PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה מעניינת בנוגע לסמוראי

foty
23-12-11, 11:49
שלום לכם , יש לי כרגע סמוראי 96 סלילים ,האם זה אפשרי לשנות את כל המתלים לעלים?? אם כן מה עם החוקיות של הדבר?מה זה מצריך ממני מבחינה חוקית ? וכמובן מה זה מצריך ממני לגבי הצד הטכני??תודה רבה לעונים סמי

שגיא S
23-12-11, 12:18
יעלה לך הרבה פחות להחליף את הסמוראי לאחד עם עלים.

reuvenk
23-12-11, 12:42
אתה צריך לשנות המון דברים: את התושבות של הזרועות רדיוס לתושבות של קפיצי עלים תושבות של הבולמים, את כל התושבות על הסרנים, הסרנים לא זהים
מה שיצריך תכנון חדש של התושבות ( את זה ספיציפית יש אנשים שיודעים לעשות )
ועוד כמה שאלות: האם השילדה היא אחד לאחד? כי אם לא אז זה לא להתעתיק את המתלים, כנ"ל מערכת ההיגוי
זה יהיה פרוייקט של אלפי שקלים השאלה היא למה?

foty
23-12-11, 13:09
אהלן ,אני חיפשתי וחיפשתי לי סמוראי עלים ולא מצאתי אחד שקרץ לי , ואז מצאתי את הסמוראי שלי וכמו שאומרים , אהבה ממבט ראשון חחחכמו שוודאי אתה יודע , יש בעיה בכל הנוגע להגבהות ואפשרויות בסמוראי 96-98 בגלל התכנון של הקפיצים עם הבולמים , הבולם נמצא בתוך הקפיץ , ואין הרבה אפשרויות ... גם ככה אני מתכנן לעשות כל מה שיתחשק לי כדי להגיע למצב של שלמות :) כמובן שזה יקח כמה שנים אבל צריך להתחיל עם משו :)ומבחינה חוקית איך זה עובד?

reuvenk
23-12-11, 13:25
אולי גימיני? יותר אפשרויות הגבה
ואולי להביא סמוראי עלים למצב שאתה רוצה ( זה כנראה יהיה יותר זול )
וזה לא יהיה חוקי בשום צורה ( הנחמה היא שיהיו מעט מאוד אנשים שידעו להבדיל )
ולמצוא פתרון להגבה עדיין יהיה יותר קל יותר לביצוע מאשר לשנות את כל המערכת מתלים ותחתית המרכב

foty
23-12-11, 16:02
היה לי ג'ימיני כבר, אני מעדיף את הסמוראי .
בעניין החוקיות אתה בטוח? גם אם אני מאשר עם בוחן מוסמך ?? כי לפי מה שאני יודע אם אתה מסדר את הרכב שיראה בידיוק כמו סמוראי עם עלים אז אין סיבה שלא יאושר ... הרי לא רשום ברישיון איזה סוג קפיצים יש.
בעניין של לקנות סמוראי עלים , אז לא רלוונטי , אני מתכנן להישאר עם הרכב הזה בדם יזע ודמעות :P
ואיזה פתרונות יש להגבהה לרכב שלי? כולם אומרים לי שזה מסובך , הבולמים שיש לי מאוד קשים (בגלל שאין אפשרויות הגבהה , משתמשים בבולמים שלא מתאימים למשקל של הסמוראי) .
עם יש לכם פתרונות אחרים אני אשמח אני פתוח לכל סוג רעיון :)
ואם כבר אנחנו מדברים על זה , מה האפשרויות של דרופ קיט ? חוקי? לא חוקי?

תודה
סמי

TsA
23-12-11, 18:42
אני לא מבין איזה אינטרס יש לך לבוא פה בחום זה...
ועכשיו תכל'ס- אם אתה נעול על הרכב שלך ולא מעוניין להחליף, אפילו במחיר השקעת אי אילו אלפי שקלים חדשים, עדיף לך בהרבה להשקיע את הכסף הזה במערכת מתלים נורמלית לסמוראי שלך ואפילו ישאר לך עודף... תתחיל לחפש את השילוב האופטימלי עבורך, תעשה קצת סיבובים על רכבים של אחרים ותבחר.
שיהיה בהצלחה, תעדכן מה נסגר בסוף

reuvenk
23-12-11, 19:21
אני לא ממש מכיר את המערכת בסלילים אבל היו דיונים בנושא יש אפשריות,
עוד אופציה זה לבנות קיט שכולל זרועות רדיוס ותושבות שונות לבולמים וזה יתן תמורה יותר טובה לכסף
מי יכול לבנות כזה דבר? תבדוק אצל הסדנאות שמתמחות בדברים האלה
שום שינוי מבנה ברכב הוא לא חוקי, שום שינוי. נקודה.

רון נחמן
23-12-11, 19:33
שום שינוי מבנה ברכב הוא לא חוקי, שום שינוי. נקודה.

יותר קצר וקולע מזה לא תמצא.

ונכון - אף אחד לא יבדוק אם המרת מסלילים לעלים, כי אין שום היגיון שמישהו יעשה דבר כזה...

מי יכול לעשות? אני הייתי בודק קודם כל עם מורי. אם לא הוא, אולי "רוק סוליד" ירצו להיכנס לעניין כזה.
קח בחשבון שאם תרצה עבודה טובה - היא לא תהיה זולה..
ואם תרצה עבודה זולה - זה יהיה בולט ולא בטיחותי.

אולי תשים סרנים של ג'ימני ותשנה תושבות בהתאם במקום? שוק שיפורים טוב, נוחות נסיעה גבוהה משמעותית, ולא פוגע לך בזוית הגישה והנטישה.

reuvenk
23-12-11, 19:46
אולי אפשר להחליף את התושבת בולם העליונה לתושבת של גימיני ולעשות התאמה בסרן לבולם וקפיץ בניפרד?
זה אפשרי? מישהו ניסה?

foty
24-12-11, 22:53
reuvenk
נתת אחלה רעיון :)
מישהו יכול להגיד לי עם זה אפשרי???

-->