PDA

צפייה בגרסה מלאה : ספייסר הגבהה לטראנו

natanbar
18-12-11, 11:05
שלום לכולם.
אני מחפש מידות לספייסר הגבהה לקפיץ אחורי לטראנו..שמעתי שקיים איפושהו ברשת..
אני יכול לחרוט בעצמי וחבל לי לשלם 500 + מעמ ... כנל לגבי ספייסרים להגבהת קבינה (בודי) האם יש למישהו את המידות?

תודה רבה לכולם מראש

revo465
19-12-11, 17:10
עם זה כולל כוון פרונט זה שווה

meir alony
19-12-11, 18:00
אתה יכול להשיג זוג ספייסרים מאלומיניום 5 ס"מ ב-250 ש"ח.
מקדימה מותחים את מוטות הפיתול ומבצעים כיוון פרונט.

אלדר
19-12-11, 20:53
שלום לכולם.
אני מחפש מידות לספייסר הגבהה לקפיץ אחורי לטראנו..שמעתי שקיים איפושהו ברשת..
אני יכול לחרוט בעצמי וחבל לי לשלם 500 + מעמ ... כנל לגבי ספייסרים להגבהת קבינה (בודי) האם יש למישהו את המידות?

תודה רבה לכולם מראש

לא מומלץ ספייסר לבודי.
לאיזה מידת צמיגים אתה מכוון? כיעם הגבהה של 2" אתה יכול להכניס 31".

natanbar
20-12-11, 15:54
קודם כל..תודה על התגובות..
לא זה לא כולל כיוון פרונט זה רק זוג ספייסרים מ"כתום"...(דרך אגב אפשרי לחרוט מאותו החומר בהרבה יותר זול כל מיני בוקסות למיניהם במקומות אחרים שעושים גיפור לגלגלים).
דבר שני: אני יודע שיש מישהו שמוכר זוג ספייסרים מאלומיניום ב250 אבל זה כבר נהיה פרנציפ של לעשות בעצמי(כל אחד והשריטה שלו.)
לעניין השלישי : אני יודע שלא מומלץ ספייסרים לבודי...אבל שוב..כל אחד והשריטה שלו..אם מישהו חרט בעצמו פעם ויוכל לעזור לי במידות/שרטוט לגבי שניהם אשמח מאוד...
ושוב תודה.
נ.ב מתכתי את המוטות ובכיוון פרונט הורידו אותם בהמון ..מסתבר שצריך גם לסובב טיפה את השיניים של המוט לפני...

natanbar
19-03-12, 16:59
תודה רבה באמת לכולם..בסופו של דבר פירקתי את הקפיץ לקחתי מידות וחרטתי ספייסר של 8 ס"מ ...מתחתי את מוטות הפיטול מקדימה ובזאת נגמר הסיפור (יצא הגבהה עצומה!! ולא עלה אפילו שקל!!)..לכל המעוניין המידות של הספייסר: קוטר חיצוני 130..אפשר גם קצת פחות.. קוטר פנימי 93 ...גובה: לפי רצונכם..אני עשיתי 8 ס"מ.. ועדית לעשות מגרעת של 4 ס"מ גם בחלק הפנימי וגם בחיצוני שישב בקפיץ ולא יזוז

shahav
21-03-12, 15:00
ברור לך שהרכב שלך כבר לא מסוגל להוריד רגל לבור, עכשו בכל בור קטן הרכב שלך כולו יטה או יתנדנד במקום להוריד רגל.

-->