אם אתה אוהב כוח ברכב תיבדוק אולי אתה יכול להוסיף קצת כסף לליסינג ולקחת את הדגם 2 ליטר, ההפרש הוא 200 ש"ח לחודש +-

דרור ברלי
13-12-11, 18:41
יונדאי i35 יפה מאוד, בנויה טוב, מרווחת. מנוע 1600 חזק והביצועים מצויינים. תא המטען ענקי אבל הפתח שלו צר. מה מקלקל לה? הגה אנמי. לרוב הלקוחות זה לא קריטי, לי זה מאד חשוב.

לפוקוס הצ'בק אין תא מטען. זה יותר תא כפפות אחורי. בעיה אמיתית.
גם בפוקוס סדאן תא המטען קטן ורדוד. מאכזב מאוד בהשוואה לתאי המטען בפוקוסים הישנים.
בגדול - כל משפחת הפוקוס דור III מצויידת במתלה אחורי רב חיבורי שגוזל חלל גדול מתחת ריצפה, בגלל זה תאי המטען לא עמוקים.
חוץ מזה - זו מכונית נהדרת. אולי אין לה את ההגה הנהדר של הפוקוס דור ראשון וגם לא כמו של הדור השני, אבל בפני עצמו ההגה שלה עדיין טוב מאוד (הידראולי) וסוף-סוף יש לה מנוע 1600 חזק וגיר מצויין! הביצועים טובים וצריכת הדלק טובה משמעותית מהפוקוסים הישנים.

הפוקוס הנבחרת בעיני היא הסטיישן (טורר). לא ענקית מבחוץ, אבל נוחה, מרווחת, שימושית, וגם מתנהגת טוב יותר. למה? לא יודע להסביר לך באופן מדעי. זה כנראה עניין של חלוקת משקל. הטורר יותר מאוזנת ופשוט הכי מוצלחת. גם סוגיית תא המטען נפתרת, ויש גם אפשרות לגיר ידני (הידנית באה עם הגה חשמלי. למה? ככה. לא מבין למה. כמובן שההגה החשמלי פחות מוצלח)אם אתה לוקח סטיישן עם מנוע 2 ליטר (170 כ"ס) אז בכלל אין מה להשוות לשום דבר אחר. משפחתית הליסינג המושלמת?... יכול מאוד להיות.

nirs
13-12-11, 22:40
+1 לפוקוס

-->