PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה על מכונת כביסה?

סופת המדבר
13-12-11, 19:45
המכונת כביסה שלי גוססת עושה הרבה בעיות אני מעוניין להחליף אותה
אני מחפש מכונה של 7-8 ק'ג כמה שפחות דיגיטלית
יש דווקא טובות של אלקטרה ב1600-1800 ש'ח
מה כדאי עדיף מומלץ
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=746975

Tourist
13-12-11, 20:05
חייב להיות חדש ?

בדיוק אתמול הובלתי בשביל חבר מכונת כביסה בת 5 של חברת סימנס. המוכרת קיבלה מההורים מכונה דיגיטלית ומכרה את ה'ישנה' ב-200 ש"ח (!)
אני לא מבין גדול בפירמות, אבל כדאי להציץ גם ביד 2 לדעתי.

טלסקופ
13-12-11, 20:38
חייב להיות חדש ?

בדיוק אתמול הובלתי בשביל חבר מכונת כביסה בת 5 של חברת סימנס. המוכרת קיבלה מההורים מכונה דיגיטלית ומכרה את ה'ישנה' ב-200 ש"ח (!)
אני לא מבין גדול בפירמות, אבל כדאי להציץ גם ביד 2 לדעתי.

אם זה נתון לבחירתך, דוקא על סימנס הייתי מציע לוותר:
(מתוך ויקיפדה, וסיפוריה של סבתי...):

סימנס במלחמת העולם השנייה
כחברות גרמניות גדולות אחרות, גם סימנס שימשה בתקופת שלטון המפלגה הנאצית בשנים 1933 – 1945 ככלי ליישום מדיניות נאציונל-סוציאלסטית. בין היתר, הפעילה החברה מפעלים ובתי מלאכה בהם עבדו עובדי כפייה, חלקם היו ממוקמים במחנות ריכוז והשמדה. כך למשל במפעל סימנס אשר הוקם במחנה ההשמדה אושוויץ, הועבדו כ-100,000 אסירים ואסירות לאספקת חשמל למחנה. החברה שילמה לאחר המלחמה פיצויים למספר עובדי כפייה, ובשנים האחרונות עלו מספר תביעות כנגדה בנושא. ביקורת על החברה כיום מתמקדת גם במעורבותה בבניית כורים גרעיניים וביחסה לזכויות עובדים במספר סוגיות, כמו מכירתו (ב-2006) של חלק מחטיבת התקשורת לחברת המחשבים BenQ וסגירתה עקב כך.

BackDoorMan
13-12-11, 21:41
חבר קנה את ה LG עם הנעה ישירה מרוצה, גם שקטה.

Tourist
13-12-11, 21:52
סימנס במלחמת העולם השנייהכחברות גרמניות גדולות אחרות, גם סימנס שימשה בתקופת שלטון המפלגה הנאציתמסכים עם כל מילה. אני ככלל לא קונה גרמני (לא, זו לא הסיבה היחידה שאין לי מרצדס....)הבאתי את הסיפור כדוגמא למציאת מוצר איכותי בזול ביד2

סופת המדבר
13-12-11, 22:00
כמובן שחיפשתי גם ביד 2
אבל שם המוכרים לא רושמים את הכל וצריך להתקשר לכל אחד
ולהתחיל לשאול
וגם לא מצאתי כלכך מה שרציתי
בכל מקרה השאלה יכולה להיתייחס גם לישן וגם לחדש

מידבר
15-12-11, 03:02
לנו יש בלומברג מכנית בת 15. עדיין עובדת וללא סימני עייפות.
ללא שום תקלה למעט החלפת גומיות בתוף פעם אחת.

BackDoorMan
15-12-11, 09:43
כדאי לבדוק את נושא התוף, במכונות הטובות הוא מחובר עם צירים/מיסבים בשני צדדיו הלופתים אותו היטב.

-->