PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניתי ג'יפ cj8s

eliu
20-12-11, 10:27
שלום לכולם
כמו שכתוב בכותרת קניתי cj8s לפני כחודשיים קניתי אותו מתוך חרמנות יתרה על ג'יפ למרות שרציתי מאוד סופה
אני לא מאוכזב מהקנייה שלי כל מה שניסיתי עד עתה עם הג'יפ הצלחתי ואני מבסוט עליו רצח
עכשיו אני רוצה לשפר אותו ולפני הבדיקה שעשיתי עירגול קפיצים וצמיגים 33 וגנטים 10 והגבהות ונעילות בסרן האחורי אני מגיע ליותר מ10000 שקלים
אנשי מקצוע הסבירו לי שהתמונה שאני רואה בראש של איך הג'יפ אמור להיות היא "סופתית" ביותר ושחבל להשקיע עליו את כל הכסף הזה ופשוט לקנות סופה כי אחרי הכל הסופה תמיד תיהיה חזקה יותר
אני פונה אליכם בדילמה קשה זו האם להישאר עם הcj או פשוט למכור ולהחליף לסופה
האם אחרי שאשפר את הcj אוכל למכור אותו ביותר מ30000-35000 שקל?

six 4 life
20-12-11, 14:03
אין קשר לסופה כשמדובר על פוזה, כל JEEP יכול להראיות גדול ומאיים עם 33, ג'נטים 10, והגבהה תואמת

כמה דברים-
1. אם אתה חושב על למכור שכח מעכשיו על להוציא אפילו שקל אחד על שיפורים על הסיקס הזה, פרסם אותו למכירה כמו שקנית אותו ונסה לצאת בנזק מזערי.
2. אם אתה מחליט להשאיר אין שום סיבה שבעולם שתשים את כל הדברים במכה ותשרוף עשירייה תוך שבוע. תתחיל בנעילה אחורית ולאט לאט משם תתקדם - כל זאת שוב, אך ורק אם אתה מתכנן להשאיר אותו לפחות לשנה שנתיים הבאות!
3. סופה היא רכב מוזרק ולהזרקה יש המון יתרונות לעומת הקרבורטור המקורי של הCJ (כח, יעילות, עבודה תקינה בשיפועים וכו) אבל גם אותו אפשר להחליף ביותר מוצלחים או אפילו לשתול הזרקה של סופה.

מכל מה שכתבת נשמע לי שקנית ג'יפ כמו שאתה אומר בהתלהבות בלי לדעת מה אתה באמת רוצה (ואני מניח שבחרת בסיקס כי הוא פשוט היה יותר זול), ואם זה באמת המקרה ואתה חושב על החלפה אני מציע לך למכור אותו איך שקנית אותו, להפסיד כמה שפחות כסף, ואחר כך לחפש לאט לאט את הסופה שאתה רוצה.

-->