PDA

צפייה בגרסה מלאה : דחוף !!!! עזרה במציאת גיפ חדש אחריי פג'רו 2500 דיזל ידני פתוח

levitsik
16-12-11, 20:54
הרכב משמש כרכב עיקרי
לסטודנט
דיזל או בנזין לא משנה
גם סוג הגיר לא משנה
עדיפות לקצר ובעל עבירות
תקציב של עד 60000
אשמח לחוות דעת על הפג'רו בנזין 3000
כגון צריכת דלק ואמינות ועלות החזקה !!!!!

יריב קלר ברוך
16-12-11, 21:28
מה דחוף?

שגיא S
16-12-11, 21:52
אני סטודנט, עם סמוראי נעול כפול....האחזקה הכי זולה שיש. אמינות גבוהה מאוד. גיר ידני, מנוע בנזין 1300.
יש קצר מאוד, יש ארוך שהוא קצת פחות קצר.

שלי משופר מאוד, אבל בתקציב שלך אתה יכול לקנות רכב הכי מדוגם שיש, ועוד להישאר עם הרבה הרבה עודף...

levitsik
17-12-11, 09:20
הדחוף הוא שהגיפ שלי נימכר ואני נישאר בלי רכב ואני מחפש משהו טוב אמין ושלא כל שני וחמישי להכנס איתו למוסך

reuvenk
17-12-11, 09:41
זה עדיין לא דחוף
אני מצטרף להמלצה של שגיא על סמוראי
אני מגיע למוסך יותר כדי לבקר מאשר לטפל באוטו ( חוץ מטיפולים שותפים שתלויים בקילומטרז'', ושיפורים שתלויים בסריטה האישית )

רמי גלבוע
17-12-11, 10:08
היי, איציק
מעניין אותי לשמוע חוויות תחזוקה של פג'רו כזה, ב-2012.

יש לי היום דיפנדר 110 ואני שוקל לחזור לפג'רו ברזנט, שבזמנו היה לי אחד ומאוד אהבתי אותו.

אבל - האמנם הוא לא אמין? "כל שני וחמישי"? בזמנו היה מעולה, אבל עברו כבר שנים (נגנב לי אחרי 3 חודשים!).
הדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה למכור דיפנדר אמין, ולהתחיל להוציא כסף על הפג'רו...
אשמח לתשובה קונקרטית, בכללי או בהודעה פרטית, או שתשאיר לי טלפון ואשמח לחזור אלייך

בתודה,
רמי גלבוע
0544-521519

ניר ל
17-12-11, 11:28
השונות בין כלי רכב מאותו דגם אחרי 10 שנים ומעלה על הכביש, היא כלכך גדולה, עד שכבר אי אפשר להשוות בינהם או להתייחס אליהם כאל אותו מוצר. מהיכרות עם פאג׳רואים שהיו בבעלות חברים - זה רכב בעל מכלולים אמינים מאד בסה״כ וחסר מורכבות טכנית או אלקטרונית. אז אפשר לומר שהוא הכי אמין שניתן למצוא בשנתונים אלו. אני מצאתי אוטומטי ארוך 98 מיד ראשונה עם 150 אלף ק״מ שטופל כמו שצריך בחלפים מקוריים ולא הוזנח, אני נוסע בו כל יום לפחות 40 ק״מ, ממשיך לטפל לפי הספר ומרוצה עד הגג. על הוצאות התחזוקה שלי ניתן לקרוא בפורום מיצובישי. לעומת זאת, רכב עם יותר מ 250 אלף ק״מ משנת 2000 נניח שנקנה מהיד הרביעית וטופל באופן לא סדיר, בחלפים תחליפיים - פילטרים, צינורות גומי, גומיות צירייה, משולשים, תפוחים, תושבות מנוע וגיר, שיפוץ גרוע של משאבת סולר/טורבו , יהיה רכב שונה לחלוטין ולא נאמן למקור. תחליפו את השם פאג׳רו לכל שם אחר ותקבלו את אותה תוצאה, מלבד דגמים שאינם אמינים גם במצבם המקורי...

שגיא S
17-12-11, 11:29
אני עם ראובן.

האוטו שלו לא רואה מוסך ממש. רק כשזה יזום ממני.
באמת לא קרה לי איתו שמשהו עבד פתאום והוא לא יכול לסוע, או שהוא לא מניע כי משהו הלך.

אולי אם אתה לא שם לב לסימנים מראש...זה יכול לקרות

levitsik
17-12-11, 21:03
לא יודע אחי עם הפג'רו שלי אני לא יוצא מהמוסך !!!!!!!
אם יש לך תשובה לזה אני ישמח

שמוליקו
18-12-11, 08:03
לא יודע אחי עם הפג'רו שלי אני לא יוצא מהמוסך !!!!!!!
אם יש לך תשובה לזה אני ישמח
חשבת להחליף מוסך?

levitsik
18-12-11, 17:04
הוחלפו 3 מוסכים הוגשה תביעה אחת לרשות המוסכים ו2 קלצים בחצי שנה מחפש רכב אמין
בנתיים זה הולך וזה בא ............הרכב נימכר בשעה טובה ועכשיו מתחיל המרוץ האמיתי
עזרה מה עם פג'רו 3000 בנזין מה הדעה ?!?!!??? עובד עצות מה עדיף פראדו אוו משהו דומה או פג'רו

שגיא S
18-12-11, 17:49
פג'רו בנזין אמין כעיקרון - אבל היום רובם די מכוסחים.

אתה צריך למצוא רכב במצב הטוב ביותר...אחרי 12 שנים על הכביש איך שהרכבים היו כחדשים כבר פחות משנה..אלא מה שנשאר מהם זה מה שעושה את ההבדל.
שוב פעם - אני אמליץ לך או סמוראי או ג'ימני.

levitsik
19-12-11, 15:07
הגיפ עבר בעלות החיפוש הקשה מתחיל !!!
אז מה אתה ממליץ ולא גיפ' קטן אניצריך משהו מאסיבי ולא צעצוע

levitsik
30-12-11, 07:52
טוב אחריי חיפושים קדחתניים נמצא רכש חדש פגרו קינג 01 3200 דיזל המון תודות לכל המגיבים

moshik999
30-12-11, 10:04
"לא יודע אחי עם הפג'רו שלי אני לא יוצא מהמוסך !!!!!!!
אם יש לך תשובה לזה אנ אשמח"

"הוחלפו 3 מוסכים הוגשה תביעה אחת לרשות המוסכים ו2 קלצים בחצי שנה מחפש רכב אמין
בנתיים זה הולך וזה בא ............הרכב נימכר בשעה טובה ועכשיו מתחיל המרוץ האמיתי
עזרה מה עם פג'רו 3000 בנזין מה הדעה ?!?!!??? עובד עצות מה עדיף פראדו אוו משהו דומה או פג'רו "

מהודעת המכירה שלך נראה שדווקא די התלהבת מהרכב שלך:

שנת 99 180000 אלףק"מ
מנוע מצויין אחריי החלפת קלצ'
גלגלים 31.10.5 שטח מלא מקסיס חדשים !!!!!!
מיגוני צד מיגון מנוע
מוגבהה 12.5 ס"מ הכי גבוהה בארץ
רכב מצויין
גג ברזט במצב טוב מאוד
חלון בגג עובד
מחיר: 35000 לרצניים בלבד
רכב נמכר עקב מעבר לנפח גדול יותר
מעוניין בהחלפה על מנוע 3000 בלבד

levitsik
30-12-11, 10:42
לא הבנתי מה הכוונה שלך ?? נהנתי מהרכב אין ספק אבל שילמתי בדם את כל ההנאה שהוא הפיק !!!!! התקלקל מלא אבל שהוא נסע לא היה אפשר לעצור אותו !!!!!!

-->