PDA

צפייה בגרסה מלאה : פיק-אפ קשוח לחקלאי אמיתי - המשך דיון מקארספורום

seeker
24-12-11, 12:36
שלום לכולם,

כמאמר הכותרת - מחפש תחליף ל-D-Max אוטומטי כפול הנעה ברמת הגימור הגבוהה, וזאת לאחר 5 שנים של שירות מוצלח ביותר - 280 אלף ק"מ בתנאים קשים (שטח, גרירות) עם אפס תקלות, מלבד בלאי טבעי סביר ביותר.

אתמול עשיתי סיבוב בסוכנויות עם אבי, שהוא הלקוח הסופי, והתאכזבתי קשות. באיסוזו, מזדה וטויטה אין וגם לא יהיו רכבים עד אמצע הרבעון השני של 2012. באיסוזו ומזדה גם לא יהיו פרוספקטים עד אז.

הבחירה הצטמצמה באופן מלאכותי לנבארה והאנטר דקאר.

המפרט של שניהם יחסית דומה וכבר תכננתי לעשות עליהם נסיעת מבחן בשבוע הבא, אבל אז... נכנסתי לג'יפולוג בהמלצת החברים מקארספורום וחשכו עיני מסיפורי האימה על הנבארות, הפטרולים ועל הטיפול של קרסו בלקוחות שנפגעו. הת'רדים האלה נפתחו ב-2009 ומתייחסים לרכבים שיוצרו בין השנים 2007 ו-2009, ולכן שאלתי - האם בוצעו שינויים בדגם, או שנבארה 2012 סובלת מאותן מחלות? האם יש לכם המלצות כלשהן, לכאן או לכאן?

תודה... :-)

טל חסיד
24-12-11, 13:25
אני חושב שאם האיסוזו טוב לך אז תקנה אחד חדש ותמשיך איתו. אם יש בעיה באספקה יש הרבה משומשים (כמעט חדשים) בשוק חבר קנה עכשיו אחד אם 30000 ק"מ בסביבות ה40 אלף ש"ח פחות מהמחירון מהחברה.

טל

seeker
24-12-11, 13:41
היי טל,

תודה על התגובה, אבל אנחנו מחפשים רכב חדש מהחברה...
בנוסף, ראשוני הדימקסים ימסרו ללקוחות בסוף יוני 2012 ואנחנו לא יכולים להמתין עד אז.

reuvenk
24-12-11, 14:17
יש סיבה לזה שאין רכבים מסוימים ואחרים יש, לדעתי שווה לחכות

ניצן40
24-12-11, 16:03
לדעתי האופציה העיקרית היא האנטר אבל בעבר היה לי מגנום גם בחקלאות גרירות וכ"ו ככה שאני לא מסוגל להמליץ על מיצובישי יותר
התשובות שאז קיבלתי ממוסך החברה נתנו פייט לתגובות שקראת על קרסו
בכל מקרה מה עם ווינר?
חלקי חילוף בשניהם לא זולים!!!!
חבר החליף חישן אוויר בהאנטר עלה 2500 ש"ח
לאחרונה נפרדתי מויגו עם הרבה דמעות אוטו פשוט מדהים לחקלאות
בעיני עדיף אחד משומש מאשר אחד חדש משני האופציות
שלי גם נקנה כמשומש (חשוב לדעת ויגו רכב נמוך מידי לחקלאות חייבים להחליף קפיצים מקדימה) עם 90 אלף ק"מ
נפרדנו בדמעות................(עברתי לעבוד הרחק הרחק מכאן)

yes1952
24-12-11, 16:14
האם נדמה לי שפסחת על פיק אפים אמריקאיים?
אני רואה בכבישים באתרי העבודה הרבה פורדים שברולטים ודודג'ים
יוסי

seeker
24-12-11, 16:29
יש סיבה לזה שאין רכבים מסוימים ואחרים יש, לדעתי שווה לחכות

לסיבה הזאת קוראים שיטפונות...

ניצן - אני מבין את האמוציות, גם אנחנו נפרדנו מטויוטה לטובת ה-D-Max בזמנו... אבל אין לנו אופציה לקנות משומש - אבי הוא מנהל-שותף בחברה חקלאית, הרכב חייב להיות חדש, ומדגמי הפרימיום.

אני חושב שבטוח יהיה לומר שכל היבואנים (וחברות הביטוח, וקופות החולים, ו...) יעשו הכל כדי לא לשלם ברגע האמת, השאלה היא עם איזה רכב יש יותר סיכוי להיקלע לסיטואציה כזאת... הנבארה של 2012 - זאת אותה נבארה של 2009?

עריכה:

האם נדמה לי שפסחת על פיק אפים אמריקאיים?
אני רואה בכבישים באתרי העבודה הרבה פורדים שברולטים ודודג'ים
יוסי

פסחתי בכוונה - הרכב ישרת גם את אמי ואחותי, שתיהן עם רישיון ב' בלבד ועם אפס מוטיבציה לעשות ג'.

אורי. ס
24-12-11, 16:43
שקלת לייבא מאמריקה פיקאפ ביבוא אישי תואם טנדרים יפנים? היבוא אמור ליהיות מהיר והטנדר יהיה באותו גודל של היפנים
לא אמורות ליהיות בעיות יש אפשרות ליבוא טנדר עם תקינה מאמריקה יהיה גם זול יותר תחשוב אופצייה טובה פורד 150? טויוטה טונדרה?
יש מלא ומתאימים לחקלאות ואלי עם מנועי דיזל ולא בהכרח בנזין תבדוק לעומק

patrol01
24-12-11, 17:10
במדינתנו הנאורה לא ניתן לייבא רכבים מסחריים.
לאחר בירור מעמיק עקב הרצון להביא FORD RAPTOR F150
המקום היחיד שתמצא בו F150 הוא בצבא

seeker
24-12-11, 17:35
שקלת לייבא מאמריקה פיקאפ ביבוא אישי תואם טנדרים יפנים? היבוא אמור ליהיות מהיר והטנדר יהיה באותו גודל של היפנים
לא אמורות ליהיות בעיות יש אפשרות ליבוא טנדר עם תקינה מאמריקה יהיה גם זול יותר תחשוב אופצייה טובה פורד 150? טויוטה טונדרה?
יש מלא ומתאימים לחקלאות ואלי עם מנועי דיזל ולא בהכרח בנזין תבדוק לעומק

הלכת רחוק מדי :-)
בסה"כ מדובר ברכב שהוא בבסיסו רכב חברה. אני רוצה לעשות את הבחירה הנכונה, אבל מתוך ההיצע המיידי והפשוט, בלי יותר מדי הרפתקאות.
אגב, לפני רגע עצרתי מכר עם האנטר דקאר ברחוב - נראה טוב! המרווח מאחור מפתיע בגודלו. מוזר שהרכב היחידי שפסלתי מראש בגלל דיעות קדומות (בעיקר) הופך אט-אט להיות הפייבוריט.

shay_love_off_road
24-12-11, 19:20
אם אתם עסק, הייתי ממליץ לכם על רכב מוכר במס,

נסה את הדודג' ראם/פורד F350 אין עליהם תלונות מיוחדות!

GodsFather
06-01-12, 07:50
למי שהזכיר את הRAPTOR - נסה את זה :)

http://www.youtube.com/watch?v=O5paAXmf_8A&feature=context&context=G2c97890RVAAAAAAAACA

http://www.youtube.com/watch?v=O5paAXmf_8A&feature=context&context=G2c97890RVAAAAAAAACA

אשר צור
06-01-12, 08:23
חוות דעת בסעיף האמינות בנבארה 2012 תהיה לא אמינה.
שכן שלי חקלאי, עם נבארה 2010 אומר דברים טובים ולא סובל מבעיות מיוחדות ברכב.

סטובצקי
06-01-12, 09:24
הפסילה המעשית שלך לגבי מיניטארקים היא בעיתית, ואני מאמין שאם תקח אותן לסיבוב על הרכבים החדשים הללו
הן תרוצנה לעשות את הרישיון ( זה סיפור לא מסובך לעשות C1).
לגבי ה"זוועות " בג'יפולוג , אל תשכח שלרוב מדובר ברכבים שמאמצים יותר ממה שמהנדס הרכב תכנן, וכן , כל היבואנים
נופלים פה ושם .
רכב חדש ,זה רכב חדש , עדין, מלא אלקטרוניקה ואין בארץ (ולפי דעתי גם בעולם) ידע אמיתי איך לתקן את המערכות,
לכן , כל בעיה ישר מחליפים חצי אוטו. מאחר הרכב הוא נטו לעבודה ולא ל"שבירות" , כל רכב שיהיה נוח לאביך -הוא הרכב הנכון .
גם ככה בעוד שנתיים שלוש , תחליפו .
שלומי
.

shay_love_off_road
06-01-12, 10:59
עכשיו נזכרתי שהיה חקלאי ליד חדרה שהשתמש ברכב "אביר" ממכרז משטרתי,
יותר קשוח מזה קשה למצוא,

סנדק, ראפטור זה טנדר רייסיניג, אני מאמין שאם אעמיס עליו חצי ממה שאני מעמיס על הבהמה שלי
האגזוז שלו יגרד את הקרקע, אם הוא חקלאי, אני ממליץ לו על טנדר פולסייז, - אתה לא יכול להשוות
שום טנדר יפאני עם נוחות של פולסייז, ואני מדבר איתך בתור אחד שקנה מהמענק שחרור (בתוספת
כמה שקלים מהמועדפת) איסוזו איפון 2001 - כיום אני על פול-סייז מודל 87, אין להשוות כלל בין הנוחות
של האיפון לבין הנוחות של הסיירה, (אפילו בפרייבטים אני כבר סובל מירוב שהתרגלתי לפולסייז)

-->