PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך המלצה לאתר איכסון קבצים גדולים.

BackDoorMan
15-12-11, 18:48
צריך להעלות קבצי וידאו בנפח 1 GB כ"א ובנפח כולל של כ 6-7 GB, בשלב זה אסתפק באכסון בלבד.
אם יש אתר שתומך גם בנגינה עוד יותר טוב.

tzagi
15-12-11, 19:15
רוב האתרים נותנים 2 גיג חינם, לדוגמה DROP BOX
יש המון אחרים, חפש FILE SHARING

BackDoorMan
15-12-11, 21:26
הבעיה שצריך לפצל את הקובץ לקבצים קטנים, 20, 50, 200 MB בד"כ
מצאתי את האתר הזה (http://www.yourfilelink.com/#), אין כמעט מגבלות אבל אין חשבון משתמש ואני לא יודע מה אקבל בסוף ההעלאה.

erezgur
15-12-11, 21:50
הירשם לפי הקישור http://min.us/rDLhVOC וקבל 11 גיגה של אחסון חינם (במקום 10 ברישום רגיל, כלומר 1 גיגה נוסף). כל חבר נוסף שתצטרף לאתר יזכה אותך ב-1 גיגה נוספים עד לתקרה של 50 (!) גיגה.

או לאתר המפורסם יותר, דרופבוקס, בקישור - http://db.tt/Pw3IjE2 וקבל 2.25 גיגה של אחסון חינם (במקום 2 גיגה ברישום רגיל) וכל חבר נוסף שתצטרף לאתר יזכה אותך ב- 250MB נוספים עד לתקרה של 8 גיגה.

לאחר הרישום באחד האתרים (או בשניהם), התקן בכל מחשב עליו אתה עובד את הישום שלהם לטובת גישה נוחה לאחסון הרשתי (ישנם גם ישומים לסלולר-חכם).

גילוי נאות - רישום דרך קישורים אלו מזכה גם אותי בתוספת נפח האחסון שרשמתי למעלה (1גיגה ב"מינוב" או 250 מגה ב"דרופבוקס").

ארז גור

BackDoorMan
15-12-11, 22:25
יש פה חוסר הבנה, הבעיה העיקרית היא לא במגבלה על הנפח הכולל, אלא במגבלה על גודל הקובץ להעלאה.
אני רוצה להעלות קובץ נפח 1 GB מבלי לפצל אותו ל5 או 20 קבצים.

עידו לוריה
15-12-11, 23:08
שימי אני רק שאלה , למה לעלות לשרת , לצורך שיתוף או לצורך אחסנה בלבד ?
עם לשיתוף אז מובן , למרות שבטוח יש דרך לקבץ קובץ של 1GB להרבה פחות .
עם לאחסנה אז עדיף על דיסק קשיח חיצוני ,וזה ממש לא יקר היום .

עידו

Tourist
15-12-11, 23:33
יש פה חוסר הבנה, הבעיה העיקרית היא לא במגבלה על הנפח הכולל, אלא במגבלה על גודל הקובץ להעלאה.
אני רוצה להעלות קובץ נפח 1 GB מבלי לפצל אותו ל5 או 20 קבצים.

באתרי 'דרופבוקס' ו'מינוס' אין צורך בפיצול הקובץ. זרוק את הקובץ לתיקייה והשאר את המחשב מחובר לרשת. הוא כבר יעלה.

פלוס נוסף שכדאי לדעת הוא שב'דרופבוקס' אתה יכול להעלות קבצים ואז למחוק אותם. לאחר המחיקה הם לא יתפסו יותר מקום בנפח אך דרך האתר תמיד תוכל לשחזר אותם. כך שבעצם ניתן לשמור הרבה יותר מהנפח המוצהר.

BackDoorMan
16-12-11, 00:13
הגירסה החינמית של דרופבוקס מוגבלת לנפח כולל של 2GB, לא רלוונטי.

עידו, המטרה היתה להעלות לאתר סטייל פוטובאקט עם נגן וידאו, כדי שהבחורה שנמצאת בניו-יורק תוכל לצפות ישירות מבלי להתעסק עם הורדה.
כך שדיסק לא יעזור, אצטרך בכל מקרה לצרוב ולשלוח בדואר רגיל.

Gilad
16-12-11, 01:34
תעלה פשוט ליוטיוב

GodsFather
16-12-11, 05:00
סרט בגודל של ג'יגה ? זה סרט ברמת איכות מאד גבוהה או לא דחוס... למה לך ? לא שאני רוצה לדחוף את האף (ויש לי אחד ארוך), אבל אולי הטכניקה אינה נכונה.

אם אתה רוצה להראות סרט למישהו/היא גם ברמה של HD, כפי שהציעו, יוטיוב עושה את העבודה ולא צריך קובץ בגודל של ג'יגה.

העלאה של ג'יגה גם יכולה לקחת לא מעט זמן ויש לך 6-7 כאלה... אבל זה שיקול מינורי.

הנה אתר שמתיימר לתת 10 ג'יגה חינם -
https://www.cx.com/onlinebackup/?gclid=CIzl1JrMha0CFQhU4god1CKqSQ

לא מכיר אותו אישית.

גם TEAMDRIVE נותן 2 ג'יגה חינם והגודל עולה עם הצטרפות עוד אנשים והוא מאד נוח.

landY
16-12-11, 06:15
אמאזו s3

BackDoorMan
16-12-11, 07:53
לגבי האתר עם ה 10 GB נפח כולל, אין שום הצהרה על מגבלה לנפח קובץ להעלאה, אז כנראה שאין אבל ע"פ אחד המשתמשים התוכנה מתנהגת מוזר :

I would like to make a claim,Guys, a problem...Bug?When I'm uploading, the program simply stops sending. It does not crash, it just does not send anymore! I have to quit the program in windows task manager, and then open again for it continue uploading the files, until the next time That I'll have to close it again.Even after this hard work, I could send my 3.5 gb file.Again .... in my second computer I would like to sync those 3.5 gb. Absurdly the same problem also exists here. When I'm downloading those 3.5 gb, the CX has to close at windows task manager to keep working. Whats is the problem, some bug?

עידו לוריה
16-12-11, 12:06
שימי תחפש תוכנה לקיבוץ קבצי וידאו , זה יפתור לך את הביעה .
עידו

BackDoorMan
16-12-11, 12:47
שימי תחפש תוכנה לקיבוץ קבצי וידאו , זה יפתור לך את הביעה .
עידו

מה זה ?? פעם ראשונה שאני שומע על זה.:confused::confused:

zagi
16-12-11, 13:15
עידו התכוון לכיווץ קבצים , לא לקיבוץ , או שאני טועה עידו ....?

עידו לוריה
16-12-11, 16:15
כיווץ לא קיבוץ , נו הדיסלקציה משתלתת לפעמים ;)

עידו

zagi
16-12-11, 21:41
כיווץ לא קיבוץ , נו הדיסלקציה משתלתת לפעמים ;)

עידואם כבר התחלנו , אז כותבים - " הדיסלקציה משתלטת " ולא "משתלתת" , אבל אוהבים אותך גם כשהיא "משתלתת" :D

עידו לוריה
16-12-11, 23:12
אם כבר התחלנו , אז כותבים - " הדיסלקציה משתלטת " ולא "משתלתת" , אבל אוהבים אותך גם כשהיא "משתלתת" :D

שגיא זה רק מראה כמה אני צודק ;)

עידו

BackDoorMan
16-12-11, 23:14
תופעה, מכיר בחור מפורום אחר עם דיסלקציה כבדה, ברגע שהוא היה מתרגז השגיאות היו נעלמות כבמטה קסם.

torchak
16-12-11, 23:16
דווקא יש שיטות ל"כיווץ" וידאו - מה שאנשים מכירים כ"מקודדים", או למשל להוריד את האיכות של הסרט ואז הוא יישקול פחות. באופן עקרוני, קובצי וידאו לא נדחסים מי יודע מה בתוכנות כיווץ (בשונה מקבצים גרפים למשל). אם אתה מעונין להעלות קבצים בדול של 1 גי'גה, אני מניח שאתה צריך אותם באיכות מקסימלית ואז באמת אין טעם לנסות ולהקטין אותם. אני אישית לא הייתי מנסה להעלות קבצים כל כך גדולים. יש מספיק סיבות טובות שהעלאה תפסק באמצע ולכן כדאי לעשות את זה בחלקים קטנים.

נועם.

dudu
21-12-11, 10:41
www.wetransfer.com (http://www.wetransfer.com/)

העברת קבצים עד 2GB בלי להרשם ובלי לפצל

-->