PDA

צפייה בגרסה מלאה : כיצד מתמודדים עם שכן חרדי שגורם נזק ומפעיל רדיו פירטי

ינון
25-12-11, 23:40
שלום לכולם.
היום 22:00 מתקשר אלי הדייר ששוכר מאתנו את הדירה ומודיע לי כי ישנה נזילה ממרפסת שנבנתה מעל התקרה והבחור שגר מעלינו ממאן לתקן אותה (בחור ישיבה שלפי הצהרותיו אין לו איך לשלם והחומר שהצענו להביא על חשבוננו יהרוס לו את הריצוף).
בנוסף אין השכנים מעוניינים לתקן צינור ביוב משותף ועוד כהנה וכהנה בעיות.

השיא שאחד השכנים בנה מכסנים מתחת לבניין באופן לא חוקי ופתח שם רדיו פירטי הבחור כפי הנראה מקורב לשר ישי (ידוע לי מהתמודדות שלי מולו בעבר לגבי בית כנסת שאחד מקרובי משפחתו החל להקים מול הבית שלי והפיקוח של עריית ירושלים לא התייחס לכך עד שהתערב שופט שחי בשכנות אלינו ולצערי עזב)
הבחור נשפט בעבר על הפעלת רדיו כמדומני שבע (זה שהפריע לנתב"ג).
בקיצור אין דין ואין דיין

איך פותרים את הבעייה (פיקוח פנינו,משרד התקשורת יטופל טרם נעשה כלום)
מהמקום שאני נמצא השלטונות אינם עוזרים.
תודה ינון

Tourist
26-12-11, 00:07
הכותרת של השירשור דוחה !!!

יש פה מנהל בקהל ?

zviki
26-12-11, 00:07
בשום מצב אסור לך לפעול באלימות , זה בומרנג גם אם מפעיל השידורים הוא עבריין. אל תצפה לשום סעד מהממסד, הוא פשוט לא יגיע. צרה.
גם העצה שאני יכול לתת לך היא לא חוקית ויכולה להיחשב כהסגת גבול.
אני הייתי מוריד לו את המפסק, אבל הוא רשאי לתבוע אותך על מוצרים שהתקלקלו במקרר.
אני הייתי מניח לו ליד הדלת סטייק לבן, אבל אז כל בני - ברק היו באים לבקר אצלך.
בקיצור המצב קקה.

דרור ברלי
26-12-11, 00:27
הכותרת של השירשור דוחה !!!

יש פה מנהל בקהל ?

בדיוק בגלל הפוליטיקלי-קורקט הזה המדינה הזו הגיעה לאן שהגיעה, למצב שבו אין חוק, אין דין ואין דיין, עבריינים חוגגים ולקורבנות אין עם מי לדבר.
יש בכותרת משהו פוגעני?... בינתיים היחיד שנפגע זה פותח השרשור, ואיך המגזר הספציפי הזה מתנהג ועובר כל גבול כולנו רואים מדי ערב בחדשות...

צחוק צחוק, אבל מי יודע, אולי זה יעזור - פנה לתקשורת, במיוחד לכלבוטק. התלונה לא צריכה להיות כנגד העבריינים אלא כנגד הרשויות שלא עושות כלום בעניינם. שיתפתלו קצת מול המצלמות. אבל בשביל זה אתה צריך לתעד כל מגע עם הרשויות בצורת מסמכים. הבטחות שקיבלת בעל פה כאילו לא ניתנו מעולם.

Tourist
26-12-11, 00:40
בדיוק בגלל הפוליטיקלי-קורקט הזה המדינה הזו הגיעה לאן שהגיעה

עכשיו אנחנו יודעים מה הסיבה האמיתית לכל הבעיות במדינה ! תודה !

מהו בדיוק ההבדל בין זה:

הבחור כפי הנראה מקורב לשר ישי

לבין זה:

עד שהתערב שופט שחי בשכנות אלינו ולצערי עזב

זו קומבינה וזו קומבינה.

מדובר בסכסוך שכנים.
ינון מסוכסך עם יותר משכן אחד לפי דבריו.
אין קשר לשיוך הדתי/לאומי/מגדרי של הצד השני של הסכסוך.

הכותרת "איך מתמודדים עם חרדים" היא לא לעניין (בלשון המעטה) וחבל שמנהל פורום לא מזהה זאת.
יש שתי תשובות אפשריות:
1. להרוג את כל החרדים.
2. להתמודד כמו בכל סכסוך שכנים (משטרה/פיקוח/עו"ד/כלבוטק/קומבינות עם שופט).

דרור ברלי יגיד שאני סתם "פוליטקלי קורקט" ואני אענה שזו כותרת מתאימה לשירשור ב-jeeptrip

*גילוי נאות - אני חרדי. אמנם עם דיפנדר 110, אבל חרדי.

zviki
26-12-11, 01:22
הפרעה בשידורים למטוס בנחיתה או בהמראה זה ממש ממש לא סכסוך שכנים. אני לא שונא אותם, אני אפילו אוהב אותם[ כשאני מבקר לפעמים למשל בכפר ח"בד] אבל אי אפשר להכחיש את היחס המזלזל שלהם ל"גויים" ול"שיקסעש" החילוניים וגם לשומרי המסורת. פשוט "אין להם אלוהים" ועוד לא דיברנו על מאה שערים.
חמורו של משיח

ינון
26-12-11, 07:02
עכשיו אנחנו יודעים מה הסיבה האמיתית לכל הבעיות במדינה ! תודה !

מהו בדיוק ההבדל בין זה:

לבין זה:

זו קומבינה וזו קומבינה.

מדובר בסכסוך שכנים.
ינון מסוכסך עם יותר משכן אחד לפי דבריו.
אין קשר לשיוך הדתי/לאומי/מגדרי של הצד השני של הסכסוך.

הכותרת "איך מתמודדים עם חרדים" היא לא לעניין (בלשון המעטה) וחבל שמנהל פורום לא מזהה זאת.
יש שתי תשובות אפשריות:
1. להרוג את כל החרדים.
2. להתמודד כמו בכל סכסוך שכנים (משטרה/פיקוח/עו"ד/כלבוטק/קומבינות עם שופט).

דרור ברלי יגיד שאני סתם "פוליטקלי קורקט" ואני אענה שזו כותרת מתאימה לשירשור ב-jeeptrip

*גילוי נאות - אני חרדי. אמנם עם דיפנדר 110, אבל חרדי.
ההבדל שיש לך דיפנדר שהוצאה לפועל יכולה לקחת וכפי הנראה יש לך מה להפסיד מול הרשויות!!!!
וואם הכתרת פוגעת אני מתנצל על כך אבל בפועל התמודדדות שלי היא מול האוכלוסיה המדוברת (הדייר ששוכר רת הדירה הוא בחור חרדי וחבל שאתה לא יכול לשמוע את ההיתבטאות שלו כלפי המגזר).
וכן זהו סיכסוך שכנים שבו השופט עזב וכפי הנראה אני יאלץ בשלב כזה או אחר לעזוב כי בפועל השכונה (רגע אני מחפש את המשפט שלא יפגע חס ושלום) משנה מגדר זהו מצאתי את המילה .
נזכרתי באיחור השופט יודע את החוק וגרם לעיריית ירושלים לאכוף את החוק לאשורו

yes1952
26-12-11, 10:13
יש כמה תשובות לכל הנכתב לעיל
רדיו פירטי?תלונה למשטרה ולרשות השידור
בניה לא חוקית של מחסנים?האגודה לתרבות הדיור
נזילת מים מקומה מעל-עיריית ירושלים מחלקת הנדסה והאגודה לתרבות הדיור
למען הגילוי הנאות-אני בעצמי "ניכסתי "לי חניה בבית בו אני גר כך שאינני אחד מל"ו צדיקים-אך כאשר זומנתי לבית המשפט באתי מוכן והשופט קיבל את טיעוני
לגבי חרדים?
לו כולנו היינו מקיימים את המשפטים-איש באמונתו יחיה-ואהבת לרעיך כמוך----הרי שהיה שקט בארץ למשך 40 שנה
אך מאחר ויש קיטוב בעם ואין הפרדה בין דת למדינה וזכר השואה לא מש מנגד עיניינו(וטוב שכך)הרי שיש קושי מסוים בהחלט החוק על מיעוט קיצוני באשר הוא
ימין קיצוני-שמאל קיצוני-דתיים קיצוניים-חילונים קיצוניים
אך לנושא הזה שבכותרת באמת אין קשר למילה חרדי--נהג בו לפי החוק
ובאשר לידידנו החרדי הרוכב על דיפנדר-נראה לי שאתה בסובלנותך הינך מיעוט בקרב הקהילות החרדיות שבארצנו
יוסי

Tourist
26-12-11, 10:15
סתם התלהמות שאינה נוגעת לנושא ולתשובה אותה ציפית לקבל.
אתה רוצה לדעת מה לעשות:
א. לגבי מרפסת של השכן שגורמת לך לטענתך נזק.
ב. לגבי אדם המפעיל תחנת רדיו פיראטית בשכנות אליך.

שאל את שאלותיך בלי דרמה וצילצולים שאינם נוגעים לדבר ואולי תקבל תשובה.

לגבי שכונה המשנה את 'מיגדרה' לדבריך.... אני מאוד מקווה שלא - http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%92%D7%93%D7%A8

(http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%92%D7%93%D7%A8)לעצם העניין:

א. סכסוך שכנים - הייתי מנסה להשתמש בכלי פשוט - דין תורה. אולי נשמע לך מופרך אבל תוכל להתייעץ עם דיין מומחה בדיני שכנים ולבדוק אם ההלכה לצידך. יתכן מאוד שכן. פשוט תזמין אותו לדין תורה !
תודה שלא חשבת על זה :)

ב. רדיו פיראטי - גם אני בעד פנייה לתקשורת אבל התקשורת אוהבת להראות מחדלים.
במקומך הייתי שולח מכתבים לכ-ו-ל-ם: עירייה, משטרה, רשות שדות התעופה, חיל האויר, משרד התחבורה, משרד התקשורת והמשרד לאיכות הסביבה (מדובר בלא מעט קרינה לא?) ואז מחכה שבועיים שאיש לא יגיב... (אל תדאג, איש לא יגיב)
ואז לפנות לתקשורת :)

בהצלחה ביחסיך עם כל שכניך - הדתיים, הערבים, הפולנים, הסודאנים, ההומואים והגזענים.

ינון
26-12-11, 10:50
סתם התלהמות שאינה נוגעת לנושא ולתשובה אותה ציפית לקבל.
אתה רוצה לדעת מה לעשות:
א. לגבי מרפסת של השכן שגורמת לך לטענתך נזק.
ב. לגבי אדם המפעיל תחנת רדיו פיראטית בשכנות אליך.

שאל את שאלותיך בלי דרמה וצילצולים שאינם נוגעים לדבר ואולי תקבל תשובה.

לגבי שכונה המשנה את 'מיגדרה' לדבריך.... אני מאוד מקווה שלא - http://he.wikipedia.org/wiki/מגדר

(http://he.wikipedia.org/wiki/מגדר)לעצם העניין:

א. סכסוך שכנים - הייתי מנסה להשתמש בכלי פשוט - דין תורה. אולי נשמע לך מופרך אבל תוכל להתייעץ עם דיין מומחה בדיני שכנים ולבדוק אם ההלכה לצידך. יתכן מאוד שכן. פשוט תזמין אותו לדין תורה !
תודה שלא חשבת על זה :)

ב. רדיו פיראטי - גם אני בעד פנייה לתקשורת אבל התקשורת אוהבת להראות מחדלים.
במקומך הייתי שולח מכתבים לכ-ו-ל-ם: עירייה, משטרה, רשות שדות התעופה, חיל האויר, משרד התחבורה, משרד התקשורת והמשרד לאיכות הסביבה (מדובר בלא מעט קרינה לא?) ואז מחכה שבועיים שאיש לא יגיב... (אל תדאג, איש לא יגיב)
ואז לפנות לתקשורת :)

בהצלחה ביחסיך עם כל שכניך - הדתיים, הערבים, הפולנים, הסודאנים, ההומואים והגזענים.

צודק לגבי מגדר (זו לא בעייה שלי כרגע למרות אי אילו הערות שקיבלה אישתי כי היא הלכה עם שרוול קצר בשכונה) מדובר על מגזר!
לצערי אני חי לפי חוקי מדינת ישראל שלא כלכך עובדים לטובת אף אחד כרגע.
לגבי לשלוח פניתי לכל העולם ואישתו (למעט הרבנים) וכרגע כמו שאתה קורא בשרשור שום דבר לא זז!!
בכל מקרה אני אחשוב על הפתרון שהצעת נראה לאן זה יוביל.
רב תודות
ינון

tzagi
27-12-11, 08:02
אין דבר שהישראלים שונאים יותר מרוק כבד, ואין דבר שיהודים שונאים יותר מפנטרה! (ואם פנטרה לא עובד- תחליף בראמשטיין או אפילו ואגנר)
מצרכים:
100 ואט פלוס לערוץ מינימום, עדיף 4 ,400 ואט מינימום לסאב, הסאב מכוון אסטרטגית לאזור הבעיה.
מסיבות PC אני משאיר את השאר לדמיון.

ינון
27-12-11, 20:36
כרגע זה עובר לטיפול לעו"ד .
בגדול תהיתי האם השב"ס שוכר דירות מעבר לאסירים???
אני יודע שבחו"ל זה קיים.
ינון

4x6vo
28-12-11, 19:11
שלום רב,ברשותך אתעלם מנושא החרדיות הנזכרת בתלונתך ואנסה לעזור בקטע המשפטי. ככלל לכל בעל מקרקעין חובה למנוע מצב בו מקרקעיו יגרמו נזק למקרקעין אחרים. כך חייב הוא למנוע זליגת אש, נוזלים, בעלי חיים וכיוב׳ ממקרקעין למקרקעין אחרים. בעקרון עליך לפנות למומחה שעיסוקו איתור ושמאות של נזקים מהסוג שנזכר בתלונתך. על המומחה להוציא חוות דעת הערוכה כדין והמפרכת את מקור הנזק, את היקפו, וכן און ועלות תיקונו. עם חוו״ד זו עליך להגיש תובענה למפקח על המקרקעין שבאזור הרלוונטי. המפקח על המקרקעין הינו טריבונל שוטי לכל דבר וענין ומעמדו כשל בית משפט שלום. אשר לסיפור המחסנים שבנה הדייר הנ״ל עליך להגיש תביעה לסילוק יד, לתשלום דמי שימוש ולפיצויים לבית משפט השלום שבאזור המצאות המקרקעין. בקשר לתחנת הרדיו הפירטית עליך להגיש תלונה למשרד התקשורת. המחלקה הטכנית של המשרד תקיים האזנה לשידורים של הפירט וכשיהיו בידיה ראיות היא תפעל בלווי המשטרה לתפישת העברים ולהעמדתו לדין.אני מקווה שעזרתי לך.4x6vo

shay_love_off_road
29-12-11, 06:44
ג'ו - זה לא רוק כבד, זה מטאל,

אישית אני אוהב ראמשטיין,
http://www.youtube.com/watch?v=kIBeYoP9Wi0

http://www.youtube.com/watch?v=YGREoEWCOf8

http://www.youtube.com/watch?v=-eECIIBjSdA

http://www.youtube.com/watch?v=-elw_humbTY&feature=related

hadtomer
29-12-11, 07:00
אין דבר שהישראלים שונאים יותר מרוק כבד, ואין דבר שיהודים שונאים יותר מפנטרה! (ואם פנטרה לא עובד- תחליף בראמשטיין או אפילו ואגנר)

אני מחז את דברי סטאלין. בשכונה הקודמת שגרנו, מעוז ערסים ידוע, בו התושבים מעדיפים לבלות את לילותיהם בחצר בשש בש וצעקות נהגתי לקיים מדי לילה ערב מחווה לדיימבג דארל זצ"ל. לפעמים הוספתי קצת DOWN כי בכ"ז לפיליפ אנסלמו יש גם פרויקטים אחרים. השכנים לא ידעו כל כך איך מתמודדים עם מוזיקת האשכנזים הלוחמנית. גם סלייר עובד עליהם טוב.

tzagi
29-12-11, 07:33
שי- כולנו יודעים שאצלך הקלוואסה לא מורכבת נכון לאזור הגאוגרפי- ולכן אינך דוגמה, וחוץ מזה תגיד מאטל וחצי מהקוראים יחשבו שמדובר בצעצועים-תחשוב על זה.
תומר, אני נגד HAIR BANDS, פשוט נגד. ואפילו אם, לא תמיד המטרה מקדשת את השיטות.

shay_love_off_road
29-12-11, 17:19
אצלי??? הקלאבסה לא ישראלית בכלל!

עזוב אותך ג'ו, אפילו אל תנסה להכנס לקלאבסה שלי, אתה רק תצא מתוסבך :-P

ינון
31-12-11, 20:19
שלום רב,ברשותך אתעלם מנושא החרדיות הנזכרת בתלונתך ואנסה לעזור בקטע המשפטי. ככלל לכל בעל מקרקעין חובה למנוע מצב בו מקרקעיו יגרמו נזק למקרקעין אחרים. כך חייב הוא למנוע זליגת אש, נוזלים, בעלי חיים וכיוב׳ ממקרקעין למקרקעין אחרים. בעקרון עליך לפנות למומחה שעיסוקו איתור ושמאות של נזקים מהסוג שנזכר בתלונתך. על המומחה להוציא חוות דעת הערוכה כדין והמפרכת את מקור הנזק, את היקפו, וכן און ועלות תיקונו. עם חוו״ד זו עליך להגיש תובענה למפקח על המקרקעין שבאזור הרלוונטי. המפקח על המקרקעין הינו טריבונל שוטי לכל דבר וענין ומעמדו כשל בית משפט שלום. אשר לסיפור המחסנים שבנה הדייר הנ״ל עליך להגיש תביעה לסילוק יד, לתשלום דמי שימוש ולפיצויים לבית משפט השלום שבאזור המצאות המקרקעין. בקשר לתחנת הרדיו הפירטית עליך להגיש תלונה למשרד התקשורת. המחלקה הטכנית של המשרד תקיים האזנה לשידורים של הפירט וכשיהיו בידיה ראיות היא תפעל בלווי המשטרה לתפישת העברים ולהעמדתו לדין.אני
מקווה שעזרתי לך.4x6vo

קודם תודה אכן תלונות הוגשו כיום אני מתכוון לפנות לביקורת פנים של עיריית ירושלים (שום דבר לא זז שם ).
באשר למשרד התקשורת פניתי למחלקת פיקוח (הפרטים במשרד) השם של השכן מוכר להם והתחילו לשאול אותי כיצד הוא משדר וכו ובאמת שאין לי מושג אם זה אינטרנט או גלים קצרים או ארוכים. בקיצור לקחו את פרטיי ויחזרו אלי.
באשר למוזיקה רעיון נהדר אישית גם הייתי ממנגל צלעות של בקר נמוך ומשאיר את העטיפות של מזרע לצלילי AC.DC או סתם פראנק סינטרה בשבת בבוקר ובימי חג אבל זו דירה שאנו משכרים לאדם חביב (חרדי ששונא חרדים וזה אני מצטט אותו ) כך שהרעיון הזה יגנז לעת עתה.
בכל מקרה העניין הועבר לידי טיפול העורכת דין שלנו.
שוב תודה

-->