PDA

צפייה בגרסה מלאה : עוד גנב מת :)

אור .ס.
20-12-11, 16:09
http://www.hnn.co.il/gallery16655.html

דרור ברלי
20-12-11, 17:05
כן ירבו וימותו כל הגנבים. ואם אפשר, שיהיה מוות איטי בייסורים.

אור .ס.
20-12-11, 17:13
לדעתי שיחיו בלי ידיים או משהו בסגנון זה אחלה, אבל גם מוות מתקבל בברכה.

ISF RACING TEAM
20-12-11, 17:23
הכול לטובה

eysham
20-12-11, 17:25
מי אמר שטויוטה אמינה...?.... :)

shay_love_off_road
20-12-11, 18:17
אויש!!! תענוג לעינים!

למה לעאזזל טישטשו את זה?

razzamataz
20-12-11, 18:40
ברוך שפטרנו!!! כן ירבו כאלו תאונות

talilim
20-12-11, 18:44
אני לא מאמינה שאני קוראת את מה שאתם כותבים......

tomer s
20-12-11, 18:48
כשיגנבו לך תתחילי להאמין..

אור .ס.
20-12-11, 19:01
חבל שלא מתו איתו עוד 4, אני אישית פותח הערב בקבוק לכבוד זה.
טלי, אין מה להאמין, אנשים פה יוצאים לעבוד, משקיעים מיטב כספם בג'יפ, בסוף הם חוזרים מהעבודה ומגלים שהג'יפ נעלם ואו פורקו ממנו חלקים, את כנראה לא נחשפת לזה היות ואת מחזיקה בטיריוס, מאחל שגם לא תחשפי וממשיך לקלל את הגנבים בכל בוקר ובכל שעה.

MR BIG
20-12-11, 19:04
אני חושב שעל כל גנב שמת , כולנו צריכים להתאחד , לעלות לקיברו ביחד , להצטופף סביב קיברו יחדיו... בדומיה....בשקט....ופשוט....- להשתין עליו!!!

gp1
20-12-11, 19:28
נותר לנו להסתמך על תאונות ומזליקו. הריי הבא שיעשה את מה ששי דרומי עשה , ייחטוף מהשופטים טוב טוב למען ייראו וייראו . כדי להרתיע את האזרחים מלקחת את החוק לידיים.
את המשטרה סירסו כבר מזמן. שוטר חכם ינפנף את האזרח , ולמה ? למה לעבוד קשה למלא ניירת להשאר שעות נוספות להתעסק עם חלאות . לקחת סיכון של תלונות על אלימות כנגד הפושעים , ואולי איזה תקופה בכלא על כך . ולבסוף הפושע משוחרר ע"י שופטי ישראל. למי שלא זכור ובמיוחד למי שלא מוכר . תזכורת : http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/142/252.html

לפחות שנצחק : http://www.youtube.com/watch?v=abC_3oHeqBg

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=_-7b3wPrJVo&NR=1

עוד גנב מת :)

יואב פולס
20-12-11, 19:34
על זה נאמר:
פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

shay_love_off_road
20-12-11, 19:42

תאמיני! לחבר גנבו סופה מלפני חצי שנה, אנחנו עד היום מפנטזים איך אנחנו תופסים את הגנבים ומבתרים את הגופה,

יש לבעלי סופות/לנדרוברים, וג'יפאים בכללי שנאה יוקדת כלפי גנבים מכל סוג דת גזע ומין

talilim
20-12-11, 20:25
לא, אני לא מאמינה
ומה עוד אני לא מאמינה זה שיש כאן אנשים שאני יודעת שיש להם שכל אבל הוא משום מה מתנדף כשמדובר בחומריות.
אתם אשכרה רוצים במותו של בן אדם בגלל שהוא גנב ??? בגלל שהוא הצליח לגנוב לכם את הצעצוע ???
גנב צריך למצוא ולהכניס לבית סוהר או משהו.גנב לא הורגים.יפה לך אתה עם ההצעה לחתוך לו ידיים.אז מה ההבדל ביננו לבין אירן ?
בעצם, אולי אנחנו כן במדינה חשוכה .

nirs
20-12-11, 20:29
אני חושב שעל כל גנב שמת , כולנו צריכים להתאחד , לעלות לקיברו ביחד , להצטופף סביב קיברו יחדיו... בדומיה....בשקט....ופשוט....- להשתין עליו!!!

+1
וחבל שהרכב לא נדלק קודם.

shay_love_off_road
20-12-11, 21:08
לא, אני לא מאמינה
ומה עוד אני לא מאמינה זה שיש כאן אנשים שאני יודעת שיש להם שכל אבל הוא משום מה מתנדף כשמדובר בחומריות.
אתם אשכרה רוצים במותו של בן אדם בגלל שהוא גנב ??? בגלל שהוא הצליח לגנוב לכם את הצעצוע ???
גנב צריך למצוא ולהכניס לבית סוהר או משהו.גנב לא הורגים.יפה לך אתה עם ההצעה לחתוך לו ידיים.אז מה ההבדל ביננו לבין אירן ?
בעצם, אולי אנחנו כן במדינה חשוכה .

הרי נאמר: "סוף גנב - לתליה"

וכן במדינה חשוכה הדלק זול ואנשים מפחדים לגנוב, למה את הולכת רחוק עד אירן? הפלשתינים מפחדים לגנוב
אצליהם מהפחד של מה שיעשו להם, אצלינו הם לא מפחדים, מקסימום הם נתפסים, הם 48 שעות במעצר והולכים
לביתם ככה זה בישראל הנאורה המערבית והמתקדמת,
ובאשכל זה הטיבו לתאר זאת:

נותר לנו להסתמך על תאונות ומזליקו. הריי הבא שיעשה את מה ששי דרומי עשה , ייחטוף מהשופטים טוב טוב למען ייראו וייראו . כדי להרתיע את האזרחים מלקחת את החוק לידיים.
את המשטרה סירסו כבר מזמן. שוטר חכם ינפנף את האזרח , ולמה ? למה לעבוד קשה למלא ניירת להשאר שעות נוספות להתעסק עם חלאות . לקחת סיכון של תלונות על אלימות כנגד הפושעים , ואולי איזה תקופה בכלא על כך . ולבסוף הפושע משוחרר ע"י שופטי ישראל. למי שלא זכור ובמיוחד למי שלא מוכר . תזכורת : http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/142/252.html

עוד גנב מת http://www.jeepolog.com/images/smilies/smile.png

עבורי הטנדר שלי הוא לא צעצוע, אני חיי אותו ואני נושם אותו, עבור חברי עם הסופה הידועה
בכינוי "מסתערבת" היא גם הייתה דבר חשוב עבורו,

אני לא בעד להכניס גנב לכלא, לא מספיק עשה לי נזק גם צריך להושיב אותו במלון חמישה כוכבים?
מילא בתי הכלא בישראל היו כבתי הכלא ברוסיה, טורקיה, מקסיקו וגואטמלה, אך הם לא,
צריך לצלם גולאג רוסי וע"פ הקונספט שלו לבנות ולנהל כלא, רק אז אני יהיה בעד שליחה לכלא ולא בעד מוות,

ראינו את הכאב של דרור שהסופה הירוקה נגנבה לו, זה כואב לפחות כמו מוות של בן משפחה, כי רכב
השטח עבורינו הוא לא סתם עוד צעצוע, לא סתם ערימת פח עם צמיגים, הוא חי! יש לו נשמה! אנחנו
אוהבים אותו, ומקללים אותו כאחד, הוא מעביר לנו את רוב זמנינו, זה התחביב שלנו, זה מה שנותן לנו
את הכוח לקום בבוקר ולעבוד (לתחזק כלי כזה עולה גם עולה!) זה מה שגורם לנו לחייך, זה מה שגורם
לנו לצחוק, זה מה שגורם לנו לבכות, נפרדתי ממישהי שנתנה לי אולטימטום של "זה או אני או הטנדר"
וברור לכולם פה מה בחרתי ומה רובינו יבחרו פה, רכב השטח הוא הביטוי לנפש החיה שבתוכינו,
וכשמישהו גונב לנו את ציפור נפשינו כל מה שנותר לנו לעשות זה להתפלל שהגנב ימות, כי אין לנו
לב לסבך את החבר'ה מהמילואים שיתפסו אותו ויאסרו בגללו, אם לא היה חוק במדינה,
האמני לי שגנבים היו מועלים פה על המוקד, אין בלבי טיפת רחמים אליהם או אנושיות כלפיהם,
ואם אני אתפוס גנב, הטאליבן יראה כאירגון צדקה וחסד לעומת מה שאני יעשה לו, ויש דברים
שהשתיקה יפה להם ולא אומר אותם מעל גלי האתר, אנחנו מחוברים לרכב השטח, הוא חלק
מאיתנו - ברגע שלקחו לנו אותו, הרגו חלק ממה שאנחנו, - לכן לדעתי גנב הוא בר מוות!

יורם-דרומי
20-12-11, 21:20
הודו לשם כי טוב, כי לעולם חסדו - ובהזדמנות הזו נאחל לכולם חג אורים שמח

BlackStar
20-12-11, 21:27
ימחשמו ערנב מניאק צריך להרוג את הגנבים האלו עוד שהם בבטן אימם

והכי עצוב שבזבזו על השרמוט הזה כפפות גומי בלאט בושה

( עם אפשר הפעם לא למחוק תודה )

יואב פולס
20-12-11, 22:06
אתם אשכרה רוצים במותו של בן אדם בגלל שהוא גנב ???

מממ...אהה...כן!

disckobi
20-12-11, 22:13
תענוג לעיניים, איזה תגובות מת עליכם.

אבל...........

המוות היה מהיר מדי, חבל שלא ראה את עצמו סובל כמו בסרט אזרח שומר חוק.

מי אמר שאין נסים בחנוכה ? :)

talilim
20-12-11, 23:48
עבורי הטנדר שלי הוא לא צעצוע, אני חיי אותו ואני נושם אותו, עבור חברי עם הסופה הידועה
בכינוי "מסתערבת" היא גם הייתה דבר חשוב עבורו,

אני לא בעד להכניס גנב לכלא, לא מספיק עשה לי נזק גם צריך להושיב אותו במלון חמישה כוכבים?
מילא בתי הכלא בישראל היו כבתי הכלא ברוסיה, טורקיה, מקסיקו וגואטמלה, אך הם לא,
צריך לצלם גולאג רוסי וע"פ הקונספט שלו לבנות ולנהל כלא, רק אז אני יהיה בעד שליחה לכלא ולא בעד מוות,

ראינו את הכאב של דרור שהסופה הירוקה נגנבה לו, זה כואב לפחות כמו מוות של בן משפחה, כי רכב
השטח עבורינו הוא לא סתם עוד צעצוע, לא סתם ערימת פח עם צמיגים, הוא חי! יש לו נשמה! אנחנו
אוהבים אותו, ומקללים אותו כאחד, הוא מעביר לנו את רוב זמנינו, זה התחביב שלנו, זה מה שנותן לנו
את הכוח לקום בבוקר ולעבוד (לתחזק כלי כזה עולה גם עולה!) זה מה שגורם לנו לחייך, זה מה שגורם
לנו לצחוק, זה מה שגורם לנו לבכות, נפרדתי ממישהי שנתנה לי אולטימטום של "זה או אני או הטנדר"
וברור לכולם פה מה בחרתי ומה רובינו יבחרו פה, רכב השטח הוא הביטוי לנפש החיה שבתוכינו,
וכשמישהו גונב לנו את ציפור נפשינו כל מה שנותר לנו לעשות זה להתפלל שהגנב ימות, כי אין לנו
לב לסבך את החבר'ה מהמילואים שיתפסו אותו ויאסרו בגללו, אם לא היה חוק במדינה,
האמני לי שגנבים היו מועלים פה על המוקד, אין בלבי טיפת רחמים אליהם או אנושיות כלפיהם,
ואם אני אתפוס גנב, הטאליבן יראה כאירגון צדקה וחסד לעומת מה שאני יעשה לו, ויש דברים
שהשתיקה יפה להם ולא אומר אותם מעל גלי האתר, אנחנו מחוברים לרכב השטח, הוא חלק
מאיתנו - ברגע שלקחו לנו אותו, הרגו חלק ממה שאנחנו, - לכן לדעתי גנב הוא בר מוות!

אני מבינה את הכאב של מי שנלקח ממנו רכוש בצורה כזאת.
אני מבינה מאוד מה זה אהבה ורגש לערימת ברזלים על גלגלים - למרות שאין לי סופה אלא רק טריוס.
וכן, הכרתי אנשים שהיו משקיעים חלק ניכר מזמנם בלסנדל כל לילה את הסופות שלהם וחיים בפחד מתמיד מהגנב הבא.
מה שאני לא מבינה ולא אבין זה איך שאתה מגיב.מדובר בחיי אדם והם מקודשים בעיני.
צר לי שאני דעת מיעוט כאן.
ממש צר לי כי אני יודעת שכולכם אחלה אנשים.

zviki
20-12-11, 23:58
הדבר היחידי שמעכיר לי את מצב הרוח בתאונה הוא השריטות של הנגרר מלמטה. לכלוך הכביש בשבבי זכוכית .לי לא משנה עם הגנב מתפלל בקוראן. או בתויירה. אחת דינו -למות ואם אפשר אז גם ביסורים קשים שימשכו גם שנתיים וחצי. אפילו עגבניה לא גנבתי מעולם. במערב אר"הב היה דין מוות לגנבי סוסים. כן האמריקאים טיפשים זה ידוע. מי שלא חווה את החוויה לראות את החניה שלו מיותמת, לא יבין זאת לעולם. כשגונבים לך ג'יפ שהוא אחד מהצירים שבו מסתובבים וחולפים חייך מבין על מה אני מדבר. גניבת גיפ= אונס.

liorl
21-12-11, 00:26
אבל עכשיו בעל הטויוטה לא יוכל לתבוע על הסדקים בדשבורד....:p

razzamataz
21-12-11, 00:36
אני חייב להגיב שוב, ואם ימחק אז ימחק
אבל את ממש מעצבנת אותי בגישה שלך TALILIM
כשגנב מסריח יכנס לך לבית כשאת ישנה, נראה איך תדברי
את חושבת שאם היית עומדת על הכביש כשהוא במנוסה הוא היה עוצר??? הוא היה מדליק סיגריה בזמן שהוא מנגב את השאריות שלך מהשמשה

היה אחד כזה ברפי רשף השבוע, יום אחרי הוא עדיין רעד שהוא חשב שהגנב היה בחדר של ביתו הקטנה!!!
לי כבר יש כמה סרטונים...של לאן הגנב הזה יעלם ושום מזפ לא יתפוס אותי....רק שיראה את זיו פניו

יונתןמצפה
21-12-11, 00:38
גניבת גיפ= אונס.
????
יש דברים שאני פשוט לא יכול לראות!
לכתוב דבר כזה זה לא פחות ממביש.

talilim
21-12-11, 00:55
אני חייב להגיב שוב, ואם ימחק אז ימחק
אבל את ממש מעצבנת אותי בגישה שלך TALILIM
כשגנב מסריח יכנס לך לבית כשאת ישנה, נראה איך תדברי
את חושבת שאם היית עומדת על הכביש כשהוא במנוסה הוא היה עוצר??? הוא היה מדליק סיגריה בזמן שהוא מנגב את השאריות שלך מהשמשה

היה אחד כזה ברפי רשף השבוע, יום אחרי הוא עדיין רעד שהוא חשב שהגנב היה בחדר של ביתו הקטנה!!!
לי כבר יש כמה סרטונים...של לאן הגנב הזה יעלם ושום מזפ לא יתפוס אותי....רק שיראה את זיו פניו

אתה מתעצבן כי אני לא חושבת כמוך?
תלמד שיש אנשים עם דעות שונות .לא מתים מזה.
ולי היה גנב בבית .עדיין- לא מגיע לו למות.

ותודה על האיחול המלבב.

zviki
21-12-11, 01:34
????
יש דברים שאני פשוט לא יכול לראות!
לכתוב דבר כזה זה לא פחות ממביש.

יום אחד החליט איזה טיפש אחד [אומרים שהוא שוכן במרומים ומעולם לא נגנב לו גיפ] לחרוט עם איזה מסמר חלוד על שתי אבנים יבשות "לא תגנוב". מכל החטאים הוא החליט לכתוב את הדיבר הזה בין "עשרת הגדולים." כנראה שהוא ידע על מה הוא מדבר. ומי אני? אתה? הוא? שנערער על כך. גניבת רכב זה אונס ,אונס,אונס נקודה. כל שכן, בן טיפוחים, ציפור הנפש, משוש חיים, גיפ.
כמו כן אני מכבד מאד את דעתך המנוגדת בעליל לדעתי.

אשמח מאד אם הדיון יתמקד רק בנושאים עקרוניים ולא יחרוג לפסים אישיים, שא ברכה.

cj 64
21-12-11, 03:03

לא מבין למה אתם לא מתיחסים ?
אומרים שאני שובניסט
וגם קיצוני
וגם פרימיטיבי,וכל מה שקשור,לחיים ולנשים בפרט???
ויש פה אישה שכל הכבוד לה שהיא בכלל איתנו "הג'יפאים"ואתם לא שמים קצוץ על מה היא רושמת?לא לטוב ולא לרע!

והיום ראיתי שכולכם עדר,שמריע למישהו שמת!!מה קרה.
גם לי גנבו גיפ,עוד שהיו בו כלים של עבודה,שלא יכולתי לשלם את קנייתם ,שבטח לא אוכל גם לרכוש אחרים.
כפרה אמרתי,וצחקתי,"להגיד שימות ?אולי בציניות,מה עובר עליכם?
טוב ,שכל מי שגונב ימות?תפוזים,
או ילד שגונב בזוקה,או רעב שגונב לחם;ֱֱֱ
מה עם זה שגונב חשמל?מים?או בכלל?
הלא "דין פרוטה כדין מאה"
ומה עם האנסים?מוות
ומה עם גילוי אריות?מוות
וכופרים?מוות
ולמה לא למות?למה לא עבודות פרך,לסגור את החשון של הגנייבה?
דחילקום.....אנחנו לא גויים,אנחנו ,מה לעשות?"יהודים"
רחמנים בני רחמנים,
ואם אח שלך היה גונב?
ואם אבא שלך היה,נואף?
ואם ואם?
את שר החינוך הייתי תולה ..
את שר התחבורה הייתי סוקל..
מה זה גרמניה,ימח שמם
ואין לי יותר כח לכתוב!
. .גל,המודרני:cool:
...................................

shay_love_off_road
21-12-11, 03:14
אין לי בעיה שיחיה - אך אני רוצה שחייו יהיו סבל ומרורים, וכשזה לא ניתן לביצוע,
אני מעדיף שימות, חייו של גנב לא שווים בעיני, והאמני לי שאני מסוגל לנעוץ כדור 9 בין עיניו,
או לשסף את גרונו ללא רחמים, אין בליבי טיפת רחמים לגנב, וחייו שווים עבורי כקליפת השום,

דרור ברלי
21-12-11, 09:40
הגישה הסלחנית הזו של "רק צעצוע", "רק אוטו", "אז פרצו לי, אז מה", ומה עם ילד שגנב מסטיק בזוקה, חלחלה כבר מזמן לאולמות המשפט והביאה את המדינה הזו למצב שבו היא נמצאת. מדברים לנו על מידתיות - אין עונש מוות בישראל. אנסים ורוצחים מקבלים עונשים מצחיקים. אז מה זה גניבה. באמת מה זה.

נכון, "קדושת חיי אדם".
"גניבה זה לא אונס".
בטח את גם מצביעה למרצ...
אבל טלי, בכל רגע נתון הם יכולים להיכנס אליך הביתה. גם כשאת בבית, ישנה. זה לא יעצור אותם.
יחטטו לך בארונות. מילא.
ירימו לך תכשיטים? מילא.
יחטטו לך בחפצים הכי אישיים. בתחתונים, בחזיות, בטמפונים, אם תסלחי לי. גם זה מילא.
אבל יש מצב שגם בך פיזית, בתוכך, הם יחטטו.
כבר היו מקרים. לא מעט.

לא מזמן היה שוטר אחד שניסה לעצור גנב רכב במנוסתו. קיבל ממנו מברג בראש. שכב כמה שנים צמח ולפני חודשיים בערך נפטר.

וכל זה כי שופט יהודי רחמן לא מכניס להם את העונש המקסימלי הקבוע בחוק. הדם הזה, הצער, עוגמת הנפש, הכל על מצפונם של השופטים הרחמנים האלה, המעופפים, המנותקים.
אולי לא צריך עונש מוות (לזה ידאג אלוהים, אם הוא קיים. כל גנב שמת, משכנע אותי שכנראה אלוהים כן קיים), אבל לפחות שיכניס להם את המקסימום, את הכמה שנים המצחיקות שקבועות בחוק.
כי היום הם נתפסים, מובאים לתחנה, נפתח להם תיק והם משוחררים במקום. את יודעת?

יש תמריץ גדול מזה להמשך הפשע?

כל מי שמתנגד לענשיה מחמירה, איומה ונוראה, לפושעים פליליים, הוא אחד שלא נפל קורבן לפשיעה, ובעצם ההתנגדות הזו שלו, הוא מסייע לפשיעה להמשיך ולפרוח.

ג'יפ אחד נגנב לי. איך אמרו לי כל עדר הכבשים? עזוב אותך מג'יפים. חבל לעבור את זה שוב. אז בגלל המדינה המזויינת הזו אני אמנע מעצמי את ההנאה הזו? אז נרכיב סנדלים ושרשראות, ונישן עם גרזן מתחת למיטה. ואני מבטיח לך שגנב שייתפס על חם, ערבי או יהודי, כנראה יקבל את הגרזן הזה לתוך המוח שלו. חבל שזו לא הגישה הרשמית. החיים שלנו כאן היו הרבה יותר טובים.

-->