PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך המלצה לויסקי טוב.

BackDoorMan
16-12-11, 19:04
במחיר נוח,
אז ככה, פגשתי היום מכר ישן שבמקרה עוסק בזיגוג, סיפרתי לו על שאיפותיי בתחום הגגות המזוגגים והוא הציע לתת לי כמות של פלטות מחוסמות שתספיק
לחיפוי שליש מהגג, ואולי בהמשך אקבל עוד.
הוא רק ביקש בתמורה בקבוק ויסקי טוב.
מאחר וידוע לי כי טווח המחירים של ויסקי איכותי יכול להגיע ואף לעבור את מחיר אוסף כל הפלטות, אין לי מושג איזה ויסקי נחשב כבר מספיק איכותי
בקרב השתיינים.

yes1952
16-12-11, 19:19
שימי ערב טוב
וויסקי זה עיניין של טעם
יש את הסינגל או המאלט=גלן מרנג'י או גלן-פידיש לא יקר
דרך כלל בארץ מאוד אוהבים את השיבאס ריגל שהוא בלנדד(תערובת)מאוד נחשב אצל אלה שבשבילם ג'יי בי הינו ה-וויסקי
השבאס אינו יקר והוא בהחלט תמורה נאה ומרשימה
בקבוק יפה ופיית מזיגה מיוחדת
מקווה שעזרתי
יוסי

wilco
16-12-11, 19:39
אל תקנה סתם. תשאל אותו מה הוא אוהב. בלנדד או סינגל מאלט. אם סינגל מאלו תבקש שיהיה ספציפי. אם בלנדד תשאל אות אם שיבס זה טוב ואם תקנה תקנה לו 18 או 21 רויאל סאלוט זה כבר נחשב ברמה מאד גבוהה. ואין קשר בין בלנדד שיבס לבין jb. שניהם סקוטש אבל שונים בתכלית בטעם וגם בשיווק. J&B משווק כוויסקי למסיבות שאני מניח שזה לא מה שחבר שלך מחפש.

בכל מקרה. אל תקנה את זה בארץ. תביא מהדיוטי הפרש המחירים יכול לקנות לך קרבורטור חדש :)

yes1952
16-12-11, 19:58
wilco ערב טוב
לא נפתח כאן דיון על סוגי הוויסקי כבר עשו זאת
אני מניח שלפי מה ששימי כתב-הוא התבקש להביא וויסקי טוב
אדם שמבין בוויסקי יציין מה הוא רוצה וכך גם יגדיר את שווי עיסקת החליפין
לי נראה שהאיש ששימי מדבר עליו הינו איש נחמד עם רצון לתת ולעזור ודרכו אינה כשל חובבי הוויסקי הכבדים-אתה אני מניח
אני זה בטוח
אז בו נסייע ולא נבלבל את מי שלא בקיא ברזי המשקה של ארץ האלים הסקוטיים
מה דעתך?
יוסי

wilco
16-12-11, 20:04
תחת ההנחות שלך אתה צודק מאה אחוז. אבל אולי ההנחות מוטעות? בכל מקרה אני בטוח שמה שכתבתי לא יבלבל אף אחד. הרי בסופו של דבר קונה הוויסקי יחליט מה לקנות ולא אתה או אני

שיהיה שבת שלום ניפגש על השביל
ניר

BackDoorMan
16-12-11, 20:12
אל תקנה סתם. תשאל אותו מה הוא אוהב. בלנדד או סינגל מאלט. אם סינגל מאלו תבקש שיהיה ספציפי. אם בלנדד תשאל אות אם שיבס זה טוב ואם תקנה תקנה לו 18 או 21 רויאל סאלוט זה כבר נחשב ברמה מאד גבוהה. ואין קשר בין בלנדד שיבס לבין jb. שניהם סקוטש אבל שונים בתכלית בטעם וגם בשיווק. J&B משווק כוויסקי למסיבות שאני מניח שזה לא מה שחבר שלך מחפש.

בכל מקרה. אל תקנה את זה בארץ. תביא מהדיוטי הפרש המחירים יכול לקנות לך קרבורטור חדש :)

21 רויאל סאלוט (http://www.winebar.co.il/product.asp?productid=1865&CatCode=8) ??????? יענו 1835 ש"ח :D
.
להביא מהדיוטי ?
לא נוסע לאמריקה ורסנו, אני כל שבתון אצל הקרובים שלי בפתח-תקווה, גם הם לא מגיעים לדיוטי.

דרור ברלי
16-12-11, 21:36
פערי המחיר בין הדיוטי פרי לחנויות בארץ הם בלתי נתפסים.

אני למשל אוהב גלנמורנג'י לסאנטה שרי-קאסק(סינגל מאלט טוב באמת , קצת מתקתק כי הוא מיושן בחביות שרי, ולא מהיקרים). האחרון שרכשתי בדיוטי פרי עלה 65$. בחינאווי משקאות במערב ראשל"צ דרשו על אותו בקבוק 1000 שקלים...

wilco
16-12-11, 23:17
ברור. זה מה שכתבתי. אם תלך להיי אנד תראה פערים ששקולים לשתי נעילות דיפרנציאל.

אבל זה לא כלכך מפתיע במדינה שבה טויוטה יאריס עולה מעל מאה אלף שח והדלק נושק לשמונה של לליטר ( לא לגלון. לליטר)

מה אגיד לך. מזל שהסיקס שלי לא שותה גלן מורנג׳י.

BackDoorMan
19-12-11, 18:05
הוצע לי BLACK BUSH ב 120 ש"ח ל 700 CC, מישהו מכיר ?

http://www.tosti.com.au/ebay/product_images/IM204213L-HS.jpg

שגיא S
19-12-11, 18:12
בקשר לשיבאס רויאל סלוט..יש מודעה על מישהו שמוכר יד שנייה, אולי תוכל להוציא במחיר משתלם. לפי מה שדרור אומר- אל תציע לו יותר מ65-70 דולר.

הוויסקי האהוב עליי הוא לגבולין 16.

יש לך בלאק לייבל שנחשב יחסית טוב

אם הוא אוהב מעושנים אז יש את קאול דה איילה (CAOL DE ISLA)

ג'נטלמן ג'ק - הסדרה היוקרתית של ג'ק דניאלס. גם לא רע בכלל.

רק לא גרנטס/בושמילס/רד לייבל/ וכדומה - שלא ייתן לך קרשים

BackDoorMan
19-12-11, 18:49
מה רע בבושמילס ? קראתי רק המלצות טובות על הבלאק-בוש...
ולגבי הרויאל סאלוט, הוא נמכר ביד 2 ב 800 ש"ח)ויש שם גם איזה הזוי אחד שדורש 40,000 ש"ח לבקבוק ישן.)
למה לי לשלם 800 ש"ח כשאפשר להביא עם מישהו שחוזר מחו"ל אותו בקבוק ב 130$ (http://www.wineglobe.com/chivas-regal-royal-salute-whisky-21-year.html) וזה במקרה שהייתי חורג מטווח ה 150 ש"ח ?

שגיא S
19-12-11, 18:55
מה רע בבושמילס ? קראתי רק המלצות טובות על הבלאק-בוש...
ולגבי הרויאל סאלוט, הוא נמכר ביד 2 ב 800 ש"ח)ויש שם גם איזה הזוי אחד שדורש 40,000 ש"ח לבקבוק ישן.)
למה לי לשלם 800 ש"ח כשאפשר להביא עם מישהו שחוזר מחו"ל אותו בקבוק ב 134$ (http://www.wineglobe.com/10200.html) וזה במקרה שהייתי חורג מטווח ה 150 ש"ח ?

בושמילס רגיל זה לא בלאק בוש...כמו שרד לייבל הוא לא כמו בלאק לייבל.

אם אתה יכול להביא עם מישהו שחוזר מחו"ל אז הכי טוב...

wilco
19-12-11, 20:32
הכי טוב להביא עם מישהו שחוזר מחול 134 דולר זה מחיר מצחיק לרויאל סאלוט. אפילו 800 שקל זה מחיר נמוך מאד. יותר מהדיוטי זה בטוח

BackDoorMan
19-12-11, 20:49
יש גם ב 99$ (http://www.ebay.com/itm/SALE-99-99-Saphire-Blue-ROYAL-SALUTE-21-CHIVAS-REGAL-WHISKY-700ML-DLUX-GIFT-B0X-/150713540153?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item23173a1e39#ht_2124wt_892).

דרור ברלי
19-12-11, 22:14
מה אתם רוצים מהבושמילס הרגיל? בדומה לג'יימסון הרגיל שגם אותו אני אוהב, זה אייריש וויסקי פשוט וטוב יחסית למחירו. מבין הוויסקים הזולים יחסית, מה שנקרא "ליומיום" או לטיולים, הוא בסדר גמור. ברור שהבלאק בוש טוב יותר, אבל זה לא חוכמה. בלק בוש ב-120 שקל זה מחיר טוב. לך על זה.

yes1952
19-12-11, 23:44
וויסקי טוב
תמצא אותו על כל ספינת דייג באירלנד
כמובן שלא בסקוטלנד
אני חושב שלמטרה אותה ציינת
הוא מתאים
יוסי

-->