PDA

צפייה בגרסה מלאה : שדרוג עמוד ענן- משהו מוזר

tagiv
16-12-11, 12:37
יש ברשותי תוכנת עמוד ענן שרכשתי במיטב כספי לפני איזה 3 שנים,
התוכנה היתה על גבי כרטיס SD רגיל,
מכשיר הGPS שהיה לי מסוג MIO התקלקל והחלטתי לשדרג, הסתכלתי באתר של עמוד ענן וקניתי מתוך הרשימה שם מכשיר QUE שתומך.
העניין הוא שלמכשיר הזה מתאים רק כרטיס מיקרו SD , התקשרתי למספר שמופיע באתר עמוד ענן כי רציתי שיחליפו לי את הכרטיס למיקרו SD כדי שאוכל להמשיך ולהשתמש בתוכנה שרכשתי בזמנו ונאמר לי שאהיה חייב לשדרג לתוכנה החדשה ושיש רק עם סימון שבילים ואין כבר עם מפה לבנה וזה יהיה בעלות של 350 ש"ח.
האם נראה לכם הגיוני שאני חייב לשלם עבור זה?
למה אני חייב לקנות פעמיים את התוכנה ? :mad:
מישהו נתקל בזה?
לדעתי זה ממש ניצול וסחיטת כסף ללא סיבה אמיתית, מדוע אני צריך לקנות פעמיים את התוכנה רק כי החלפתי מכשיר GPS???
כמובן שאי אפשר להעתיק את התוכנה מהSD הגדול למיקרו SD.

אשמח לתגובות בנושא.

תומר

lizard
16-12-11, 13:29
למה אי אפשר להעתיק?

tagiv
16-12-11, 15:19
זה מוגן נראה לי,
וזה בסדר גמור שאי אפשר להעתיק וזה מובן. אבל הייתי מצפה שמעבר מSD למיקרו SD לא יהיה בתשלום של 350. ( כי יש רק עם סימון שבילים )
הייתי מצפה לקבל פתרון אמיתי, שאקבל את אותה תוכנה שרכשתי בכרטיס מיקרו SD, גם אם אהיה צריך לשלם עבור הכרטיס עצמו,כרטיס 8 ג'יגה לא עולה יותר מ50 ש"ח. זה מחיר סביר לדעתי.

tagiv
16-12-11, 15:22
זה בדיוק הפוך,
למכשיר החדש יש כניסת מיקרו SD, התוכנה המקורית יושבת על SD רגיל..

אמנון
16-12-11, 15:26
צודק, הבנתי את זה אחרי שניה ומחקתי את ההודעה. אבל אז מצאתי את הפטנט המוזר הזה:

http://www.dealextreme.com/p/sd-to-microsd-transflash-card-converter-module-27001

53693 (http://www.dealextreme.com/p/sd-to-microsd-transflash-card-converter-module-27001)

tagiv
16-12-11, 15:29
זה נראה מעניין,
מישהו ניסה פעם משהו כזה?
אני מקווה שאין לתוכנה גם הגנה מול הפטנט הזה..

zerez
16-12-11, 16:16
זה נראה מעניין ונחמד אבל הכרטיס תלוי על כבל ולכן זה לא נראה לי יציב. אולי אפשר לקבע אותו ואז זה יהיה יותר יציב.

idanw
16-12-11, 16:24
תומר, תרים טלפון לשרות לקוחות שלנו ביום ראשון ובקש לדבר איתי. אני אמצא לך פתרון.

יואב ר
20-12-11, 14:00
שלום תומר,שוחחתי עם התמיכה ומתברר שהיתה אי הבנה. צור איתם קשר (1-800-379-800) והם יטפלו בזה. חג אורים שמח!יואב.

-->