PDA

צפייה בגרסה מלאה : טמבון בסילברדו נשבר מה עושים?עזרה.

hdadad
24-12-11, 16:58
שבת בצהריים השעה 14:30 ,מגיע לעלייה קטנה באיזור מגוריי ,ופתאום שאני מסיים את הירידה ,אני רואה את החצאית שיושבת על הטמבון מוטלת על הרצפה.
החצאית מפלסטיק פשוט נתלשה מהמקום. מה עושים איך מסדרים ? כל התושבות שלה נתלשו מפלסטיק. מישהוא מבין בעניין? בנוסף לכול הרכב בלי מספר עכשיו כי החלק שמחזיק אותו נתלש עם הטמבון .
עצות איך לתקן את זה יתקבלו בברכה.
שברולט עשו כזה רכב חזקה שיכול לגרור בית.אבל גבעה קטנה של חול הורסת את הכול.

טל חסיד
24-12-11, 17:16
מה חשבת שזה רכב שטח זה משאית, ביום ראשון תיגש לUMI ותיקנה חלק חדש אין מה לעשות על הטעות משלמים ועוד תשלם הרבה אם תבדוק את יכולת השטח של הסילברדו (משאית).

טל

e-sheta
24-12-11, 17:56
במידה והחצאית נפלה ולא ניתן להחזירה אני במקומך הייתי נוסע כך ,מספר חדש הייתי מתקין על הפגוש המאסיבי וזהו החצאית בחברה תעלה יותר כמה מאות שקלים ותמיד היא תיפגע מחדש .

hdadad
24-12-11, 18:47
כן בנוגע לטמבון חשבתי לנסוע ככה אבל זה לא כל כך יפה. המספר על החצאית נשאר אין בעיה להתקין אותו על הצד.
השאלה היא האם לא יעשו בלאגן המשטרה או גופים אחרים. בנוגע ל"שלמות חלקי הרכב". הרי הרכב ניראה מוזר ככה.
וטל למה הרכב הזה בחו"ל מתפקד טוב, הרי שם האמריקאים מוזיזים איתו בתים,ולא קורה להם כלום.
הפיתרון האחרון הוא החברה, בטוח כל חלק עולה שם כמו חצי אוטו.

shay_love_off_road
24-12-11, 18:58
אני במקומך שופך כמה זוזים על פגוש ARB חדש ומאסיבי לסילבראדו
http://cdn1.autopartsnetwork.com/images/catalog/brand/road-armor/640/37205B_v1_20101210.jpg

רוצה אופציה יותר זולה?
לך למסגר ובנה פגוש!

גם שברולט עם כל זה שהטנדר מוצלח ביותר וטנדר השנה בארה"ב ויחד עם כל זאת אני מת עליו (עזוב זה שאני משוחד לGM חזק)
יש בטנדר הזה פאק אחד, עם כל הכבוד למערכת ה4X4 - הטנדר הזה נראה יותר "hot-road" מאשר "off-road"! ושלא תבין לא נכון!
אני מת על הטנדר הזה בכל פרמטר אפשרי - פרט לשטח! הגחון שלו והזוויות גישה/נטישה מצחיקות לגמרי! אפילו הרכב שלי שלא
משופר לשטח, יראה ביצועים יותר טובים מסילבראדו! עם כל הכוח שלה!

כדי להגיע עם הרכב הזה לרמה של שטח הוא צריך מיגון תחתי (ולא פלסטיק מעאפן) הוא צריך הגבהה כמו שצריך,
והוא הכי צריך פגוש אחר! כי הפגוש שלו זה פשוט בכי רע, ואני אומר את זה בכאב עם כל אהבתי לאוטו!

תומר א.
24-12-11, 19:44
אדם חכם אמר "אם זה נופל לבד זה לא צריך להיות על האוטו"

טל חסיד
24-12-11, 20:19
אתה רשמת מזיזם איתו בתים נכון הרכב חזק מאד, מנוע שילדה הובלת משאות כבדים מאד אבל רכב שטח הוא לא אפילו שהוא מצוייד במערכת 4X4. בכביש הסלברדו שם בכיס הקטן כל טנדר יפני בהכל, חוץ מבחניה ואמינות אם היה לי כזה רכב לא היתי ניכנס איתו לשטח בכלל.

טל

hdadad
24-12-11, 20:24
מסכים איתך שהבהמה הזה צריך פגוש כזה,אבל זה כמה אלפי שקלים.ובכל מקרה כמה אני כבר יורד איתו לשטח.
יש לך הצעה זולה לפגוש מתכת כזה?
ותומר יש אמת בדברייך, מחר על הבוקר אני אסע לעבודה וניראה מה אפשר לעשות.

shay_love_off_road
24-12-11, 20:59
הצעתי לך ללכת למסגר שיבנה לך פגוש,

hdadad
24-12-11, 21:15
אצל מסגר זה הרבה זמן יקח הרבה מדידות והתאמות.
אולי נילך על האופציה של לקנות פגוש מאספיר או גתוס במקרה הכי גרוע, על טעויות משלמים.

שי קרנצלר
24-12-11, 21:15
הסילברדו עם הפגוש נראה מדהים

lizard
24-12-11, 21:18
הסילברדו, הפורד F350 והדודג' ראם לא מיועדים לשטח, בטח שלא במצב סטוק מהחנות.
הם מיועדים לגרירה של רכב השטח שלך לאתר קמפינג.
אם רוצים לרדת איתם לשטח אז צריך לשדרג.

עדיף לך, פותח השירשור, לרכוש איזה סיקס בגרושים ולשחק איתו בשטח מאשר לשחק עם הסילברדו. אתה לא תצא מכל התיקונים שתצטרך. עם הסילברדו תגרור את הסיקס (על עגלה) לשטח.

סטובצקי
25-12-11, 12:05
סילברדו מתאים לשטח ,נקודה.
צריך לדעת פשוט איפה כן ואיפה לא
אני נסעתי על סילברדו מהדגם הארוך
יותר משנתיים וטיילתי איתו בשטח בלי שום נזק.
בגלל שזה היה רכב חברה , לא יכולתי להרשות לעצמי
להגיע ביום ראשון עם שקיות ניילון ......
ולכן פשוט הטיולים היו ברמה קלה ולפפי כל מעבר שנראה לי חשוד
פשוט ירדתי מהרכב ובדקתי רגלית.
פרט לגבשושיות (שחקלאים בדרך כלל חוסמים דרכים),הרכב לא מצמץ אפילו במדרגת נקרות.
נכון שיש פריטים שהייתי מעדיף במחסן ולא על הרכב , אבל גם כך , הרכב אמין ובמחשבה נכונה
כל טיול שנבנה בהגיון אפשרי בהחלט .

hdadad
25-12-11, 13:51
סטובצקי איתך בכל מילה.
בכל אופן החלק מהפלסטיק שנתלש תוקן, והורדה החצאית של ה5 ס"מ המכוערת הזאת.

MR BIG
25-12-11, 14:19
סטובצקי,
אני מפקפק במה שאתה אומר .
אני גם על סילברדו ארוך, רכב חברה וכו' וכו'....
הרכב שלי סטנדרטי לחלוטין. אי אפשר לטייל איתו מלבד טיולים בעבירות קלה. שבילים בלבד.

תיאורטית, הכלי יעבור הכל ...- השאלה באיזה מחיר!! לשבור את האוטו זה לא חכמה...

לדוגמא : ברמת הגולן, בעליה מעין חשק לעין מימון...- סתם עליה פשוטה אך מבולדרת באבני בזלת קטנים וקופצניים...: נשבר מוט הגה!
כל דרך שהיא לא שביל ...אתה מרגיש שהאוטו נשבר!

סטובצקי, האם הרכב שלך היה סטנדרטי או ששכחת לציין פה איזה פרט או שניים על הגבהות, בולמים , קפיצים, צמיגים נעילות ....וכו'....??

אייל.

סטובצקי
25-12-11, 18:13
השיפור היחיד שהיה על הרכב זה הפלסטיק שמחזיק את המספר , שחררנו את הברגים כדי שהוא נופל שלא יגרום נזק
כל הרכב ,פרט כמובן למיגון ,אפילו בלי מגני סף ,סטנדרטי לחלוטין (הבוס החליט שלא צריך) אפילו הצמיגים 50%
נכון שלפני כל טיול ,נאלצתי לשבת שעות ארוכות כדי לבנות מסלול ודרך חילופית וארת הטיול עשיתי עם נעלי הליכה ולא קפקפים .
אבל לא היה מסלול שהרכב לא עבר , מהצפון ,כולל ירידה לבירכת רם וטיול בערוצים וברכות בוץ (כנס לאתר המופיע למטה ,לגלריה ותראה במו עיניך )
ועד אילת , כולל סיוע לבאגי בחוצה ישראל , פרט לגבשושיות שהרכב עוד לפני כבר מודיע לך "פה אני עוצר" , לא היתה לי שום בעיה ושום שבר
ואני באמת נסעתי המון

טל חסיד
25-12-11, 18:13
צודק אייל הרכב הוא ממש לא לשטח יש לו מערכת 4X4 אולי בשביל להכנס לאתרי בניה וקצת שבילי כורכר זהו. גם קיט מתלים לא יעזור הרבה מיכוון שהוא שביר מאד עם הרבה כוח מנוע שיש לו. מה שכן הפורד F350 והדוג ראם כן יכולים להיות בסיס טוב לשיפורים בזכות הסרנים החיים שלהם מקדימה..

טל

סטובצקי
25-12-11, 18:48
טל אני נאלץ לא להסכים איתך
בניגוד אליך לי היה סילברדו (2008 מהדגם הארוווךךך) ונהנתי מכל רגע איתו
נכון שהפורד נוח יותר לתמרון בשטח ויכולות השיפור גדולות יותר ( תאורטית..)
הדודג? דווקא הדודג נראה לי שברירי , בנהיגה בכביש פחדתי לשבור דברים
למרות שהדודג הוא הרכב היחיד שלא ביליתי איתו בשטח .

MR BIG
25-12-11, 18:53
סטובצקי,
לא קיבלתי את הקישור לגלריה.

סטובצקי
25-12-11, 18:57
טיפלתי בזה עכשיו
תמונות אמיתיות במקומות שבהם בקרתי עם הסילברדו
(כמובן יש לפשפש בין הגלריות )
שלומי

shay_love_off_road
26-12-11, 19:44
אם הייתה לי סילווראדו, (וכסף לשפר אותה)
סביר להניח שהייתי מגביה, וממגן אותה כמו שצריך,
כי יש לרכב הזה פונטציאל! מנוע אדיר! גיר חזק! סרן אחורי קשוח, שלדה נפרדת,
מספיק שאצה מגביה אותו וממגן אותו ומעיף את הפגוש המעאפן מלפנים ויש לך
רכב שטח שיעשה לא פחות מסופה וסיקס, (כמובן שיותר גם כואב בכיס)

hdadad
26-12-11, 20:55
בשורה התחתונה צריך לשים לבהמה הזה פגוש מברזל טוב,(אולי גם כננת) מיגון תחתון לא, ואיך לא עם הגבהה קטנה.
והוא בטוח יעשה את העבודה.http://www.youtube.com/watch?v=FtqZRbf1_4I

-->