PDA

צפייה בגרסה מלאה : סופה במחיר טוב ובמצב נסיעה מושלם צריך למצוא עד רביעי !!!

ערן טרופר...+six
17-12-11, 13:30
לאחר הפסד של 15 אלף מתחת למחירון נמכר הטרופר .לא נורא חיים פעם אחת !!!

לעניינו סופה 92 ומעלה במצב טוב סגורה עם חלונות חשמל ממישהו שרוצה למכור לא להרוויח חבל מי שרוצה להרוויח ישאר עוד שנה או שנים עם הרכב מה שיוריד ערך \איכות הרכב מי שרציני וגמיש כיוון ה30K מקסימום 35K מי שמעוניין למכור לבעלים אוהב ודואג ( ערן artattoo ) שימשיך לזלול בנזין במקום לשבת בחניה ולחכות לפרייר ....רציני מאוד !!!!!

ערן קעקועים (רחובות )050-9003734

riko
17-12-11, 15:18
בסופות אין ירידת ערך - זה לא טרופר

omri_t
17-12-11, 16:31
ערן, סופה זה לא טרופר. אין מחירון ואין ירידת ערך הקשורה בזמן.
הסכומים שהצעת לדעתי בהחלט יכולים להביא אליך סופה יפה ובסיסית. רכב טוב להתקדם איתו.
אבל המפתח הוא סבלנות והרבה.
כתבת "עד יום רביעי"- זה הכי לא "רציני מאוד". זה אמוציונאלי..
ג'יפ טוב לטווח ארוך לא תמצא ככה.
הלחץ יביא אותך לסופה שתמצוץ ממך כל שקל ותתקע אותך בכל הזדמנות.
אולי זה ישמע פלצני, אבל אתה צריך למצוא את "האחת" שמתאימה לך.

זו דעתי.

ובכל מקרה, הבחירה טובה ונכונה ואני מאחל שתמצא את הכלי הנכון עבורך ותהנה ממנו!

six 4 life
17-12-11, 22:17
ולא לוותר על חלונות חשמל!

zviki
17-12-11, 23:04
ולא לוותר על חלונות חשמל!

עברתי כמה סופות בחיי, הסופה הנוכחית שלי היא הסופה הראשונה שמותקנים בה חלונות חשמליים. סוף סוף השתחררתי מסיבוב המנואלה בדלת הנגדית והכנה גופנית לביצוע המשימה עם ידיי הקצרות וכמובן שהעיניים לא יורדות מהכביש אפילו לא לאלפית השניה. העסק הזה הוא הנאה צרופה עבורי. שיפור משמעותי " בתנאי השרות", צ'ופר מובהק.

six 4 life
17-12-11, 23:55
ובכל מקרה זו אחת הדרישות חובה הראשונות שצריכות להיות ברשימה כשניגשים לחפש ולבדוק ג'יפ מפנק כמו סופה.
אני הייתי מחפש בכלל סופה עם חבילת ה PREMIUM עם הבקרת אקלים גלגל הגה מעור וABS אם כבר.

עוזי5555
18-12-11, 00:16
ובכל מקרה זו אחת הדרישות חובה הראשונות שצריכות להיות ברשימה כשניגשים לחפש ולבדוק ג'יפ מפנק כמו סופה.
אני הייתי מחפש בכלל סופה עם חבילת ה PREMIUM עם הבקרת אקלים גלגל הגה מעור וABS אם כבר.

שכחת את הסאן רופ וריפודי עור....חחח

zviki
18-12-11, 00:54
תסטלבטו חמודים שלי, על עייני ועל הראסי. זו הסופה האחרונה שלי לפני פרישה בעוד 25 שנה ותליית ההגה. אז מה, לא מגיעה לי קצת נוחיות,פינוק, לפני? ראבקום. יש לי אפילו מראה פנורמית - ממש שחיתות.:) ולא אדבר על מתלה היי טק לנייר טואלט.

e-sheta
18-12-11, 07:31
בחיפושי אחרי סופה בחודשים האחרונים ניתקלתי בסופה שאוליי תתאים לדרישות שלך ישאר לך עודף בתקציב שלך עבור טיפולי אחזקה מינימליים לדעתי
היא אטומטית מודל 1992 היא בצבע לבן היא פתוחה היא נוסעת ומניעה רוצים 27,000 ש"ח בעל הסופה כל כך אוהב אותה שהוא במהלך 3 שנים לא עשה שום טיפול אחזקה ברכב והיא עדיין נוסעת היא צריכה רק 2 טסטים לעבור ותמורת הסכום המבוקש היא שלך ,לפרטי הקנייה אני מאמין שתמצא אותה בלוח יד 2 בקטגוריית המחיר שציינתי, בהצלחה .

-->